Trapas při sexu: vyteklý krém

Anonymní
2.4.20 17:55

Trapas při sexu: vyteklý krém

V prvé řadě říkám, že mi je fakt neskutečně trapně :roll: Ono se zdá, že to asi není nic hrozného, věřím, že se staly i horší věci, ale s přítelem jsme spolu od února a takový trapas… ten mohl teda počkat ještě nějaký čas :oops: Nicméně, alespoň vám zpříjemním den v karanténě. Takže…

Od minulého týdne jsem se plácala v horečkách, pak mě chytnul krk… no, shrnu to; plácala jsem do sebe všemožné prášky, abych byla co nejdříve ready a byla schopná normálně fungovat. Včera večer jsem se rozhodla, že si dám Jenamazol, protože jsem začínala cítit, že přichází kamarádka mykóza, která čekala v mém oslabeném imunitním systému přesně na tu chvíli, kdy už budu schopná sexu! Věřím tomu, je to zákeřná mrška :cert:

Takže jsem se namazala zevnitř i zvenku krémem proti kvasinkové infekci, dala si vložku a šla spát. Ráno se ale přítel rozhodl, že chce sex. A jelikož já ho chtěla taky, vrhli jsme se na věc. Asi po zhruba čtvrt hodině přítel říká: „Nechci tě znepokojovat, ale… tohle není ze mě.“ Byl celý bílý od krému. Dala jsem si ho asi večer trošku víc a nestihl se celý rozpustit. Začala jsem se smát. Fakt jsem dostala totální záchvat smíchu. Moc dobře jsem věděla, odkud vítr vane, ale potřebovala jsem uvolnit situaci ještě předtím, než se hanbou propadnu do země :oops: :mrgreen: Prý, že chápe, že mám výtok, že to je normální. „Zlato, to není výtok, ale krém.“ No… vysvětlujte chlapovi, že jste si dali krém na mykózu :nevim:

Ještě teď se mi chce smát, když si vybavím jeho vyděšený výraz a bílý rozkrok :mrgreen: :lol: Ale je mi strašně trapně na druhou stranu… Snad doufám, že věta: „Teď jsi mi zkazila veškeré představy o hezkém sexu,“ nebyla myšlena až tak moc vážně, jak zněla :zed:

Prosím, ujistěte mě, že se vám taky stalo něco podobného? A nebo klidně i horšího, ať mi to trošku zvedne ego. Prosíííím :oops: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

539
2.4.20 18:04

No, je trochu blbost aplikovat si jednu noc jenamazol a ihned ráno mít sex. Má se používat 3 noci po sobě a sex až po nich. Je dost možné, že jsi mu kvasinkovou infekci vědomě předala. K trapasu vůbec nemuselo dojít, je to tvoje hloupost.
Také mám vyzkoušeno, že když aplikuji hned v zárodku, stačí aplikovat 2×, ale pouze jednou to nemá léčebný účinek, pouze to zklidní příznaky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
2.4.20 18:07

No co, chlapům neuškodí, když se dozví i o takových problémech. :lol:

Já teda zažila bývalý partner, jezdil pracovně do Německa, jezdil na víkend co 14 dní a při sexu (nevím co ho to napadlo, nestihla jsem se ani vyslect), v zápalu vášně kdy byl na mě, mu začala téct velká slina :lol: takže mi poslintal obličej :lol:. Byly jsme spolu chviličku, cca dva měsíce, když se to stalo. I po dvou letech se styděl.

A ta méně veselá, něco se pokazilo, dosexovali jsme a najednou strašně moc krve, sváděl to na mě, nakonec se ukázalo, že to je z nej (a já si říkala, že jsem nějak moc vzrušená) 8o :lol:

Jinak dobrá rada, pokud máš mykozu, tak vynechej sex ať se ti pořád nevrací.

Neanonymne, nestydím se, to je prostě život. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 18:08

Bohužel, stalo se :nevim: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.4.20 18:10

Já se docela stydím, takže raději anonymně :mrgreen: Ale taky dobrý. Jsem ráda, že v něčem podobném nejsem sama :roll: Jinak, samozřejmě vím, že když mám mykózu, sex nemám mít, ale nějak mi to v té euforii vášně nedošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
918
2.4.20 18:13
@Anonymní píše:
Já se docela stydím, takže raději anonymně :mrgreen: Ale taky dobrý. Jsem ráda, že v něčem podobném nejsem sama :roll: Jinak, samozřejmě vím, že když mám mykózu, sex nemám mít, ale nějak mi to v té euforii vášně nedošlo.

Nejsi. Partner se styděl hodně taky, ale mě to tak hrozný nepřišlo a myslím, že tvůj partner to bere podobne. Budou horší věci. Třeba když si ze spaní prdnes :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1110
2.4.20 18:17

@alena1995 z té první historky jsem čekala něco ve smyslu: „kdybych věděl, že jsi panna, tak bych tolik nepospíchal“ - „kdybys tolik nepospíchal, sundala bych si punčocháče“ :mrgreen: nakonec z toho je celkem nechutná historka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 18:17

No jako, přijde mi od toho „incidentu“ trošku zamlklý, ale to je možná jen můj pocit, protože si to beru osobně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Lynx.lynx
2.4.20 18:36

Mě to třeba tak hrozný nepřijde :nevim: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
1269
2.4.20 19:15

Mne to prijde taky v pohode. Kdybyste pouzivali Pharmatex krem, je bily docela bezne :mrgreen: Ale ted bych teda prelecila na mykozu i jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5937
2.4.20 19:26
@Anonymní píše:
No jako, přijde mi od toho „incidentu“ trošku zamlklý, ale to je možná jen můj pocit, protože si to beru osobně :roll:

Tak to možná ber jako takovou zkoušku, jestli ten chlap za něco stojí. Pokud je inteligentní, tak mu musí dojít, že takový věci se mohou stát a že nebude vše vždy jen růžový a úžasný… Takže by se nad to měl povznést.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
2.4.20 19:34

Mně to tak strašný nepřijde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16142
2.4.20 19:47

Neprijde mi to tak hrozne, spis byste si meli ted dat par dni pokoj a na mykozu se prelecit oba nebo to budes mit hned zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
2.4.20 19:56
@Anonymní píše:
No jako, přijde mi od toho „incidentu“ trošku zamlklý, ale to je možná jen můj pocit, protože si to beru osobně :roll:

No asi se mu ani nedivím. Zřejmě má teď strach, jestli si ho nenakazila taky. A hlavně si mu to zamlčela a to se prostě nedělá. Podle mě je to po cca 2 měsících dost blbá situace, pro něj určitě. Vem si to naopak. Nepovažovala bych to za trapas, ale za blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
2.4.20 20:58

@Janee19 :lol: :lol: Trošku jo, já na to plivání moc nejsem :lol: ale odpustila jsem mu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama