Tradiční čínská medicína a otěhotnění

1076
7.3.16 13:05

Tradiční čínská medicína a otěhotnění

Zakládám tuto diskusi pro všechny ty, které se snaží otěhotnět a nedaří se a rozhodly se jít cestou tradiční čínské medicíny. Samozřejmně jsou vítany i ty, kterým čínská medicína pomohla k otěhotnění :-)
Podporujme se a pomáhejme si ať brzy najdeme všechny //.
Je mi 30,mám syndrom polycystických vaječníků, nemám menstruaci (jen po hormonech), nemám ovulaci. Podstoupila jsem 2× IVF, bohužel bez úspěchu :-(
Nyní jsem narazila na články a zkušenosti snažilek s tradiční čínskou medicinou, tak to chci zkusit. Za svou 7letou dobu snažení už jsem vyzkoušela kde co a nic nezbralo… čínská medicína ale léčí příčinu, ne následek tak v ní vkládám naději… :-)

Příspěvek upraven 07.03.16 v 14:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16407
7.3.16 13:32

Da se to praktikovat nejak doma, nebo je potreba profika, kurzy atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
7.3.16 14:00

Díky tomu jsem na světě já, bylinky a další pomohly mamce po 5 letech marného snažení otěhotnět :mrgreen: ale je potřeba najít někoho opravdu dobrého, kdo tomu rozumí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
7.3.16 14:43

@Bobby u čínské medicíny jdeš na diagnostiku a pak užíváš bylinné preparáty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
7.3.16 14:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
7.3.16 18:09

Tak určitě to stojí za zkoušku, tedy krom nějaké samoléčby…určitě bych se obrátila na nějakého odborníka s dobrými zkušenostmi, ne každému třeba můžou bylinky vyhovovat…
Jinak já jsem přesvědčená, že mi k otěhotnění taky dopomohla alternativní medicína, nebyla to tedy přímo čínská, ale metoda Su Joku v kombinaci s hormonální léčbou.
Hodně štěstí a ať se brzy zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.20 14:18

Oziveni diskuze

Holky, je tu nekdo, komu cinska medicina dopomohla k otehotneni?
Je mi 33
Snazime se temer tri roky a vyzkousela jsem uplne vsechno, chodim do Gennetu a za sebou mam jen jeden pokus IUI. Jinak vsechna vysetreni v poradku
Partner neni IVF zatim nakloneny a tak jsem se rozhodla zkusit cinu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama