Trápení s chlapem - jak se s tím smířit?

Anonymní
16.8.21 14:02

Trápení s Chlapem - Jak se s tím smířit

Dobrý den, jdu si za Vámi pro pomoc. Už nevím jak z toho ven, jelikož jsem nikdy nic podobného nezažila.
Potkala jsem v práci jednoho chlapa (mě 22 a jemu 46), se kterým jsme 8 měsíců zažívali něco krásného. V práci jsme trávily spolu všechen čas a mimo práci taky, šlo hodně i o intimní vztah.
Bylo mezi náma něco krásného, párkrát mi říkal, že mě hrozne miluje a že nikdy nic podobného ješte nezažil a já taky ne.
Nejhorší je, že měl celou dobu ženu a děti, jen mi tvrdil, že jsou spolu jen kvůli dětem, ale miluje mě a až děti vyrostou, budeme spolu. Vím, že to nebyli jen řeči, protože si mě vážim a dělal pro mě tolik pěkných věcí, aby o mě nepřišel.
Jenže už jsou to 3 měsíce, co to mezi námi skončilo (To je složitý proč). Každopádně mezitím mi stejně psal, že na mě myslí atd.
Já ho nepřestala milovat a nedokážu na něj přestat myslet. Asi už se k sobě nikdy nevrátíme a já se s tím nedokážu smířit. Myslim na něj denně a když ho v práci potkám, automaticky mě to rozpláče. Nedokážu normálně fungovat, jsem pořád smutná a už to nezvládám. Ostatní kolem sebe odhánim, protože nikoho jiného než jeho nechci. Mám dobrého kamaráda, se kterým trávím čas a je mi oporou, ale i tak se často trápím a nic se mi nechce. Nevím co dál dělat, jak se z toho dostat.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2823
16.8.21 14:06

Je to krátká doba, bylo to intenzivní, tak to nyní bolí.. Chce to jen čas, najdi si nějaké záliby a časem to bude lepší..
A za pár let to uvidíš jinak a pochopíš, že je lepší, že to už skončilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27116
16.8.21 14:07

Byla jsi jen milenka, ať si teď myslíš co chceš. Najdi si jinou práci nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1012
16.8.21 14:15

Promin, ale to myslis vazne, ze si zacnes s o 24 let starsim pantatou, manzelem co vede rodinny zivot se svou manzelkou a detmi a cekas, ze bude happy end?
Proc si nenajdes nekoho jak to jen rict - NEZADANEHO?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17892
16.8.21 14:16

Chlap má můj respekt, hezky si užil s mladou kočkou a pak to všechno včas zastavil tak, aby se nikomu nic moc špatnýho nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
16.8.21 14:16

No, očividně manželku měnit nechce a nic jiného, než dobře ti tak, říct ani nejde. On si uložil a ty bys měla hledat svobodného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
16.8.21 14:19

Zmen praci a blokni si ho vsude, cislo smaz. Bude lip, uvidis. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
16.8.21 14:20

Jenom tě lakoval. Nejsi první ani poslední. Třeba se z toho i poučíš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6548
16.8.21 14:23

Nojono, to se stava, ze se mlada nezkusena zamiluje do tatika od rodiny, ten si s ni pohraje, ale protoze chce zachovat svoji rodinnou pohodu a komfort, skonci to.
Zmen praci a neopakuj tuto chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
16.8.21 14:23

Hele nepochopim..co jsi cekala od zenateho chlapa s malyma detma.. :pocitac: :pocitac: :pocitac:
PROC SI TO ZENSKE NAVZAJEM PORAD DELAME🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17892
16.8.21 14:28
@Tykaja píše:
Hele nepochopim..co jsi cekala od zenateho chlapa s malyma detma.. :pocitac: :pocitac: :pocitac:

nic jako ženská solidarita neexistuje, pouze soupeření o to, být co nejlepší a nejatraktivnější pro muže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
16.8.21 14:33

Achjo holka… Až je mi tě líto jak jsi naivní :zed: Bič a pryč než někomu zničíš život a ne jen jednomu člověku… O tom jaký je ten chlap radši mlčím :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5110
16.8.21 14:41
@Tykaja píše:

Zakladatelka něco udělala nějaké ženské? Měla snad k někomu závazky? Akorát je hloupá a ublížila sama sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
16.8.21 14:45

Děvče, já vím, že to teď bolí..
odsuzování se nediv - jsi tu na mateřském webu, tu by měla podporu spíš matka nevěrníka než milen-k-a.. HELE - hlavu vzhůru a běž dál.. Mrkni se fakt po nové práci, rozhoď sítě, změň prostředí - vídat ho denně ti neprospívá…
a uklidňuj se tím, že za 10let by mu táhlo na 60 a měla bys doma starého plesnivého plešatého dědka a nedej bože čerstvě školní dítko ;) takhle to ještě dopadlo FAKT DOBŘE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
16.8.21 14:48

@Akinee To sice nemá, ale pokud o manželce a dětech věděla je to i tak hnus :zed: Minimálně kvůli těm dětem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat