Transexualita kluk 17 let

Anonymní
27.1.21 20:53

Transexualita kluk 17 let

Dobrý den, mám takový zvláštní problém píšu anonymně, mám přítelkyni jsem s ní celkem šťastný prostě jakoby jsem normálně na holky, ale je tu problém a vím o něm už od 13 cca let, že mám sklony a potřebu být holkou, hrozně bych chtěl nosit dámské oblečení mít takovou postavu dlouhé vlasy, malovat se atd. Vím zní to strašně uchylně a divně. Bojím sto říct doma ani nevím proč, je tu někdo kdo zná někoho kdo má podobný problém nebo tak něco, kdyžtak napište ig nebo mess strašně rád bych o tom pokecal s někým

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
559
27.1.21 21:01

Já mám chuť s holek strhávat kalhotky a podprsenky :pankac:
A je to venku to se mi ulevilo :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1458
27.1.21 21:13

Kontaktuj psychiatra ve tvem okoli. Dostanes odborny pohled a popovidas si beze studu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15471
27.1.21 21:16

Hele identita je složitá věc a ne není to nic úchylného.

Je možné že to prostě budeš mít složitější, než lidi co se narodí a mají to jasné a většinové. No to se stává.

A teď zrovna je čas hledat kdo jsi a co vlastně ti vyhovuje a není potřeba se v tuhle chvíli definovat pokud nechceš. A pokud se chceš definovat tak taky nepotřebuješ v tom nutně zůstat do konce života.

Udělej dvě věci - zkus najít ve svém okolí někoho komu věříš a svěřit se mu.
A ještě před tím se mrkni někam na nějakou komunitu kteří tak nějak tuší že identita a sexualita jsou věci spíš komplexní, než jednoduché. Mrkni se třeba sem a napiš někomu z těch co už to řešili.

https://www.sbarvouven.cz/…j-se-online/

a projdi sociální sítě a hledej skupiny non-binary

Příspěvek upraven 27.01.21 v 21:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8147
27.1.21 21:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový zvláštní problém píšu anonymně, mám přítelkyni jsem s ní celkem šťastný prostě jakoby jsem normálně na holky, ale je tu problém a vím o něm už od 13 cca let, že mám sklony a potřebu být holkou, hrozně bych chtěl nosit dámské oblečení mít takovou postavu dlouhé vlasy, malovat se atd. Vím zní to strašně uchylně a divně. Bojím sto říct doma ani nevím proč, je tu někdo kdo zná někoho kdo má podobný problém nebo tak něco, kdyžtak napište ig nebo mess strašně rád bych o tom pokecal s někým

Divně ani úchylně ne, jen nezvykle. Přece jen to není standard.

Kontaktuj odborníky, budou tě brát vážně a určitě ti pomohou s řešením problému - z tvého popisu se nedá říct, o jaký přesně problém se jedná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat