Trable, které nás životem provází

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monulecka
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 13:02
Trable, které nás životem provází

Dobrý den, mohly byste se svěřit s tím, co ve vašem životě byla ta nejtěžší věc, se kterou jste musely bojovat? nějaká težká období. Zrovna mám,,temné" časy, kdy se mi nic nedaří, co se mohlo pokazit se pokazilo :,( a mé sebevědomí a motivace jsou tentam. Mohlo by mi to pomoct, třeba mi to (a nejen mě, určitě někdo též prožívá těžké chvíle ) dodá sílu to nevzdat. I já přispěji do diskuze svým, jen jsem nechtěla začít. :nevim:
nekdy si říkám co jsem udělala tak strašného, že mi to karma vraci? :D taky mate někdy takový pocit?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Králičice
Extra třída :D 12882 příspěvků 23.04.18 13:10

Předčasný porod ve 26.týdnu.. Po měsíci jsem viděla syna umírat..

Verun83
Echt Kelišová 8237 příspěvků 33 inzerátů 23.04.18 13:11

Nejhorsi obdobi jsem zazivala v 1.manzelstvi. Chlastal, podvadel, pak me napadl. Nakonec jsem onemocnela, lezela v nemocnici, kdy jsem se opravdu bala, ze prijdu o nohy. Psychicky a fyzicky na dne. Pak z lecby kortikoidy podavanych zilne odrovnane jatra. Dalsi 2 mesice na neschopence. Kdy jsem sebrala zbytek sil, odstehovala se, a davala se do kupy. Podala zadost o rozvod.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 23.04.18 13:16

Pokial nemas zdravotny problem alebo ti niekto blizky neumrel ci nie je vazne chory, vzdy je to len nejaka malichernost, ktora sa casom vyriesi. Pre mna bola najtazsia otcova choroba a smrt. Dost to zmenilo moj pohlad na zivot. Drz sa, kazde zle obdobie raz skonci.

alisekR
Závislačka 4806 příspěvků 23.04.18 13:20

Bohužel už jich bylo tolik, že ani nevim, které popsat. U všech jde o životy a zdraví mých blízkých i moje. Aktuálně jedno vypíchnu. Naši holčičce ublížili lékaři při léčbě úrazu. Následky jsou ošklivé. Žiju v permanentním strachu už pár let

zudina
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 23.04.18 13:21

Kdyz se zabil tata, kdyz me byvaly podvadel a bil… jednou jsi dole jednou nahore a zas vysvitne slunicko

svycarka
Kelišová 7448 příspěvků 23.04.18 13:23

Nejtezsi pro me bylo definitivne a ze srdce odpustit sve matce.

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 23.04.18 13:24

@Monulecka V životě mám za sebou takové věci, že jsem před desetiletím myslel, že už žádná cesta dál nedává smysl a vážně uvažoval nad tím, že život ukončím. Nechci popisovat detaily, ale byl jsem ve svazku s nemocným člověkem (alkohol, paranoia) a pracovně jsem se ocitl rovněž na dně.
A protože občas život dává člověku zabrat proto, aby si sám člověk uvědomil, co vlastně v životě chce, kde má hledat hodnoty, tak nyní žiju spokojený život, který mi každý den přinese nějakou malou radost.
A od té doby vím, že ikdyž se zdá, že naděje není, že žádná další cesta nebo možnosti se nenabízejí, je to jen tím, že nemám dostatečně otevřené oči. Žít je jednodušší, než se v ty těžké dny zdá. A krása, ta je všude kolem nás. Stačí ji chtít vidět. Vždy je pro co žít.

Monulecka
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 13:27

Po rozchodu a několika podrazum, šíkaně m zradám, dluhům kvuli byvalehmu jsem zhubla 16Kg snizila se mi imunita a já se ted dozvěděla, že přičina mých neustálých migrén je možná nádor na mozku ( testy ještě nemám všechny ).. mám hrozný strach.. je mi 22 a přijde mi jako by už pro mě život pomalu končil, nic nejde… vše se kazí a už mi nejde mít optimistický pohled :(

Monulecka
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 13:28

@Premek_Orac To je krásný :) děkuji ti

Doe_Jane  23.04.18 13:30
@rodinka4 píše:
Pokial nemas zdravotny problem alebo ti niekto blizky neumrel ci nie je vazne chory, vzdy je to len nejaka malichernost, ktora sa casom vyriesi. Pre mna bola najtazsia otcova choroba a smrt. Dost to zmenilo moj pohlad na zivot. Drz sa, kazde zle obdobie raz skonci.

přesně tak :kytka:

Monulecka
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 13:31
@Anonymní píše:
Ty jo moje nejhorší období byl asi rozvod rodičů a všechny ty sra.ky okolo, rozchody a návraty, scény s milenkou. Pak jsem dlouho nemohla sehnat práci, měla jsem úzkosti, blbý vztahy s mamkou, osobní problémy s klukem, jeho těžkej život, úmrtí v rodině dluhy, jeho rodina mu kradla prachy, byly doby kdy měl na bytě odpojenou elektriku :think: prostě pořáný vymáchaní v kupě hov. n, teď jsem přešla do nový práce, myslela jsem si jak to bude super…jooo jak moc jsem se mýlila :mrgreen: :nevim: ale nic extra hroznýho se mi neděje, neřeším existenční věci, nemusím za každou cenu dělat někde jen abych poplatila nájem, víceméně se vezu a o starost míň, že za mnou stojí přítel. S mámou vztahy víc než skvělý, jen se sourozencem bod mrazu a s otcem taky. jsou horší věci, jak jde o život jde o ho.no :nevim: v rodině jsme teď měli náhlý úmrtí, mladej borec, manželka, 2 malý holky. To jsou skutečný sra.ky tohle. Nemoc ohrožující na životě apod. Musím se v duchu smát co řeší mladý holky v práci, jak berou lidi podle typu mobilu a hader :lol: bože to je taaaak pomíjivý :nevim: no dojdou na to možná samy. anonym, nebo smazat.

Také mi ted přijde, že co poslouchám kolikrát v autobuse apod., jsou takový kraviny, že se musím smat

Anonymní  23.04.18 13:33

Toho bylo dost, různá úmrtí, málem i to moje. Nejhorší ale, co se mi mohlo v životě stát, je to, že jsem taková, jaká jsem. A jen doufám, že je to stav, který se změní. Který dokážu změnit.

Vladimirovna
Kecalka 439 příspěvků 23.04.18 13:33

Bylo toho moc, ale naučila jsem se jedno: netrápit se. Fakt, všechny moje starosti a obavy mi nikdy nic nepřinesly a každej problém se nakonec vyřešil.

Monulecka
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 13:34

@Doe_Jane Děkuji, dokud ta mzdravotní problém nebyl, ještě jsem to tak nějak zvladala..ale tohle bylo už moc..je toho moc najednou… snažím se být optimista ale už mi to nejde :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama