Trapnej soused - co si o tom myslíte?

Anonymní
15.3.16 21:04

Trapnej soused - co si o tom myslíte?

Asi se potřebuju spíš vykecat a znát názor ostatních, co by jste dělali, jak se zachovali :nevim:
Minulou středu jsem nechala odvézt na vrakoviště svý starý auto s tím, že ho po víkendu půjdu i s SPZ odhlásit z registru. Z auta jsem vyndala do tašky ještě pár věcí co tam zůstalo, nějaký oblečení, věci pro malýho apod. Tašku i s SPZ jsem nechala za dveřma na venkovní chodbě, kde mám i kočárek, koloodrážedlo a motorku pro syna. Navíkend jsme jeli pryč, podotýkám, že v domě se nikdy nic nestratilo, lidi slušný, se všema mám dobrý sousedský vztahy, dům je na čip, kteří mají jen ti, co v domě bydlí. V neděli odpol.jsme přijeli z víkendu a taška i SPZ nikde. Myslela jsem si, že to odnes bývalý přítel s kterým už nežiju, i když nemá klíče, myslela jsem si, že ho někdo pustil do baráku, protože ho lidi znaj.
V pondělí dopol.mi však volali z policie, že se vedle ve vchodě našli rozházený moje věci a SPZ(našli mě právě podle nich). 8o :nevim: :zed: Byli dokonce tak hodný, že mi věci přivezli a když jsem se jich ptala, jak se o tom dozvěděli, tak jim prej volal anonym :cert: :zed:
Nenapadlo mě nic jinýho, než napsat na nástěnku baráku vzkaz pro nájemníka který to udělal, že by příště stačilo víc slušnosti, že stačilo zazvonit a domluvit se. Někdo pod to anonymně připsal vzkaz, že chodba je veřejný prostor tudíž tam má být pořádek a ne smetiště 8o :zed: :nevim:
Nejsem jediná kdo má u bytu před svými dveřmi věci, rodiny s dětmi tam maj běžně kočárek, tašku s hračkama na písek, boby…ostatní nájemníci zase třeba kytky, různý skříňky apod. Říkám si kterej blázen mi vzal a vyhodil věci a ještě zavolá na policii jako anonym :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18881
15.3.16 21:08

Asi u vás nebydlí jen samý slušný lidi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
15.3.16 21:15

No někoho to dožralo, no. Samozřejme, je to magor, navíc volá policajty, cvok jeden. Hele, náš soused má předplacené noviny, a protože do schránky se nevejdou, tak mu je dávají před dveře. Takže já musím půl dne!! přeskakovat jeho pos…né noviny, než si je vezme a někam dá. Taky mi to leze krkem, jsem slušná, nešlapu mu po nich a neničím mu je, nejezdím mu přes ně s kočárkem, ale teda byla bych docela vděčná, kdyby si tam udělal nějakou schránku nebo něco, protože ty noviny jsou velký a zabírají pomalu půl chodby, podle toho, jak mu to tam hodí. Takže jako umím chápat, že tvoje SPZ a krámy někoho dožraly, že mu bouchly saze, ale tím to neschvaluji, vůbec ne. Jen soucítím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
15.3.16 21:15

To je chování hodné burana. 8o Naštěstí policajti slušní, to je dobře. Nic si z toho nedělej, je to vůl. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
15.3.16 21:17

A to když vytíráte na chodbě, tak každý nejdřív odveze kočárky, motorky, odrážedla, kytky, tašky, značky aut, hračky… vytře chodbu a pak to zase nanosí zpátky? 8o
U nás fungují naštěstí požární pravidla, takže krámy na chodbě nejsou a nemáme z paneláku smeťák.
Někomu došla trpělivost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
15.3.16 21:17

Schytám to tady jistě kamenem, ale já taky nechápu že Vám přijde normální mít u dveří kočárek, odrážedlo, motorku, rohožku a ještě tašku s hadrama a kdoví co jste v autě ještě našla. Hezky přes víkend. Už jen to, že v autě co bylo na odpis byly stále věci pro dítě značí… že pořádek moc neřešíte. Vaše věc když si to tak vedete doma, ale zakopávat o to na veřejné chodbě bych nemusela. Samozřejmě bych Vám nic nevzala ani nerozházela (na to nemám povahu), ale dovedu si představit, co k tomu dotyčného vedlo. A??? Zřejmě dotyčný dosáhl svého, když se nad tím alespoň zamýšlíte :lol:. Chápu že mě teď sežerete… ale tohle je prostě můj názor. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6161
15.3.16 21:18

Hele mě zase rozčilujou sousedi, co mají garáž a před ní parkovací stání a stojí jak dementi na chodníku v OBYTNÉ zóně. Je jich několik v ulici. Buď neznají předpisy nebo nemají mozek v hlavě. Taky čekám, kdy mi dojde trpělivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48779
15.3.16 21:19

Tak, že ty věci někdo vzal a vyhodil je dost přes čáru. Hlavně značku.
Kdyby k tomu ten co to udelal, když jim to vadí dali vzkaz, úklid si svůj bordel nezijeme na skládce, tak to pochopim.
Asi by sis mohla vzít pro sebe ponaučení a uznat svoji blbost než se vztekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23414
15.3.16 21:21

Na jednu stranu chápu tebe, že se naštvalo, že ti to někdo sebral, rozházel a ještě zavolal PČR. Na druhou stranu, by mě dost vadilo, kdyby se celý víkend válela na chodbě igelitka s bordelem, jen tak. Dle mě sis ji ty měla uklidit domů a né nechat válet venku. Kola, kočárek atd. je něco jiného to na chodbě chápu, pokud se teda okolo toho dá v pohodě projít a nemá člověk strach, že na něj kolo spadne atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23414
15.3.16 21:22
@Rashina píše:
Schytám to tady jistě kamenem, ale já taky nechápu že Vám přijde normální mít u dveří kočárek, odrážedlo, motorku, rohožku a ještě tašku s hadrama a kdoví co jste v autě ještě našla. Hezky přes víkend. Už jen to, že v autě co bylo na odpis byly stále věci pro dítě značí… že pořádek moc neřešíte. Vaše věc když si to tak vedete doma, ale zakopávat o to na veřejné chodbě bych nemusela. Samozřejmě bych Vám nic nevzala ani nerozházela (na to nemám povahu), ale dovedu si představit, co k tomu dotyčného vedlo. A??? Zřejmě dotyčný dosáhl svého, když se nad tím alespoň zamýšlíte :lol:. Chápu že mě teď sežerete… ale tohle je prostě můj názor. :nevim:

Souhlas. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
15.3.16 21:25

No tak my před bytem taky nic nemáme, ale když tam asi jiné prostory nejsou, nebo všichni využívají chodbu k odkládání věcí, tak nechápu, proč nezmizely i kočárky, odrážedla a boby, když to najednou někomu vadí. A vzít SPZ a pohodit ji společně s oblečením a věcmi pro dítě je hnus, velebnosti. Tak si měl dotyčný stěžovat a probrat to na schůzi, předpokládám, že něco takového v domě funguje. Ale ne to řešit takhle. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9475
15.3.16 21:28

Ja nevim, ale nepřijde mi normalni mit přede dverma krámy, to co popisuješ je solidní chlívek a musí to vypadat hrozne… Mozna někomu jen došla trpělivost…sice blbym způsobem, ani jedno mi nepřijde normalni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
15.3.16 21:29

Mě teda přijde trochu na palici nechávat SPZ někde pohozenou na chodbě. Stejně jako když si na chodbě někdo nechává svoje krámy (kočárky odrážedla apod.) existujou snad požární přepisy, který jasně říkají, že na chodbě to být nemá.
Podle mě by ti ručky neupadly kdyby sis to místo za dveře hodila do bytu.

Úplně nejvíc miluju takový idioty co si myslí, že je super nápad na chodbě nechávat odpadky přes noc. Jako, že aby jim to nesmrdělo doma tak to na chodbě smrdí všem :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6172

A jak v takovem dome probiha uklid spolecnych prostor? Nereknu mit pred dverma jednu skrinku nebo fikus, ale mit chodbu zahazenou kramama.Ja kocarek pokazde davala do naseho sklepa, ac to bylo noseni po schodech, aby me veci nezavazeli na vstupni chodbe, ani sklepni chodbe. Chvilkove odlozeni neceho na chodbe chapu, ale to je takovy problem odemknout a tu tasku si strcit za svoje dvere, uz i proto, ze s tema spz by te cekalo neprijemne uradovani, pokud by je nekdo opravdu ukradl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2465

Tak my v bytě měli na chodbě akorát botník s botami a rohožku a to ještě protože byt byl jakoby zastrčený (ve výklenku) nic jiného jsme tam rozhodně neměli :nevim: už protože u nás fungovalo střídání se na vytírání a někdo by nám musel odstrkovat naše křápy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama