Trápí mě zácpa nic nepomáhá:(

misaakk
25.8.21 20:21

trápí mě zácpa nic nepomáhá:(

Ahoj mám 3 den zácpu když jdu na záchod tlačil lékař mi napsal lactulosu a ta zabere jen trochu zkoušel a jsem i čipek tak ten vytáhl také trochu ovoce a zeleninu a vločky jim denně také hodně piju a zatím cítím jak mě to tam tlačí

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
574
25.8.21 20:47

U mě fungují spolehlivě banány,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3274
25.8.21 21:01

Lactulosa nezabere hned, musí se užívat dýl.
Zkus sušené švestky - večer jich šest namoč a ráno to všechno sněz i s tou vodou. Ráno na lačno teplou vodu s panákem oleje. Fakt hodně pij. Běž si zaběhat, to rozhýbe střeva. Kup si kvalitní probiotika. Tohle zabírá mně.
Pak můžeš zkusit i klasické projímadlo, večer použiješ a ráno by to mělo jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
misaakk
25.8.21 21:02

@Murka díky zkusím

• Citovat
  • Nahlásit
2050
25.8.21 21:20

Zaječická hořká - minerálka. Ta prožene fest, ale pokud je to zácpa, jako že ne ve střevech, tak jedině uvolnit čípkem. Jinak tě ta minerálka „roztrhne“… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.8.21 21:20

Ráno na lačný žaludek sušené fíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
25.8.21 22:20

Na lačno kefírové mléko ;) a furt ho pít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
26.8.21 07:51
@Mutlice píše:
Zaječická hořká - minerálka. Ta prožene fest, ale pokud je to zácpa, jako že ne ve střevech, tak jedině uvolnit čípkem. Jinak tě ta minerálka „roztrhne“… :roll:

Ta je nejlepší, jednou jsem jí pila, byl to tedy mazec, ale od té doby nemám zácpu a je to už asi 6 let ťuk ťuk :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
26.8.21 08:36
@Hiavnaan píše:
Ta je nejlepší, jednou jsem jí pila, byl to tedy mazec, ale od té doby nemám zácpu a je to už asi 6 let ťuk ťuk :D

Presne. Ja mela zacpy v tehotenstvi. Bylo to peklo. Kefir, svestky, vlocky, fiky, teplou vodu na lacno, lactulosu… Vubec nic se nedelo. Pila jsem i olivovy olej na lacno. Nic. A pak mi jedna doktorka az v porodnici mesic pred terminem poradila Zajecickou horkou. Mno je to utrpeni se napit, ale to jediny mi pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
26.8.21 20:23
@Mutlice píše:
Presne. Ja mela zacpy v tehotenstvi. Bylo to peklo. Kefir, svestky, vlocky, fiky, teplou vodu na lacno, lactulosu… Vubec nic se nedelo. Pila jsem i olivovy olej na lacno. Nic. A pak mi jedna doktorka az v porodnici mesic pred terminem poradila Zajecickou horkou. Mno je to utrpeni se napit, ale to jediny mi pomohlo.

Hlavně ta chuť je humus, z toho se mi navalovalo, doufám, že už to nikdy nebudu muset pít :lol: ale každému, kdo má problém, jí doporučím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5610
26.8.21 20:41

Čaj Senna list

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3274
27.8.21 08:52

Vy, které máte zkušenost se Zaječickou. Kolik se jí pije, jak často (pokud je třeba víc dávek) a jak rychle účinkuje? Sice jsem teď našla systém, jak netrpět zácpou, ale je mi jasný, že až přijde větší stres, tak se mi zkušenosti se Zaječickou budou hodit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat