Trápí mě přítel, na začátku našeho vztahu si dopisoval s jinými

Anonymní
24.1.21 16:36

Trápí mě přítel, poraďte

Ahoj, zajímá mě názor na danou věc. Jsem s přítelem od října. Miluju ho, on miluje mě. Nedokážu si představit být bez něho, on beze mě taky ne, řekla bych.

Jen včera jsem se dozveděla něco, co mě dost vyvedlo z míry. Řekl mi, že cca týden předtím než jsme spolu začali chodit si psal se dvěma holkama, posílali si nahaté fotky a došlo i k “sextingu”, opakovaně. On jim psal jak jsou sexy, jak by se s nima chtěl vyspat…Dost mě to zaskočilo, protože v tu dobu už jsme do sebe byli zamilovaní, byli jsme spolu skoro furt a on udělá tohle.. A nejhorší je, že ty holky jsou fakt pěkné, typické ženské křivky, velký zadek, velké prsa… A já jsem hubená, prsa nemám skoro žádná. A přítel mi celou dobu říkal že se mu velká nelíbí, že má rád moje…Tohle mě dost znejistilo, proč by si jinak psal s holkama co maj velké prsa a honil si nad nima? Na tohle mi řekl, že neví proč to udělal, prý byl prostě jen nadržený.

Celá tahle situace mě zaskočila a jaksi mi nejde se přes to přenést. Já chápu, že jsme ještě nebyli ve vztahu, neměla bych to řešit. Jen to byla doba, kdy jsme spolu chodili do kin, drželi se za ruce, povídali jsme si v obchodním centru klidně i 4 hodiny v kuse, byli jsme do sebe už zamilovaní, prostě začátky našeho vztahu. A ten pocit, že v té době si posílal fotky s holkama, mi to dost kazí..

Prosím, poraďte, jak se mám přes to přenést?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3032
24.1.21 16:41

Nějak nechápu ze když jste spolu chodili do kina a drželi se za ruce ze jste ještě nebyli ve vztahu? Odkdy teda jste byli ve vztahu? To jste si řekli určite datum nebo jak? A proč ti tohle vůbec říkal? K jaké příležitosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 16:44

@zudina jsme ve vztahu od října, od září to začalo být vážné, šli jsme na to pomalu. Vztah jsme začali až našim prvnim polibkem :D řekl mi to protože ho to trápilo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5173
24.1.21 16:45

Proc ti to rika a ukazuje fotky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
24.1.21 16:45

Možná to tolik nehrotí jako ty, tím nechci říct, že by tě neměl rád. Taky moc nechápu, proč by si nemohl psát s cizíma holkama, když to mezi váma ještě nebylo vážný. Snad se tolik nestalo. Měl mlčet, no. Ale neřeš to, je s tebou, a to je důležitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
24.1.21 16:47
@Anonymní píše:
@zudina jsme ve vztahu od října, od září to začalo být vážné, šli jsme na to pomalu. Vztah jsme začali až našim prvnim polibkem :D řekl mi to protože ho to trápilo :nevim:

To je blbec ze ti to říkal. Jinak nechápu, protože na začátku vztahu by chlap měl byt odvareny z tebe a těšit se na sex s tebou a ne si honit nad kozaticema. A ještě ti to řekne :roll: no snažila bych se to nějak vytesnit ale také by mě to zarazilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7013
24.1.21 16:49

Kdyby byl tak zamilovany, ma v hlave jen tebe. Nebo dokaze oddelit virtualni sex a vztah.
Tezko takhle hodnotit, ale vetsina mych kamaradu (a ze jsou nekteri proutnici) v obdobi zacatku a okouzleni nekoukala jinam.
Asi to na tom zacatku nebral tak jako ty. Jen moc nechapu tu potrebu se ti s tim sverovat a informovat o detailech.

Příspěvek upraven 24.01.21 v 16:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
24.1.21 16:49

Jsou dvě nejpravděpodobnější možnosti - nemá problém si představovat a užívat sex jinde i jinak, než s kým je zrovna zamilovaný.

Ta zamilovanost přišla asi trochu později, než ti tvrdí nebo si myslíš.

Já spíš přemýšlím, proč ti to řekl. Jeho to trápilo, a teď to trápí tebe a on je v pohodě.

Když člověk dělá něco, o čem si myslí, že by druhému mohlo vadit, má to nosit v sobě a špatnými pocity se trápit sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
24.1.21 16:52

.

Příspěvek upraven 24.01.21 v 16:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
24.1.21 16:54
@Anonymní píše:
@zudina jsme ve vztahu od října, od září to začalo být vážné, šli jsme na to pomalu. Vztah jsme začali až našim prvnim polibkem :D řekl mi to protože ho to
@zudina píše:
To je blbec ze ti to říkal. Jinak nechápu, protože na začátku vztahu by chlap měl byt odvareny z tebe a těšit se na sex s tebou a ne si honit nad kozaticema. A ještě ti to řekne :roll: no snažila bych se to nějak vytesnit ale také by mě to zarazilo.

Pokud je to pravda a ne zas smysleny pribeh, nechapu proc jeste ukazoval fotky.Me by se tim dost zprotivil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
24.1.21 17:08

Vy uz spolu bydlite? Nebo jak to myslis, ze si nedokazes predstavit byt bez neho? Kolik ti je, hadam tak 20 nanejvys podle tvych nazoru ;)

Ja myslim, ze on jde na to hodne mazane. 8)
Ne, on ti to nerekl proto, ze ho to trapilo. Rekl ti to proto, aby vymezil mezi vama hranice a tys mela nac zarlit. Zaroven ti dal jasne najevo, ze te moc nezral uz na zacatku vztahu, kdy je zamilovanost VZDY nejvetsi a nema problem zasunout jinde, kdyby nahodou.

Dostal te presne tam kam potreboval a tys mu naskocila na udicku. Co s tim muzes delat? Vubec nic a snad ti nezacne zahybat moc brzo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 17:17

@Konnny on mně žádné fotky neukazoval, posílal si nahé fotky s těma holkama :nevim:

@Chytrak Nebydlíme spolu, myslím to tak že jsem do něj tak moc zamilovaná, že si nedokážu být bez něho..ano, bude mi 20. No, myslím že se mýlíte, on byl panic, do doby než byl semnou. Nemyslím, že mi začne zahýbat, vím že mě miluje. Říká mi! to pořád, včera se skoro rozbrečel když jsme se bavili o těch holkách…On mi tu lásku vyznává fakt dost, takže vím že mi nezahne.

Jen potřebuju radu jak to vytěsnit z hlavy, kdykoliv si na to vzpomenu tak jsem pak akorát mrzutá na něho. A ano, je možné že tak zezačátku nadšený ze mě nebyl :think:

• Citovat
  • Nahlásit
375
24.1.21 17:24

Je to pitomec, že ti to vůbec říkal. Ber to tak, že si vybral tebe.
A je lepší, když to víš od něj, než aby se k tobě od někoho cizího dostaly ty jeho nahý fotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
24.1.21 17:27
@Anonymní píše:
@Konnny on mně žádné fotky neukazoval, posílal si nahé fotky s těma holkama :nevim:

@Chytrak Nebydlíme spolu, myslím to tak že jsem do něj tak moc zamilovaná, že si nedokážu být bez něho..ano, bude mi 20. No, myslím že se mýlíte, on byl panic, do doby než byl semnou. Nemyslím, že mi začne zahýbat, vím že mě miluje. Říká mi! to pořád, včera se skoro rozbrečel když jsme se bavili o těch holkách…On mi tu lásku vyznává fakt dost, takže vím že mi nezahne.

Jen potřebuju radu jak to vytěsnit z hlavy, kdykoliv si na to vzpomenu tak jsem pak akorát mrzutá na něho. A ano, je možné že tak zezačátku nadšený ze mě nebyl :think:

Píšeš ze holky JSOU pekne, velka prsa, krivky atd, z toho chapu, ze si jejich fotky videla…jinak tvuj pribeh je cely takovy divny, zavani trolem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
24.1.21 17:33

Příště to tak něco říct..

Je s tebou, tak nevím co řešíš. Řešíš hovna. Připomínás mi kámoše co řeší každé hovno, je trochu blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat