Trampolína do bytu - která je kvalitní, dobrá

1639
18.6.13 13:48

Trampolína do bytu - která je kvalitní, dobrá

Maminky, chtěla bych koupit trampolínu dceři k narozkám (2 roky), hledám nějákou fakt malou, 100- cm, jakou zvolit kvalitní a vhodnou trampolínu?
je lepší s madlem, nebo bez
a jak s tou váhou, do 35 kg nebo do 100kg (ohledně odpružení pro malé dítě)
děkuji moc za rady

prosím neřeště jestli je trampolína zdravá, nebo není
já se držím hesla, všeho s mírou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
18.6.13 13:53

@madrianova máte pod sebou sousedy? Jestli jo, budou nadšeni :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
18.6.13 13:58

Máme ale oni skoro nejsou doma, skoro vůbec, mají dvě děti a ty dělají binčus až až taky a mají asi dle hluku taky trampolínu, sousedy neřeším :-) a malá jen hopsá nic velkého:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
18.6.13 13:59

Když už, tak bych brala s madlem a s nosností 35kg. Ty malé trampolíny jsou ale na nic, tedy aspoň moje děti nikdy nebavily, protože jsou tuhé a dítě je neprošlápne (kor tu do 100kg), tudíž si moc nezaskáče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
18.6.13 14:01

Já nevím ale nebyly by lepší skákací boty?

• Citovat
  • Nahlásit
takova jedna
4.11.13 13:31

Sháním trampolínu do bytu (do domu - prostě ne na ven), takže nějaký menší rozměr, koukala jsem že jsou kolem 140 cm, konkrétně jsem našla tyto dvě:
http://trampoliny.heureka.cz/…chranna-sit/
http://trampoliny.heureka.cz/…kids-140-cm/

Máte s nimi nějakou zkušenost, popř. s nějakou jinou?

• Citovat
  • Nahlásit
241
4.11.13 13:43

Taky bych chtěla koupit dcerce k 3. narozeninám a našla jsem tuhle:
http://www.ebazeny.cz/…-fitness-783

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
4.11.13 14:02

Máme od insportlinu, nosnost 100g madlem, průměr 96cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
taková jedna
4.11.13 14:06

@Lindsy @xsaleen Já ji potřeju pro dvouletýho, tak bych právě asi radši s tou sítí, on je opravdu rapl..
S tou nosností 100 kg - právě mě od ní odrazovali, že malý dítě si na tom moc nezaskáče, protože je jakoby moc „pevná“ nebo jak to napsat, neprošlápne ji tak aby si na ní zaskákal, tak nevím co je na tom pravdy, logiku to docela dává. No nicméně určitě potřebuju se sítí..

• Citovat
  • Nahlásit
9404
4.11.13 14:10

Tak já jí s tou sítí nemám am dát, malímu je 33m. hlavně na tom může řádit douho a i já třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
taková jedna
4.11.13 14:12

@xsaleen S tou sítí zabere nějak víc místa? Nebo je jako tak vysoká, nebo jak to myslíš že ji nemáš kam dát? A malej ti z toho nehvízdl ještě nikam? Já jsem si jistá že mladej by se přizabil bez té sítě :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9404
4.11.13 14:30
pouo @taková jedna píše:
@xsaleen S tou sítí zabere nějak víc místa? Nebo je jako tak vysoká, nebo jak to myslíš že ji nemáš kam dát? A malej ti z toho nehvízdl ještě nikam? Já jsem si jistá že mladej by se přizabil bez té sítě :think:

no vzhedem k tomu, že má pokoj 3×3m tak to by fakt nešlo, potřebuju, aby se dala zas jednoduše skldit.. to by musela stát uprostřed místnosti… nespad nikam, je normálně nízká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
4.11.13 14:46

Chtěla bych se podělit o letní zážitek.
Byli jsme na prázdninách, byla tam velká venkovní trampolína. Dcera si šla zaskákat a skončili jsme na pohotovosti. Asi nějak blbě skočila nebo co a natáhla si svaly na zádech. Plakala bolestí, nemohla se hnout, pomalu ani nadechnout. Doktorka byla pěkně rozlobená a vysvětlovala mi, že všechny trampolíny by nejradši zrušila, protože malé děti nemají zpevněnou kostru a svaly a stačí špatný pohyb, doskok a úraz je v tu ránu.
Malé jsme nahřívali zádíčka a mazaly mastí na uvolnění svalů a za tři dny už byla docela dobrá. Ale na trampolínu už by ji nikdo nedostal ani heverem.
Tak jenom abyste věděly, že trampolína není až tak bezpečná:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat