TP rijen/listopad 2016

• Otevřená skupina

Skupina pro nastávající maminky, které mají TP přelom října/listopadu 2016.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Tkanicka26
18.3.16 14:02

TP rijen/listopad 2016

Zvu vsechny budouci maminky do teto skupiny, ktere maji termi porodu rijen/listopad 2016

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.3.16 21:02

@Tkanicka26 dobrý večer/ahoj dle kalkulačky mi termín vychází na 15.11.2016 :-) od listopadu jsme se s manželem snažili o miminko a teď v březnu jsem objevila pozitivní těhu test :potlesk: na první kontrole jsem byla zhruba 5+4 a v pondělí mě čeká druhá prohlídka a to bych podle kalkulačky měla být myslím 7+6 tak doufám že uvidím srdíčko :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tkanicka26
29.3.16 21:10

@Kristyna.Vechtova ahoj, ja jsem dnes 7+4 a mam tp 13. 11. Taky se cca od listopadu snazime a 1. 3. Byl pozitivni testik.

• Citovat
  • Nahlásit
30.3.16 12:51

@Tkanicka26 tak to je krásný aspoň mám někoho kdo je na tom hodně podobně :-) A už jsi viděla srdíčko? Já jsem právě z pondělka dost nervózní :-) Jinak se cítím dobře naštěstí nezvracim jen ne občas poboliva podbřišek ale to je prý normální a teď mě dost bolí prsa.. Už tak je mám relativně velká tak doufám že už moc nenabydou i když manžel by byl rád :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tkanicka26
30.3.16 13:19

@Kristyna.Vechtova ja mam prsa extra bolava az beda a mam je mala, takze pritel by byl rad za vetsi, jako prijde mi, zr uz trochu povyrostly. Zvracim a taky citim podbrisek. Nejvice v noci. Nekdy me to i vzbudilo. Srdicko videt bylo v 6tt ale ja bo nevidela :D

• Citovat
  • Nahlásit
30.3.16 16:32

@Tkanicka26 noo to celkem bolí prsa ale myslím že moc nevyrostla a doufám že ani moc nevyrostou a naštěstí nezvracím jen jsem měla pár dní žaludek na vodě :roll: no já když byla na kontrole tak to bylo +/- 5+4 ale myslím že bude mimco mladší jelikož jsem měla cyklus 32 dní ale to se snad brzy dozvím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny