Trápí mne kouty - padání vlasů :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 16:19
Trápí mne kouty - padání vlasů :-(

Ahojda, z určitých důvodů jako anonym. Vždy jsem měla krásné vlasy, ale co čas nechtěl…Dědičnost asi zapracovala a vše je jinak. Vlasy řídnou, vypadávají a tvoří se mi kouty :(. Pravda..nejsem nejmladší..ale..myslím, že nárok na pěkné vlasy ještě mám :). Pomohlo vám prosím něco?…díky :kytka:

Reakce:
SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 28.02.18 16:23

Mě na hezké a lesklé vlasy pomáhá med, třeba i masky s medem z drogerie od Garnier. Co si pamatuju, bratr měl jako malý strašně málo vlasů, pořídil se Capillan (šampon a vlasový aktivátor) a dneska mu vlasy rostou šíleně rychle a má e pevné a zdravé. Potom jsou dobré i kofeinové přípravky, co nedoporučuju je Alpecin, po něm jsem nikdy na vlasech neviděla žádnou změnu ani při dlouhodobém užívání. Nejlépe ale pomůže příroda - med, aloe, kokosové oleje, zábaly a masky.

MartinaCV
Echt Kelišová 7735 příspěvků 28.02.18 16:31

Podívej se na Milva.cz na přípravky s chininem a kofeinem a pak tablety Methioninu (volně prodejné v lékárně, dříve na předpis - dostávali to lidi po chemoterapii)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 28.02.18 16:35
@Anonymní píše:
Ahojda, z určitých důvodů jako anonym. Vždy jsem měla krásné vlasy, ale co čas nechtěl…Dědičnost asi zapracovala a vše je jinak. Vlasy řídnou, vypadávají a tvoří se mi kouty :(. Pravda..nejsem nejmladší..ale..myslím, že nárok na pěkné vlasy ještě mám :). Pomohlo vám prosím něco?…díky :kytka:

Já jsem teď pořídila řadu Kérastase densifique, pro řídnoucí vlasy. Já jich měla odjakživa málo, ale teď mi nějak víc padají. Minimálně je to příjemný a vlasy mi voní jako od kadeřníka. Uvidím časem, jestli mi to zabere i na to padání. Jinak ti každý prostě řekne, že je to přirozený a dědičný. Což nechce slyšet žádná žena, která má strach o svoji kštici, ale je to prostě fakt :(

Angličanka90
Povídálka 26 příspěvků 28.02.18 16:51

Teď beru Donna Hair 3. měsíc a zdá se, že je to lepší. Taky mě trápí kouty - asi po hormonální léčbě…

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 28.02.18 18:02

Anonyme napiš mi zpravu, můžu ti poslat nějaké informace o acidobazické rovnováze, může to s tím souviset…neboj, když zavčasu začneš něco vnitřně užívat, dá se hodně zachranit

Váš příspěvek
Reklama