Trauma: viděla jsem rodiče sexovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
18.11.21 18:37

trauma : viděla jsem rodiče sexovat

Dobrý večer, omlouvám se že tu píšu, ale já už nevím opravdu co mám dělat. možná, už tu nikdo nejste, nevím, ale snad ano. Hledám pomoc, už od 5-6 let (je mi 16) prožívám trauma, kvůli rodičům, vždycky jsem je načapala při sexu.. teď v 16 jsem je též načapala, pač bydlíme 1+1 bytě, a od pondělí mám hrozný trauma, brečím a přemýšlím nad tím, pohádala jsem se kvůli tomu i s mamkou.. Teď mám změny nálad, něco někdo řekne o sexu, a já mám před očima, to co se stalo a to co jsem viděla, slyšela. už 10-11 let to zažívám, vždycky jsem u toho brečela.. mám vztek i na svýho otce, a na matku. nevím proč, ale prostě jakmile si na to vzpomenu, hodně se klepu a brečím.. už fakt nevím co mám dělat.. jestli byste měli něco doporučit, určitě mi to napište prosím.. budu ráda za všechno! děkuju všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52
18.11.21 18:42

Holka zlatá, chápu tě, něco podobného jsem ve tvém věku zažila taky. Proč bydlíte v tak malém bytě? To musí být na budku, i kdybys to neviděla. Co ti k tomu řekli? V každém případě vyhledej psychologa, buď ve škole, nebo nějakého na pojišťovnu. Držím palce! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
18.11.21 18:42

@Miuškaa

Bylo by dobré si o tom popovídat s psychologem…já osobně kdysi jako malá přistihla rodiče při orálním sexu, teda slyšela jsem je co si přitom povídají a bylo to tak hnusné, že mám odpor k orálnímu sexu doteď..ale jinak to ve mě nic nezanechalo, takové stavy jako ty rozhodně nemám, dokážu o tom mluvit..psycholog není žádná ostuda, opravdu to zkus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.11.21 19:00

@Galateeia já to řekla včera matce, pač už jsem vybouchla, a ona na mne, že si to mám vyřešit sama, a že se mi omluvila, a že neví co má dělat. před pár měsíci, se pohádala s otcem, a tam mi řekla,, cituji" : „nejsem blbá, abych to dělala, když tam seš ty, co si myslí, že budu pořád v koupeně na stojáka?“ a co udělala v pondělí? to co jsem si nemyslela..
ja už nevím, teď jsem jí řekla či o tom ví táta že mám trauma, a ona že ať to nechám být, ať to nechám koni, že ten má větší hlavu, či co mlela..
a neví co mi má na to říct..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
18.11.21 19:02

Určitě vyhledej psychologa rád si s tebou o všem popovídá a poradí ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18710
18.11.21 19:05

Přestaň hysterčit a začni se věnovat čemukoliv rozumnějšímu než tomu, že se musíš smířit s tím, že tvoji rodiče jsou lidi

Dokonce jsou to lidi co mají dobrý vztah a tak spolu mají sex

Ukliď si pokoj, přidej se ke klimakativistům, dodělej si povinosti do školy, najdi si brigádu, vyrob si dredy, vymysli charitativní projekt, začni běhat a trénuj na půlmaraton, nech si udělat tetování - prostě cokoliv jiného, než psát na emimino o tom, že máš trauma.

Mimo jiné se tím vysmíváš všem lidem kterým se sktuečně stala nějaká traumatizující událost.

Pokud ti to nepomůže, tak se domluv s rodiči, že potřebuješ psychoterapii, protože nezvládáš základní fungování ve světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.11.21 19:07

@Ou si to zkus, 11 let tím prožívat :) děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
18.11.21 19:13

Určitě vyhledej psychologa. :hug:
Jinak nepochopím, jak někdo může mít styk před dítětem, v pokoji, ve kterém se nachází… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
18.11.21 19:13
@Miuškaa píše:
Dobrý večer, omlouvám se že tu píšu, ale já už nevím opravdu co mám dělat. možná, už tu nikdo nejste, nevím, ale snad ano. Hledám pomoc, už od 5-6 let (je mi 16) prožívám trauma, kvůli rodičům, vždycky jsem je načapala při sexu.. teď v 16 jsem je též načapala, pač bydlíme 1+1 bytě, a od pondělí mám hrozný trauma, brečím a přemýšlím nad tím, pohádala jsem se kvůli tomu i s mamkou.. Teď mám změny nálad, něco někdo řekne o sexu, a já mám před očima, to co se stalo a to co jsem viděla, slyšela. už 10-11 let to zažívám, vždycky jsem u toho brečela.. mám vztek i na svýho otce, a na matku. nevím proč, ale prostě jakmile si na to vzpomenu, hodně se klepu a brečím.. už fakt nevím co mám dělat.. jestli byste měli něco doporučit, určitě mi to napište prosím.. budu ráda za všechno! děkuju všem!

Byla bych hlavně nas. raná, že se rodiče nevzmohli za celou tu dobu na větší byt, v tom 1 plus 1 nemůže mít soukromí nikdo…

Musíš se povznést, těšila bych se na to, že vypadnu z baráku co nejdřív, šla bych v 18 do spolubydlení, na kolej, kamkoliv…

Snaž se vydržet, to soužití s rodiči není vždycky ideální, mohlo být i hůř.
Snaž se psych. posílit, třeba i toho psychologa, jestli to k něčemu bude a držet se myšlenky, že tam nebudeš navždy a časem to bude jen vzpomínka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
18.11.21 19:15

Já taky rodiče často načapala, bylo mi z toho prvně divně. Teď, když jsem starší a mám manžela tak chápu, jak důležité to pro vztah je a jak je vlastně super, že se rodiče mají pořád tak moc rádi. Byla u nás doma i nějaká krize, kdy mamka asi taťkovi zahýbala a to mě teda v těch 16 dostávalo mnohem víc, než když jsem je viděla kukat.
Sex k životu patří. Řekni jim, že bys ocenila, kdyby to dělali bez tvé přítomnosti, ale respektuj to. Oni by tě taky měli již respektovat. Prostě si o tom s mámou promluv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
18.11.21 19:18

Trauma z toho že rodiče jsou taky lidi a kupodivu mají sex?… nějaká hysterická né.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6509
18.11.21 19:23
@Elin29 píše:
Trauma z toho že rodiče jsou taky lidi a kupodivu mají sex?… nějaká hysterická né.. :roll:

S ni v jedne mistnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
18.11.21 19:23

@Ou Proboha, tohle snad nemyslíš vážně. :roll: Je to 16 létá holka, není divu, že jí to vadí. Trocha empatie by neškodilo.
Každý je jiný, a co někomu způsobí trauma, druhému vadit nemusí. Nikomu by tohle příjemné nebylo. Je chyba rodičů, že neumí vyřešit bydlení jinak a nezajímají je její pocity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
18.11.21 19:24

@Elin29 no ale v dětství kolem 5ti let to taková legrace není..
a) připadá ti to nechutné a hnusné
b) myslíš, že táta mámě ubližuje
c) vůbec tomu nerozumíš
d) chovají se jak zvířata před tvýma očima
e) co říkají nebo jak hekají ti nahání hrůzu
(tak to jako dítě vnímáš)n
Jako trauma z toho žádné nemám, navíc jsem byla o dost starší, ale nechutné to pro mne bylo dost.
Některé věci děti vidět ani slyšet nemají.

Zakladatelko, dávno jsi měla vyhledat psychologa, lze to zpracovat a jít dál ;) dnes už víš, že se nic hrozného nestalo.. Ovšem dělat to v 1+1 před děckem je soda.. No a žes je „načapala“ v 16, tak to snad buď naopak ráda, že jim to funguje a mají se rádi ;)

Příspěvek upraven 18.11.21 v 19:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 19:25

Teď jde o to, kdy to dělají. V noci, když si myslí, že spíš? V tom případě by mě to štvalo neskutečně. Stávalo se mi totiž to samý. Měli jsme taky bohužel 1+1 a kolikrát mě naši v noci vzbudili. Jenže já jsem byla drzá, normálně jsem rozsvítila a řekla jim, jestli si nedělají pr.del a že fakt nemám tak hluboký spánek. Trauma z toho nemám, zkus si to nastavit v hlavě.
Pokud to dělají přes den, tak se zkuste nějak domluvit. Spíš mi to teda, pardon, přijde tak, že vaší jsou trochu jednodušší lidé, pokud jim nevadí souložit ve tvé přítomnosti. Aspoň se to bude lépe odcházet z domu. Já i přes ty občasné sexuální extempore rodičů jsem těžce odcházela, protože doma byla jinak pohoda a nechtělo se mi ani bydlet s někým jiným.
Respektujte anonym, moc osobní ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat