Trampolínka na cvičení

Anonymní
21.3.21 14:29

Trampolínka na cvičení

Ahoj holky, kluci, trampolíňáci a trampolínářky! :mavam:

Pořídila jsem si domů trampolínku od Insportline, chci se zeptat, dá se na tom zhubnout nebo je to čistě jen na kondici? A kolik minut denně cvičit/skákat?
Děkuji.. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
104
21.3.21 14:35

Ja se s dovolenim pripichnu a zeptam se jake cviky nebo podle ceho na trampoline cvicite :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
21.3.21 15:14

Tak ja jsem poridila trampolinu hlavne pro syna, zadne cviky na tom nedela proste na tom skace atim posiluje kotniky a brisni svaly. A hlane ma z toho čurinu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1856
21.3.21 15:19

@Dendiss a pro anonymní - mam půjčenou profi tramposku z fitka a chtěla bych cvicit denně alespoň půl hodony, kdyz děti spi :mrgreen: Určitě tím zhoubnes, pokud máš co ;) Krásne se na tom tvaruje postava, ale je to taky pořádný zahul :jazyk: Ja cvicim s typkem na youtube, zadej si youtube „jumping“ a je to Jakub Novotny a Jana Svobodova. Není to až takový drasťák, ale ani žádné leharo. Ale některé predcvicovatelky jsou fakt zabijaci 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 16:32

@Marki1985 určitě pro dítě super :palec:
Já jen doufám že nikdo z baráku si ji nekoupi nechtěl bych to poslouchat. Stačí že o patro níž chovají nejspíš stádo slonů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
21.3.21 16:39
@JiříkMazlík píše:
@Marki1985 určitě pro dítě super :palec:
Já jen doufám že nikdo z baráku si ji nekoupi nechtěl bych to poslouchat. Stačí že o patro níž chovají nejspíš stádo slonů :mrgreen:

my to mame v ramci rehabilitace. Syn je predcasne narozený, má hypotonii ochablé brisní svalstvo problémy s rovnováhou takze na to je trampolína super. Jinak on toho má vícero😀. Má gymnastický mic, balanční podložku, sadu na trénink rovnováhy z decathlonu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 16:42

@Marki1985 no na rovnováhu určitě super. Hodne se u toho zapojí motorika aby tam člověk vůbec stál :)
Doufám, že prcek bude brzy v pořádku :kytka:

Já mám s trampolínou opačný problém ona neudrží mě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat