Trápení v těhotenství před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 12:44
Trapeni v tehotenstvi pred porodem

Ahoj devcata :? Poradte mi.. pritel je porad divny nechce ode me pusu objeti prituleni nic porad si na me stezuje neco si na me hleda ikdyz nic nedelam.. za mesic rodim a on nema ani ohled na to ze jsem tehotna a ze za chvili rodim prostw me porad buzeruje podezriva z neceho pritom nema proc..a dnes mi napsal ze prijde domu a stehuje se a muze mi byt jedno kam.. vcera jsme se hadali a uhodil me po hlave rukou.. neprijde mi to normalni natoz uhodit tehotnou zenskou..nechapu vubec proc tohle vsechno kdyz jsem mu ani nic neudelala :,( mam se snazit nebo ho nechat jit a treba si uvedomi? Prej aji rozpocitame na pul penize a at si vyziju dal jak chci…delam praci z domu a mam polovinu z jeho platu coz je 9000,– a kdyz vsechno odpocte tak mi necha 5500 do dalsi vyplaty :,( mam nastesti rodice kteri by mi pomohli a vzdy pomuzou kdyby jsem byla v tizive situaci ale celkove to proste nechapu :,(

Reakce:
epsice
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 14.06.19 12:48
@Anonymní píše:
Ahoj devcata :? Poradte mi.. pritel je porad divny nechce ode me pusu objeti prituleni nic porad si na me stezuje neco si na me hleda ikdyz nic nedelam.. za mesic rodim a on nema ani ohled na to ze jsem tehotna a ze za chvili rodim prostw me porad buzeruje podezriva z neceho pritom nema proc..a dnes mi napsal ze prijde domu a stehuje se a muze mi byt jedno kam.. vcera jsme se hadali a uhodil me po hlave rukou.. neprijde mi to normalni natoz uhodit tehotnou zenskou..nechapu vubec proc tohle vsechno kdyz jsem mu ani nic neudelala :,( mam se snazit nebo ho nechat jit a treba si uvedomi? Prej aji rozpocitame na pul penize a at si vyziju dal jak chci…delam praci z domu a mam polovinu z jeho platu coz je 9000,– a kdyz vsechno odpocte tak mi necha 5500 do dalsi vyplaty :,( mam nastesti rodice kteri by mi pomohli a vzdy pomuzou kdyby jsem byla v tizive situaci ale celkove to proste nechapu :,(

s tebou dost cloumají hormony že? to už je druhá diskuze co jsi založila…

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8964 příspěvků 14.06.19 12:58

To je pokracovani te diskuse z rana?

Petra Z
Hvězda diskuse 53062 příspěvků 14.06.19 12:59

Jedna diskuse stačila ne??
Je to zmetek, nech ho jít. Budeš to mít těžký, ale s ním by to bylo peklo.
Obrať se na rodiče, když pomohou, jemu zabal věci…ať pak vypadne co nejdřív

terien
Extra třída :D 11661 příspěvků 14.06.19 13:00

A kolik diskuzí na to téma ještě založis? Vedle tě politovali málo viď :lol:

Michaela02993
Závislačka 3390 příspěvků 14.06.19 13:09

Tak jedna diskuze by stačila ne? Nebo chceš slyšet že jsi chudák??? No jsi, ale asi jsi i parádně hloupá že bys tohle obrecela… S největší pravděpodobností je mu tvoje těhotenství na obtíž, má jinou a tím to hasne… Z tvých peněz bych mu nedala ani korunu, sbalila mu věci a ještě bych mu s úsměvem zamávala ;)

dog.s
Povídálka 35 příspěvků 14.06.19 13:58

Pošlete mi prosím někdo odkaz na tu diskuzi asi jsem to prosvihla a nedává mi to smysl. Dík

Týnka20
Kecalka 317 příspěvků 14.06.19 14:02

Nevim, nejsem si jista, jestli uz jsem v takovy diskuzi taky neodpovidala? Hodte odkaz nekdo :lol:

carola
Echt Kelišová 7544 příspěvků 14.06.19 14:05

Jste asi hodně mladí a ty vážně hrozně naivní. To vážně chceš, aby v tomhle vyrůstalo tvé dítě? Vždyť to bude pro něj peklo. Píšeš, že už tě uhodil několikrát, takže je to pro něj zřejmě normální. Řekni to svým rodičům a okamžitě odejdi. Takový se nikdy nezmění. Věř mi.

Pettcherry
Kecalka 300 příspěvků 14.06.19 14:16

Řídila bych se jeho radou a nepátrala, kam se stěhuje a nechala ho jít, teď je nejvyšší čas se zabývat sama sebou a miminkem a né dárcem spermatu… takhle se správnej chlap k těhotný ženský nechová, i kdyby ho kdoví jak štvala… Bude nejlepší obrátit se na rodiče a zaměřit se vlastního potomka,…

Týnka20
Kecalka 317 příspěvků 14.06.19 14:22

Hlavne se chce zamerit na to miminko, az se narodi, aby zilo v klidu a ne v hluku, hadkach, vysttesovana maminka.. neprijemnej tata.. kterej treba ani nebude mit o mimco zajem, a bude dalsi problem na svete, ty mu to budes vycitat a stejne se budete hadat a nebudete spolu.. proto bude lepsi, aby si na to byla zatim,,sama" uz od zacatku..

Váš příspěvek
Reklama