Transgender není toho už všude moc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PAN66
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 11.03.19 13:53
Transgender neni toho uz vsude moc?

Neprijde vam, ze je toho vsude moc, treti pohlavi, diskutuje se, ze je diskriminacni pouzivat pojmy muz ci zena, vychovavat dceru v tim, ze je divka, syn chlapec, ze si samy maji zvolit co chteji byt, zavadeni zachodu ani oro zeny, ani pro muze, ale pro lidi, co se neciti byt ani jedno.
Ja si myskim, ze jsem tolerantni, nemam nic oriti gayum, lesbam, bisexualum, dokoncw mi nevadi ani adopce homosexualu, jen mi prijdw, ze ted je toho vsude mic, snad neni den, abych necetla o nejakem transgenderu, prvni transgender modelka apod. Jako chaou, ze to musi byt strasne, kdyz se nekdo citi byt nekym jinym ve svem tele, o tim zadna, ale proc je o tom ted tak slyset?

Dnes me dostala tato zprava:https://www.idnes.cz/…olecnost_bib

Prvni je, ze asi nejsem schopna pochopit, proc nekdo, kdo trpi v tenskem tele a chce byt muz, vaginalne soulozi a otehorni, byt tedy omylem. Druha vec, ten jeho pritel je tedy gay, ale nevadi mu soulozit vaginalne? Pardon.. Mne to proste napadlo..

Plus dalsi vec, divi se, ze se lidi divne koukaji na tehotneho muze, no ona je to opravdu rarita.. Dnes se to ale podava tak, ze he to vladtne bezne. Nedavno jsem cetla, ze v jedne skole v USA delaly testy a tretina deti se neztotizniva se svym pohlavim, myslite, ze je to i tim jaky to dnes dostava prostor, mne dnesni deti acteen prijdou velmi emocne nestabilni, plus tyto zpravy dostavaji cim dal vetsi prostor v mediich, neorijde vam?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 11.03.19 13:59

Já si myslím, že je to pěkná pakárna, ale kdo chce kam pomozme mu tam. Puberťáci mají různé nápady, a proč na sebe neupoutat pozornost. Tím se nechci dotknout nikoho. Asi se to musí důkladně zkoumat.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 11.03.19 14:00

je pravda, že teď se toho tolik vyrojilo co asi nikdy, píše se o tom všude, každý o tom mluví… ten odkaz co jsi tady dala, to, že se cítí žena jako muž neznamená, že nebude souložit vaginálně, vypadá to sice otřesně když už vizuálně vypadá jako muž a je těhotný/á, ale logicky se tomu moc nedivím…
přítel může být klidně bi…
náhodou to je fajn, že budou mít svoje dítě

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 11.03.19 14:02
@Jessie_james píše:
Já si myslím, že je to pěkná pakárna, ale kdo chce kam pomozme mu tam. Puberťáci mají různé nápady, a proč na sebe neupoutat pozornost. Tím se nechci dotknout nikoho. Asi se to musí důkladně zkoumat.

já znám jednu holku, která bývala muž a fakt to je dlouhá cesta, nejen, že musí rok brát hormony než vůbec se uvažuje o nějaké operaci, ale jak píšeš, musí se to i zkoumat, potřebovala, aby to odborná komise schválila a myslím, že jen pro pozornost by se do toho nikdo nepouštěl… převlíkat se možná jo, ale nechat se operovat, projít přes všechny ty procedury… to asi jen tak někdo neudělá :)
a u nás je to ještě „Dobré“ v tom, že to celé platí pojišťovna

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 11.03.19 14:02

já bych řekla že toho bylo vždy spousta celá staletí jen v dnešní době je internet tak se o tom víc mluví a nakonec proč ne každý má právo na to být spokojený a pokud tohle někomu pomůže tak proč ne

jezz1e
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 11.03.19 14:07

Mne to tedy vadi ve sportech, kde hraje roli fyzicka zdatnost. Jedna vec je nejak se citit a druha vyuzivat toho ve svuj prospech .

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 11.03.19 14:10

translidé nemůžou za tvou frustraci.

Řeš svůj život a nenaskoč na obvyklou strategii frustrovaných a neschopných, kteří si najdou jako cíl, na který přenesou svůj vztek a frustruac - někoho, kdo je na tom mnohem hůř, než oni sami.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 11.03.19 14:11
@Kaileee píše:
já znám jednu holku, která bývala muž a fakt to je dlouhá cesta, nejen, že musí rok brát hormony než vůbec se uvažuje o nějaké operaci, ale jak píšeš, musí se to i zkoumat, potřebovala, aby to odborná komise schválila a myslím, že jen pro pozornost by se do toho nikdo nepouštěl… převlíkat se možná jo, ale nechat se operovat, projít přes všechny ty procedury… to asi jen tak někdo neudělá :)
a u nás je to ještě „Dobré“ v tom, že to celé platí pojišťovna

Ale musí to asi bolet…, pokud do toho jde s rozmyslem, tak ta touha musí být obrovská.

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 11.03.19 14:16
@PAN66 píše:
Neprijde vam, ze je toho vsude moc, treti pohlavi, diskutuje se, ze je diskriminacni pouzivat pojmy muz ci zena, vychovavat dceru v tim, ze je divka, syn chlapec, ze si samy maji zvolit co chteji byt, zavadeni zachodu ani oro zeny, ani pro muze, ale pro lidi, co se neciti byt ani jedno.
Ja si myskim, ze jsem tolerantni, nemam nic oriti gayum, lesbam, bisexualum, dokoncw mi nevadi ani adopce homosexualu, jen mi prijdw, ze ted je toho vsude mic, snad neni den, abych necetla o nejakem transgenderu, prvni transgender modelka apod. Jako chaou, ze to musi byt strasne, kdyz se nekdo citi byt nekym jinym ve svem tele, o tim zadna, ale proc je o tom ted tak slyset?

Dnes me dostala tato zprava:https://www.idnes.cz/…olecnost_bib

Prvni je, ze asi nejsem schopna pochopit, proc nekdo, kdo trpi v tenskem tele a chce byt muz, vaginalne soulozi a otehorni, byt tedy omylem. Druha vec, ten jeho pritel je tedy gay, ale nevadi mu soulozit vaginalne? Pardon.. Mne to proste napadlo..

Plus dalsi vec, divi se, ze se lidi divne koukaji na tehotneho muze, no ona je to opravdu rarita.. Dnes se to ale podava tak, ze he to vladtne bezne. Nedavno jsem cetla, ze v jedne skole v USA delaly testy a tretina deti se neztotizniva se svym pohlavim, myslite, ze je to i tim jaky to dnes dostava prostor, mne dnesni deti acteen prijdou velmi emocne nestabilni, plus tyto zpravy dostavaji cim dal vetsi prostor v mediich, neorijde vam?

Myslím si, že je to na hlavu a že prostě lidi řeší dneska kraviny, protože všeho mají dostatek a nudí se :roll:

Příspěvek upraven 11.03.19 v 14:19

není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 11.03.19 14:16

Transgender neni toho uz vsude moc?

Ano, už je to i zde.

není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 11.03.19 14:17
@Evulina píše:
Myslím si, že je to na hlavu a že prostě lidi řeší dneska kraviny, protože všeho mají dostatek a nudí se :roll:

Souhlas.

free333
Generální žvanilka 23489 příspěvků 11.03.19 14:17

Úžasný film na tuhle tématiku je „Dánská dívka“, kdo neviděl, koukněte…

https://www.csfd.cz/…vka/prehled/

Jinak myslím, že to bylo vždycky, jen nebyly takové možnosti jako dnes - např. operace, horm. léčba a ani společnost se k tomu nestavila tak chápavě jako dnes, takže je logické, že se o tom tak nemluvilo, neřešilo se to…

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 11.03.19 14:18
@Evulina píše:
Myslím si, že je to na hlavu a že prostě lidi řeší dneska kraviny, protože všeho mají dostatek a nudí se :roll:
Ať je každý jaký je, to je v pohodě, ale nesnesu, když se vnucují všem lidem nějaké nepřirozené koncepty, jak se mají chovat a dokonce co mají cítit.
Já jsem žena, moje dcery jsou ženy, můj muž je muž a za tím si budu stát 8)
PAN66
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 11.03.19 14:18
@Ou píše:
translidé nemůžou za tvou frustraci.Řeš svůj život a nenaskoč na obvyklou strategii frustrovaných a neschopných, kteří si najdou jako cíl, na který přenesou svůj vztek a frustruac - někoho, kdo je na tom mnohem hůř, než oni sami.

Ja nejsem frustrovana, jen me to zaujalo jako tema.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 11.03.19 14:18
@Ou píše:
translidé nemůžou za tvou frustraci.Řeš svůj život a nenaskoč na obvyklou strategii frustrovaných a neschopných, kteří si najdou jako cíl, na který přenesou svůj vztek a frustruac - někoho, kdo je na tom mnohem hůř, než oni sami.

Jako jestli o tom někdo začne mluvit, tak jim ubližuje ? Myslím ,že záleží na tom jak se o tom mluví, a mám takový pocit, že v téhle diskuzi nejde o nic urážlivého,

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama