TP červen 2021 - první mimi - co nakupujete?

Anonymní
10.12.20 08:43

TP červen 2021 - první mimi - co nakupujete?

Ahoj holky, čekám první miminko TP je začátek června 2021 - počítám tedy, že možná i květen.

Co mám nakoupit za velikosti a kolik čeho? :)
Body, pyžámka, deky, atd..
Nechci toho mít hodně, ale taky né málo.. v létě asi miminko moc navlíkat nebudu, jak jste takhle malá miminka oblékala? :)

Díky. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
958
10.12.20 08:56

Mám termín 21.6. a na mě je ještě brzy něco kupovat. Budu čekat až po 20 TT, protože mne přijde, že se pořád může ještě něco pokazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 09:01
@Nicole 1234 píše:
Mám termín 21.6. a na mě je ještě brzy něco kupovat. Budu čekat až po 20 TT, protože mne přijde, že se pořád může ještě něco pokazit.

Ano ještě nic neplánuji kupovat, jen chci být připravena :nevim: nějaký seznam dopředu není na škodu..

• Citovat
  • Nahlásit
19615
10.12.20 09:04
@Anonymní píše:
Ano ještě nic neplánuji kupovat, jen chci být připravena :nevim: nějaký seznam dopředu není na škodu..

Seznamů najdeš na internetu asi milion + obejdi kamarádky s malými dětmi a určitě ti poradí další vychytávky, co se jim osvědčily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
806
10.12.20 09:06

Nakoupila bych nějaký balík věcí na letní miminko na bazárku a pak pro radost co se ti bude líbit 🙂. Já měla od každé velikosti a od každého druhu tak 10 kousků, abych nemusela pořád prát. Byly tam pyžámka, bodýčka s krátkým i s dlouhým, legíny, ponožky. Někdo dává rád polodupačky nebo dupačky, ty jsem ale nepoužívala. Pak 2× nějaká mikinka nebo kabátek. Určitě si připrav i něco teplejšího. Letos byla v červnu zima a hodně pršelo, jeli jsme z porodnice začátkem června a malé jsem musela dát do autosedačky teplý fusak od Emitexu. Byla nabalená jak syn, kterého jsem vezla z porodnice v zimě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 09:14

Mám rodit v dubnu a po čtyřech potratech budu nakupovat až tak měsíc a půl až dva předem…dřív nad tím ani nehodlám přemýšlet. Doporučuji podobný postup.

• Citovat
  • Nahlásit
700
10.12.20 09:29

A já jsem na tom stejně jako ty.. také tp na začátku června.. a už si sem tam něco koupím.. spíše maličkosti.. ale už pokukuji po postýlce i kočárků.. nechci to nechat na poslední chvíli… u minulého těhotenství jsem poslední 3 měsíce jen ležela…takze za nákupy dopředu jsem byla vděčná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
10.12.20 10:04
@Anonymní píše:
Mám rodit v dubnu a po čtyřech potratech budu nakupovat až tak měsíc a půl až dva předem…dřív nad tím ani nehodlám přemýšlet. Doporučuji podobný postup.

Pokazit se může něco i před porodem, či při porodu. Rozhodně bych to nenechala na poslední trimestr, spousta zen už je rada že leze, neumím si představit shánět to množství věci, prát, žehlit, uklízet atd. To už je člověk rád že stojí. Navíc pokud by došlo k předčasnému porodu, tak připravovat věci za pochodu s nedonosencem doma je taky nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19615
10.12.20 10:17
@Anonymní píše:

Kdybych to nechala měsíc a půl předem, tak to vše chystá a nakupuje manžel. Protože už jsem byla v porodnici. Ale jinak tě chápu. Taky jsem čekala docela dlouho. Určitě po 20tt a cca 25tt dřív ne. A ono taky, když člověk kupuje letní, tak těžko něco sežene v březnu třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19235
17.12.20 15:44

Ahoj, ráda vám sem dám inspiraci na téma VÝBAVIČKA , třeba to některé z vás pomůže. přeji klidné těhotenství a veselé Vánoce :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat