Trampolína na ven - kde sehnat kvalitní?

24862
19.2.13 10:14

Trampolína na ven-kde sehnat kvalitní?

:mavam: Na letošní sezonu chceme koupit dcerce na zahradu velkou trampolínu, ale nevíme, kde jí koupit, abychom nenaletěli s kvalitou. A v jaké cenové kategorii je nejlepčí koupit?

Díky za typy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ohýnek
19.2.13 10:20

Máme z aukra :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1536
19.2.13 10:21

My máme trampolínu už pátým rokem. Kupovali jsme ji tenkrát v makru, má průměr 5 metrů a stála něco okolo 5,500,–.Sledovat akce, letáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
19.2.13 10:21

Taky mame z aukra, jsme spokojeny, skaceme cela rodina a trampolina drzi - ani na zimu jsme ji neskladali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24862
19.2.13 10:23
@-Sára píše:
My máme trampolínu už pátým rokem. Kupovali jsme ji tenkrát v makru, má průměr 5 metrů a stála něco okolo 5,500,–.Sledovat akce, letáky.

Já vím, ale mě se jedná o to, aby za ty peníze, které do ní investuju byla fakt kvalitní, protože známí si koupili právě na aukru za 3000,– a po jedné sezoně se jim tak rozvrzala a potrhala sít, že to byl šílený. Já koukala v Decathlonu, tam maj sice dražší, ale zdaj se mi kvalitní, nebo nejsou? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ohýnek
19.2.13 10:25
@Jančakecalka píše:
Já vím, ale mě se jedná o to, aby za ty peníze, které do ní investuju byla fakt kvalitní, protože známí si koupili právě na aukru za 3000,– a po jedné sezoně se jim tak rozvrzala a potrhala sít, že to byl šílený. Já koukala v Decathlonu, tam maj sice dražší, ale zdaj se mi kvalitní, nebo nejsou? :nevim:

tak 3000 už je podezřelá ta cena :-) My na aukru kupovali za 6000, ale brali jsme tu co má známej a je spokojenej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
24862
19.2.13 10:27
@ohýnek píše:
tak 3000 už je podezřelá ta cena :-) My na aukru kupovali za 6000, ale brali jsme tu co má známej a je spokojenej :-)

Když já s aukrem zrovna moc spokojená nejsem, takže se spíš poohlížim jinde, no. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ohýnek
19.2.13 10:28

@Jančakecalka já právě kupuji všechno kromě potravin na netu a na aukru docela často :-) vlastně potraviny taky, na slevomatech steaky a tataráky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
24862
19.2.13 10:30
@ohýnek píše:
@Jančakecalka já právě kupuji všechno kromě potravin na netu a na aukru docela často :-) vlastně potraviny taky, na slevomatech steaky a tataráky :-D

Já na to nakupování po netu moc nejsem, chci to rači vidět, když něco kupuju a hlavně, když to není za malé paníze. Navíc je to všude samej podvodník :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ohýnek
19.2.13 10:33

@Jančakecalka koukám na hodnocení, hledám recenze, googlim.Jen tak slepě něco nekoupim :-) Ještě jsem nenaletěla :-) ale co není, může být :-)

• Nahlásit
  • Citovat
24862
19.2.13 10:36
@ohýnek píše:
@Jančakecalka koukám na hodnocení, hledám recenze, googlim.Jen tak slepě něco nekoupim :-) Ještě jsem nenaletěla :-) ale co není, může být :-)

Tak přeju, at se ti to nestane. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
19.2.13 11:24

My jsme vloni koupili tady: http://www.megatrampoliny.cz

Je tam dobrý popis, na co si máš dát pozor při koupi trampolíny.

Jsme s ní moc spokojení. Na zimu jsme ji uklízeli a nenašla jsem nikde nic potrhanýho nebo urvanýho, je to všechno z pevných materiálů. Ten límec co chrání pružiny, resp. chrání děti, aby si mezi pružiny nedaly nohu, se vůbec neshrnoval, drží jak má, na to bych si dala asi největší pozor při výběru trampolíny. Myslím, že se nevyplatí koupit levnou, kámoši kupovali menší a levnější, ale po pár dnech už se odhrnoval ten límec - takže děti tam skáčou a po chvíli se musí upravit ten límec a stejně to nedrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ohýnek
19.2.13 11:28

Ještě jsem si vzpoměla, pár lidí mi říkalo (my to máme taky tak) koupit trampolínu s vnitřní sítí. Prostě aby byl límec s pružinama pro děti za sítí. Děti v nestřeženém okamžiku budou lézt po tom límci a to se časem roztrhá i ten sebedražší :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1492
19.2.13 11:47

Za me taky www.megatrampoliny.cz.Mame uz 4.rok a v poho. Dvojim znamym se z Aukra taky trhaji site. jinak bych jeste verila Gigasportu, Obi a tak…vim ze mivaji na letakachpO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49597
19.2.13 12:48

Taky chceme koupit, teď byla v akci v tesco, stejná co prodávají na aukru, šak jsem ji nestihla koupit :zed: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama