Trápím se z bývalého vztahu

Anonymní
7.2.21 22:55

Trapim se z bývalého vztahu

Ahoj všem. Od rozchodu jsou to cca 4 měsíce. Myslím na nej každý den, hrozne často (skoro pořad🤦‍♀️). Návrat asi není možný. Nema zájem. Co Vám pomohlo zapomenout? Snažím se zabavit hlavu, sportovat. Nic moc nefunguje. Díky za rady…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
325
7.2.21 23:12
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Od rozchodu jsou to cca 4 měsíce. Myslím na nej každý den, hrozne často (skoro pořad🤦‍♀️). Návrat asi není možný. Nema zájem. Co Vám pomohlo zapomenout? Snažím se zabavit hlavu, sportovat. Nic moc nefunguje. Díky za rady…

To mě mrzí, ale jestli ho máš pořád ráda a byli jste spolu dyl, tak to prostě chce vážně čas. Teď je blbá doba, takže rada najít si koníček, zajít si zacvičit je úplně na nic, ale mně pomáhalo dát si vanu nebo sprchu, namazat se voňavým krémem, vzít si knížku, pustit si hudbu, kterou mám ráda já nebo koukat na „hloupé“ komedie, seriál, cokoli… prostě si pustit něco, co tvého chlapa nebavilo a teď si to můžeš užít bez řečí, že na jakou to koukáš blbost :) zkus myslet hodně na sebe ve smyslu rozmazlit se, uvařit si, co máš ráda ty (já si dělala svoje zdravé věci, které chlap rád neměl…), pustila si Bridget Jones… Prostě to chce čas, hyckej se, klidně se vybrec, ono to prostě někdy trvá. Každý nezapomene hned, každý nejde ze vztahu do vztahu. Bude líp…!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 23:18

@September88 děkuji. Přesně tohle se snažím dělat. Jenže přijde večer, postel, usinani a to je asi nejhorší. Zkoušela jsem se seznámit. Přišel mi do cesty nedávno muž, a kdybych nebyla bolava tak podle mě asi i dost vyhovující. Jenže to neslo. Jsem nevyrovnana z rozchodu a nejde mi se ani bavit s jiným mužem. Byť je to skvělý chlap… doufám, ze to prejde. S tímhle pocitem se setkávám prvně v životě..,

• Citovat
  • Nahlásit
2112
7.2.21 23:28

Říká se, že to chce čas. Ale zase je škoda životního času. Co vlastně se děje v tom čase, který všechno mění? Děje se toho hodně. Je tedy možné, ty děje urychlit.

Změň šatník, účes, volej si často s lidmi, různými, o svých různých zájmech, naplánuj si budoucí volný čas = výlety, dovolené… a těš se na ně, vymaluj si byt, anebo alespoň jednu stěnu, anebo její část, přestrkej nábytek, anebo aspoň vyměň obsahy zásuvek.
:mavam: zase bude líp :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 23:30

@poučená dnes jsem vytridila šatník, mám nové vlasy a nechala si nárůst nehty 😂 všechno tohle dělám. Je to jako začarovaný kruh. Chvilku si myslím, ze mi je dobre a vzápětí přijde silná uzkost…

• Citovat
  • Nahlásit
2112
7.2.21 23:45
@Anonymní píše:
@poučená dnes jsem vytridila šatník, mám nové vlasy a nechala si nárůst nehty 😂 všechno tohle dělám. Je to jako začarovaný kruh. Chvilku si myslím, ze mi je dobre a vzápětí přijde silná uzkost…
:kytka:

Jsi skvělá :srdce: Děláš v čase doslova kvantové skoky :kytka:

Jestli bydlíš v bytě kde jste bydleli spolu, tak je tam jeho energie, a tak ji máš stále v sobě a kolem sebe. Na to by fungovalo, udělat v bytě „velký energetický průvan“ : Hudba, tanec, smích, jiné závěsy, okna slunci dokořán. A přepsat si paměť: dát pryč všechno, co ti ho připomíná a jakmile ti přijde na mysl, tak mít předem připravený nějaký vnitřní obraz, nějakou radost, kterým si ho z mysli pryč odkloníš. Je to vlastně práce s energií a s myslí. Úzkost ti pomohou zvládnout meditace. Na youtube jich jde najít plno, jen si vybereš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
8.2.21 08:27

Ahoj… Také se hrozně trápím… Zjištění nevěry v prosinci, pak nějaké obnovy, teď už to bude měsíc, co se odstěhoval, ale ještě si odváží zbytek. Přes den v práci to ještě jde, večery jsou o tom přežít…cele roky jsme byli jen spolu, zadna okolní rodina, ani přátelé. Srostli jsme… Bohužel, přišel mu do cesty někdo nový. Mám kolem sebe přátelé, rodinu, ale kam se v bytě podívám, všude ho vidím sedím, brečím. Málo jim, jen z nutnosti, nic mě nebaví, nic se mi nechce, na knihy se ne soustředím, v posteli mě nikdo neobjima. Myšlenky, že je s ní a netrápí se, mě doslova drti… Čím déle to celé trvá, tím víc je mi mizerne. Zakázala jsem si sledovat jejich život na sociálních sítích a sledování online stavu. Cítím se vazne zoufale. Vim, že pomůže jen čas, ale v tuhle chvíli se to celé dost táhne a můj pocit se nelepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
8.2.21 09:20

@Minniee Samo to nepřejde. Udělejte s tím to, co jsem napsala výše. Jinak se utrápíte a onemocníte i fyzicky.

Nejspíš prožíváte něco podobného, jako když se člověk loučí s někým, koho miloval a kdo právě zemřel.

Váš muž opravdu s vámi v tom bytě je, proto ho všude vidíte. Ne, že by v bytě fakticky byl, to opravdu není, ale vaše mysl vám ty obrazy vašeho života takto připomíná. Máte všechny vzpomínky ve vaší hluboké paměti. Máte tam i křivdy pro všechno, co se stalo nepěkného, anebo křivdy za to, že vás opustil. V podstatě začínáte prožívat skutečné peklo svého života.

Rozloučit se člověk potřebuje, pomáhá, když člověk pláče. Jenže se také můžete uplakat. Je to prostě nesmírně těžká situace, kterou žijete, prožíváte.

Uvažujte o změně bydlení, někam úplně jinam se přestěhovat. Zařídit si byt jinými věcmi, než jste spolu s mužem užívali a které vám ho připomínají a stále připomínat budou. Najít tam též nové lidi, kteří vám nebudou ve vzpomínkách připomínat vašeho muže.

Začněte přemýšlet o tom, co jste si kdy chtěla splnit, svá kdysi přání, touhy, sny, a udělejte kroky, abyste si je nyní začala plnit. Otevřete si tím svou novou budoucnost. Mít svou novou budoucnost v mysli, to ve vás probudí touhu po životě.

Trápit se, to není život, to je umírání.

Žít, to znamená, že se člověk raduje.

Hledejte, co vám může dělat radost a ty všechny radosti si splňte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
8.2.21 10:05
@Anonymní píše:
@September88 děkuji. Přesně tohle se snažím dělat. Jenže přijde večer, postel, usinani a to je asi nejhorší. Zkoušela jsem se seznámit. Přišel mi do cesty nedávno muž, a kdybych nebyla bolava tak podle mě asi i dost vyhovující. Jenže to neslo. Jsem nevyrovnana z rozchodu a nejde mi se ani bavit s jiným mužem. Byť je to skvělý chlap… doufám, ze to prejde. S tímhle pocitem se setkávám prvně v životě..,

Jasně, že to přejde. I když teď to vypadá jako „konec světa“. A do jiného vztahu se nehrň, když to nebudeš cítit na stopro, že jsi připravená, tak nový vztah nezačínej, nedopadlo by to stejně dobře, i když by chlap byl sebevíc fajn. Chce to čas. A tohle všechno píšu z vlastní zkušenosti!!! 🙂 Takže žádný chlacholici kecy, vím, co píšu! PS bude zase dobře, vážně! :kytka:
A velmi doporučuji dát pryč jeho věci. I dárky od něj. Nemusíš je vyhazovat, ale dej je do krabice, krabici mimo oči ať to pořád nevidíš a nepřipomíná ti to jeho a vztah s ním. Od náušnic, po plyšáky, pryč s tím z očí. A do bytu si kup nove věci pro radost místo toho. Kytku, závěsy, povlečení. Prostě, abys viděla, když se na to kouknes, že to jsem si koupila já pro sebe. Všechno bude oukej, ale chce to pár dní, týdnů… :andel:

Příspěvek upraven 08.02.21 v 10:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 10:08

@poučená já jsem bydlela s přítelem na druhé straně republiky. Po rozchodu jsem se vrátila do svého rodného města. Sice ve 30 je to možná ostuda, ale vrátila jsem se k rodičům. Mají dům. Cítím se asi malinko lépe, než bych byla sama. Takže společně bydlení mi ho vůbec nepřipomíná. Spíše ta vtirava myšlenka se do toho společného bydlení vrátit…😔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 10:11

@Minniee to mi je moc líto. Vím jaké to je. Až s tím rozdílem ze on sociální sítě moc nepoužíva, ale taky sleduji on-line stav. Zakázala jsem si to a chvíli to dodrzela, pak ale znovu. Připadám si detinsky. Hrozne se bojim, ze to co cítím prave k němu už nezaziju. 😔 u nás nebyla nevěra. Byla chyba spíše z mě strany. Prošla jsem si v létě potratem a bylo toho na mě hodne. Začala jsem být hnusna a jeho to přestalo bavit. Tím víc si to vycitam…

• Citovat
  • Nahlásit
325
8.2.21 10:13
@Anonymní píše:
@poučená já jsem bydlela s přítelem na druhé straně republiky. Po rozchodu jsem se vrátila do svého rodného města. Sice ve 30 je to možná ostuda, ale vrátila jsem se k rodičům. Mají dům. Cítím se asi malinko lépe, než bych byla sama. Takže společně bydlení mi ho vůbec nepřipomíná. Spíše ta vtirava myšlenka se do toho společného bydlení vrátit…😔

To je ale úplně dobře právě! Jako na tom není nic trapneho nebo ostudneho, že ses vrátila k rodičům, já mít rodiče a mít se po rozchodu kam vrátit, tak jdu taky a neřeším nový nájem hned a to jiné město je naopak plus. Ber to jako nový začátek :na „novém“ místě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 10:15

@September88 ahoj bydlím teď jinde, takže být mi ho nepřipomíná. Spíše mě děsí ze už to trvá 4 měsíce. Vždy jsem se ze vztahu oklepala celkem rychle a zjevně jsem nebyla nikdy zamilovaná až teď… ten pocit je opravdu jiný. A prave z toho mám strach. Jak dlouho to bude trvat… a zažijí tenhle pocit vůbec ještě s někým 😔

• Citovat
  • Nahlásit
2112
8.2.21 10:31
@Anonymní píše:
@September88 ahoj bydlím teď jinde, takže být mi ho nepřipomíná. Spíše mě děsí ze už to trvá 4 měsíce. Vždy jsem se ze vztahu oklepala celkem rychle a zjevně jsem nebyla nikdy zamilovaná až teď… ten pocit je opravdu jiný. A prave z toho mám strach. Jak dlouho to bude trvat… a zažijí tenhle pocit vůbec ještě s někým 😔

Každý člověk má svůj vnitřní svět. Na tom vnitřním světě je třeba pracovat. Rozhrnout v něm všechny smutky a nechat dovnitř proudit teplé, zářivé slunce. Stačí ta představa.

Vyléčit svá hluboká zranění duše, to není ze dne na den. Jsi aktuálně v procesu léčení svého vnitřního světa. Vypravit se na procházku a dýchat čerstvý vzduch, to člověku udělá dobře. Je toho plno, co člověku udělá dobře. Tak si dělej dobře a tvůj vnitřní svět se zase zklidni do pohody :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
8.2.21 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Od rozchodu jsou to cca 4 měsíce. Myslím na nej každý den, hrozne často (skoro pořad🤦‍♀️). Návrat asi není možný. Nema zájem. Co Vám pomohlo zapomenout? Snažím se zabavit hlavu, sportovat. Nic moc nefunguje. Díky za rady…

Bude to lepší, drž se. stalo se mi v červenci. Odešel ode mě kvůli jiné ale sváděl to na jiný důvod. 6iji v bytě kde se mnou žil on. Byli jsme spolu 5 let. Neuměla jsem si představit být s jiným mužem po dlouhé době s ním. Teď už jsem v pořádku a mám jiného muže, odblokovala jsem se a zavřela dveře za tím co bylo. Budu se stěhovat v létě do jiného bytu který teď dávám rekonstruovat tak už přemýšlím a plánuji co a jak. Vymyslela jsem si dovolenou, navštěvuji rodinu a přátele, těším se na jaro a léto až se budu chodit koupat ven a dělat výlety na kole, trávit čas na chatě. Opravdu to přebolí a bude to lepší. Bývalý muž je se mnou občas v kontaktu, zůstali jsme kamarádi a máme se celkem jinak rádi, čas to zahojil. Nechceme to kazit když to bylo hezké. Na síti jsem ho vypla a mám klid, sice to přebolelo ale dívat se tam na to nepotřebuji, je mi to jedno. Takže i to jde. Nakonec to že ode mě odešel bylo nejlepší řešení, nevodí mě dál za nos, mám klid a volnost. V bytě jsem si ihned po jeho odchodu něco přestěhovala a přendala jen podle sebe to co mu vadilo, jela jsem si koupit pěknou kytku a deku na pohovku, kalhoty na sebe a dala jsem se ostříhat. Pomáhá mi někam vyrazit na výlet, na vycházku, pustit si hudbu co mám ráda a na nikoho nebrat ohled. Hezky se namalovat, upravit. I jsem k sobě po čase někoho našla. Nemyslím na to jak to bude dál. doufám že dobře. Raději se tím netrápím. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat