Tranzitní ubytování při cestě do Chorvatska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lola001
Povídálka 14 příspěvků 13.08.19 09:13
Tranzitní ubytování při cestě do Chorvatska

Ahoj, za 14 dní se chystáme na dovču do Chorvatska. Máme to asi 900 km. Bohužel mám zdravotní potíže a nemohu tuto cestu jet v kuse. Napadlo nás vyjet dříve a přespat někde v Rakousku, poblíž Slovinských hranic. Cestujeme 2 dospělí a 3 děti. Nemáte někdo tip na slušné ubytování?

Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 18348 příspěvků 13.08.19 09:54

Na bookingu najdes urcite, jen si pohlidej skryte poplatky. Hezkou dovcu :kytka:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 1 inzerát 13.08.19 10:02

Airbnb, taky jsme teď tak spali, akorát v Záhřebu, kvůli dceři :) Vybereš si, jaké ubytování přesně potřebuješ (počet ložnic, místo, vybavení) a ceny bývají slušné.

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 13.08.19 10:02

Kolega z práce přespávali ve Slovinsku - náhodně zastavili u nějakého penzionku, byli tam strašně ochotní.

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 13.08.19 10:02

Nebylo by lepší na tu dovolenou letět? To tam budeš za chvíli a nemusíš se trápit v autě a ještě platit další noc ubytování pro 5 lidi :think:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 13.08.19 10:25
@Kriss Tina píše:
Nebylo by lepší na tu dovolenou letět? To tam budeš za chvíli a nemusíš se trápit v autě a ještě platit další noc ubytování pro 5 lidi :think:

Pokud nemáš peníze, tak ne. Letenky pro 5 lidí + půjčovné auta vyjdou dráž. Ale já osobně neřeším jen peníze, ono zabít jen 4 dny cestou na dovolenou a zpět by mi celkem vadilo.

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 13.08.19 10:26

@Kriss Tina Tak jestli jedou do Chorvatska, tak určitě ne. Finančně nesrovnatelné a ušetříš jen trochu času.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 1 inzerát 13.08.19 10:27

@Kriss Tina to auto je pro děti a lidi se zdravotním omezením nakonec lepší - zastavíš, protáhneš se, jseš svým vlastním pánem… a když se ubytuješ přes to airbnb, tak je cena stejná pro libovolný počet lidí, my jsme teď platili 1300 Kč za noc v klimatizovaném bytě v Záhřebu pro čtyři lidi (dvě ložnice). Každýmu to vyhovuje jinak, ale za mě auto lepší, teďka čerstvá zkušenost :)

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 13.08.19 11:28

@Lily Evans já nevím jak se pohybují ceny letenek do Chorvatska, ale třeba švagr byl teď v Itálii a dal za letenky min než my za naftu na slovenko :lol: plus teda cesta s malými dětmi autem je šílenost, v neděli sme přijeli, skoro 8 hodin v autě, obě děti ubrečený že je to na ně dlouhý, já na prášky, každou chvíli se muselo stavět, což cestu ještě prodloužilo :zed: nasednout na letadlo, sem tam za chvíli, když vezmu cenu nafty, ubytování po cestě, tam nevím jestli to vyjde o tolik dráž, ale hlavně si ušetřím čas a nervy, je rozdíl letět někam pár hodin a nebo být na cestě 2 dny tam a 2 dny zpět :nevim:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 1 inzerát 13.08.19 11:38

@Kriss Tina tak my teď za benzín do Chorvatska a zpět asi 5 000, nevim teda jak letenky, ale Chorvatsko letecky není nic moc, stejně si musíš půjčit auto z letiště a to bývá pálka :nevim: My jsme si udělali tu cestu fakt na pohodu, jeden den jsme jeli asi pět hodin a druhej šest. První den odpo jsme přijeli do Záhřebu, prošli se, odpočali si, mrkli se jak to tam vypadá a druhej den už v poho dorazili na místo. Zpátky zrovna tak. Je fakt že malá ráda cestuje autem, nám dospělejm zas nevadí dělat přestávky, dát si kafe a tak. Jako je každýho věc jak to dělá, nebudu tě přesvědčovat že náš způsob je nejlepčejší, ale nám to tak vyhovovalo úplně maximálně :)

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 13.08.19 11:54
@Kriss Tina píše:
@Lily Evans já nevím jak se pohybují ceny letenek do Chorvatska, ale třeba švagr byl teď v Itálii a dal za letenky min než my za naftu na slovenko :lol: plus teda cesta s malými dětmi autem je šílenost, v neděli sme přijeli, skoro 8 hodin v autě, obě děti ubrečený že je to na ně dlouhý, já na prášky, každou chvíli se muselo stavět, což cestu ještě prodloužilo :zed: nasednout na letadlo, sem tam za chvíli, když vezmu cenu nafty, ubytování po cestě, tam nevím jestli to vyjde o tolik dráž, ale hlavně si ušetřím čas a nervy, je rozdíl letět někam pár hodin a nebo být na cestě 2 dny tam a 2 dny zpět :nevim:

No, pro někoho, kdo bydlí skoro na letišti a na druhé straně mu také stačí pohyb kolem letiště, to tak může být. Jenže když to máš v ČR na letiště 100km a Chorvatsku 200Km, tak letadlo ztrácí dost smysl.

Lola001
Povídálka 14 příspěvků 13.08.19 14:28

@Kriss Tina bohužel letět ze zdravotních důvodů nemohu, kdyby to bylo možné tak letím a úplně do jiné destinace :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama