Trampolína - s vnější nebo vnitřní sítí?

126
2.6.16 17:08

Trampolína - s vnější nebo vnitřní sítí?

Ahojky, můžete prosím sdělit Vaše zkušenosti se zahradními trampolínami. Chceme na zahradu pořídit trampolínu ca 3m. Jsou lepší ty s vnitřní nebo vnější sítí? Kterou značku, co doporučujete? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1725
2.6.16 17:18

Určitě s vnitřní sítí, dítě ti pak neskace po pružinach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15241
2.6.16 17:18

Rozhodně s vnitřní sítí. Je nesrovnatelně bezpečnější. Na trampolínu s vnější sítí bych dítě ani nepustila. Ty úrazy fakt nestojí za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9261
2.6.16 17:24

Za mě s vnitřní sítí ;) je bezpečnější ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44762
2.6.16 17:38

My máme s vnější a nijak nebezpečná mi nepřijde - nikdy se tam na ní nic nestalo ani ten prstenec se nehnul, že by tam mohla zůstat zaklíněná noha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
2.6.16 18:33

Taky máme s vnější-v době, kdy jsme ji pořizovali ani jiná nebyla. Děti jsou naučené, že se na prstenec nechodí a když se zadaří, tak kryt se ani nehne. Myslím, že úrazy jsou hodně z toho, že dítě špatně spadne, přisedne si nohu, ruku nebo když je na trampošce dětí víc a ublíží si navzájem. Děcka trampošku milují, ale strach, že si ublíží mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
2.6.16 18:39

Mame s vnitrni siti a prijde mi bezpecnejsi. Jeste je vyhoda, kdyz je mokra, tak nejvic se drzi voda pod tim prstencem, na ktery neskacou. Takze se tolik nezmachaji. Jedine, je potreba naucit deti, ze se nesmi litat okolo site zvenku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
2.6.16 18:57

Máme s vnější, prstenec připevněny po cca 10 cm a ani se nehne.

• Nahlásit
  • Citovat
44762
2.6.16 19:07

@Tunrida nám právě taky ne, takže nechápu, jak by si tam dítě mohlo ublížit :think: Možná záleží i na kvalitě trampolíny, možná u těch levných polských se to hýbe, my máme německou z megatrampoliny.cz a co koukám po známých, co mají právě ty polské, tak je to kvalitou dost znát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
10.9.16 08:49

Děvčata, co mate trámpolinu, poradte. Známá nám nabízí trámpolinu 180 cm, vnější sit. Zda se mi to nějaký malý, když ještě vezmu v úvahu ten prstenec, to moc velké asi nebude, co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama