Trapas, jak se s tím vypořádat?

Anonymní
5.6.21 21:03

Trapas, jak se s tím vypořádat?

Dobrý den, asi mi tu nikdo nepomůže, ale…prostě, dělala jsem si dobře ve svém pokoji no a vedle mě má pokoj bratr. A doma bylo ticho, a já si pustila telku, že to nikdo neuslyší prostě, no, jenže…když jsem přišla k němu do pokoje, tak on „Co to bylo? Ty zvuky“ a nevěděla jsem co dělat, tak jsem dělala, že nevím, no…prostě ahhh, je mi jasný že není blbej a prostě mu to došlo. Nikdy se mi to nestalo, takže chápete :pocitac: teď se bojím se s ním setkat tváří v tvář protože to bude hrozně trapné prostě. Vím že mi asi nepomuzete, ale třeba by mi pomohlo, kdyby někdo napsal, že se mu stalo něco podobného :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5194
5.6.21 21:05

Musíš to přežít, ale chápu tě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
5.6.21 21:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, asi mi tu nikdo nepomůže, ale…prostě, dělala jsem si dobře ve svém pokoji no a vedle mě má pokoj bratr. A doma bylo ticho, a já si pustila telku, že to nikdo neuslyší prostě, no, jenže…když jsem přišla k němu do pokoje, tak on „Co to bylo? Ty zvuky“ a nevěděla jsem co dělat, tak jsem dělala, že nevím, no…prostě ahhh, je mi jasný že není blbej a prostě mu to došlo. Nikdy se mi to nestalo, takže chápete :pocitac: teď se bojím se s ním setkat tváří v tvář protože to bude hrozně trapné prostě. Vím že mi asi nepomuzete, ale třeba by mi pomohlo, kdyby někdo napsal, že se mu stalo něco podobného :zed:

Myslíš, že on nikdy neměl ve svém pokojíku erekci? Hoď to za hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21539
5.6.21 21:08

Mu řekni, žes koukala na erotický film :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 21:08

Prosím o anonym, nechci tu ztropit senzaci :-D.

Jednou nás při tom s přítelem slyšeli rodiče, a když jsme opustili můj pokoj, maminka mi dobrosrdečně říkala, že mě slyšeli sténat, a tak se tatínkovi smála, že on už skoro nemůže, kdežto přítel může 2× denně. Bylo to krátce poté, co jsem začala sexuálně žít, běžně jsem se o tom nebavila ani s kamarádkami, natož s rodiči, takže to pro mě byla vrcholně trapná chvilka :).

Pokud to bratr nijak extra nerozmazával a nedělal si z Tebe legraci, tak bych to nechala být a dělala mrtvého brouka ;).

• Citovat
  • Nahlásit
525
5.6.21 21:09

A bratrovi je kolik? Jestli mu není deset, je velká šance, že sám po nocích provádí něco podobného, takže bych ho vůbec neřešila.

Mohla jsi klidně říct, že divné zvuky byly z telky a jít si po svých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10229
5.6.21 21:22
@Anonymní píše:
„Co to bylo? Ty zvuky“

„Masturbace! Neznáš? Moc příjemné, vřele doporučuji!“ :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
5.6.21 21:29

Řekni, zes trénovala zpěv a chtěla si uvolnit hlasivky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale chápu té, taky bych se necítila zrovna příjemně. Nicméně to vyšumi, neboj, jsme lidi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
5.6.21 22:03
@Russet píše:
Myslíš, že on nikdy neměl ve svém pokojíku erekci? Hoď to za hlavu.

Ne, vždycky chodil do jejího, když nebyla doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
5.6.21 22:15

Odpověděla bych mu - dělala jsem to co ty tady každý ráno… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
5.6.21 22:18

Zeptal se te co to bylo, ty jsi delala ze nevis. Predpokladam, ze se v tom dal nepitval, tak to zkratka nech byt a delej jako by se nic nestalo, chovej se uplne normalne. Vzdyt se taky nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
6.6.21 03:54
@Aquarius79 píše:
Ne, vždycky chodil do jejího, když nebyla doma.

Jo no, on si pohoní a u toho čuchá její spodní prádlo a ona má z nějakého zasténání takové trauma. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat