Transplantace kostní dřeně v Motole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamcaIfca
Nováček 3 příspěvky 23.10.14 00:22
Transplantace kostní dřeně v Motole

Zdravím z Dětské nemocnice v Brně, kde s osmiletým synem Adámkem bojujeteme od června s Akutní lymfoblastickou leukémii.
Za pár měsíců nás čeká transplantace kostní dřeně v pražském Motole.
Budu ráda, když se mi ozve maminka, jejíž dítko má transplantaci již za sebou…

Reakce:
Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 23.10.14 00:27

@mamcaIfca zkušenost nemám, ale strašně moc vám držím pěsti, ať to dobře dopadne!

tasa
Echt Kelišová 9246 příspěvků 23.10.14 06:36
@mamcaIfca píše:
Zdravím z Dětské nemocnice v Brně, kde s osmiletým synem Adámkem bojujeteme od června s Akutní lymfoblastickou leukémii.
Budu ráda, když se mi ozve maminka, jejíž dítko má transplantaci již za sebou…

Myslím, ze nejvíc matek najdeš ve své pomocné organizaci se stejnou diagnózou, zkus dat do vyhledávače. Moc vám všem držím palce!

Tinuvien
Generální žvanilka 23543 příspěvků 23.10.14 06:51

Přeji hodně sil, ať nemoc poražíte. Já ji prodělala v dospělosti, ale léčila jsem se v Olomouci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 12:05

Ahoj,
pojď mezi nás do uzavřené diskuze:
https://www.emimino.cz/…olem-109928/

Je nás tam hodně, co máme děti s leukemií. 2 z nich jsou po transplantaci v Motole. Je tam spousta mamin z nemocnice z Brna.
Napiš si o přístup uživatelce janinečka.
Těšíme se na tebe. :)

Anonym M. (nepíšu o diagnoze své dcery veřejně)

janinečka
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 25.10.14 20:16
@mamcaIfca píše:
Budu ráda, když se mi ozve maminka, jejíž dítko má transplantaci již za sebou…

Ahoj,
posílám ti pozvánku do naší uzavřené diskuze leukémie (najdeš ji myslím mezi zprávami). Jestli mezi nás nechceš nebo nemáš čas, stačí když mi napíšeš soukromou zprávu a já ti odpovím na všechno, co tě zajímá. My už se synem máme transplantaci v Motole za sebou a úspěšně, ale byla to náročná a dlouhá cesta. Je mi jasné, že máš spoustu obav a otázek, tak určitě napiš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >