Trávení rodičů na sociálních sítích

Lady2
8.4.21 17:55

Trávení rodičů na sociálních sítích

Ahoj, toto téma je spíš pro maminky. Nejde o žádný výzkum, jen téma na odlehčení. Kolik travite času na soc. sitich? Psaní s kamarádkami, Instagramu, projíždění fb, nemáte pak výčitky, že máte děti a sedíte na mobilu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
557
8.4.21 17:59

Ten čas spočítaný nemám ale je to asi za den dost. Ale snažím se nebýt na mobilu když jsem se synem. Mezitím co přijdu z práce a než jde syn spát na mobilu nebývám (jen tedy pokud si syn zrovna hraje s někým jiným). Soc. sítě stíhám v práci, cestou v autobuse nebo večer když syn usne. Když mi to ujede, výčitky mám a hlavně vidím jak se pak syn taky dožaduje tv, pohádek a videí na mobilu a pod. Chci mu jít příkladem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4929
8.4.21 18:04

@Lady2
Jediná sociální síť, kterou využívám, je tady,emimino.FB, Instagram a další nemám a nevyužívám, i tak mám dojem, že tady trávím času až moc. Moc dobře si uvědomuju, kolik času tady prokrastinuju, i když bych rozhodně měla jiné uzitecnejsi využití volna.
Ale což, to už k našemu světu patří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lady2
8.4.21 18:04

@Medičkaa Je super, že jste si to přiznala, to pak dokážete stím něco dělat :) :hug: já kvůli tomu sociální sítě smazala, na rodinu mám tím pádem fakt času dost, ale zase nejsem moc v kontaktů s kamarádkami a podobně, což jim i mě je líto, ale říkám si, že život je krátký, situace těžká a chci být hlavně s dětmi.

• Citovat
  • Nahlásit
7418
8.4.21 18:09

Jo. Když dám mobil dolů, tak si všímám, že pode mnou něco běhá. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lady2
8.4.21 18:10

@Cenarius jeje :think:

• Citovat
  • Nahlásit
7418
8.4.21 18:13
@Lady2 píše:
@Cenarius jeje :think:

V pohodě. Jsou to jenom potkani. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1835
8.4.21 18:21

Ten název mě pobavil. Jako jasně, chápu, co tím myslíš, ale je to trochu kostrbaté a nemůžu tam nevidět druhý význam. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lady2
8.4.21 18:25

@iila pardon :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4325
8.4.21 18:31

Trávení rodičů?? :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pracuji na netu hodně, takže jsem skoro pořád on-line, zdejší diskuse mám vzadu spuštěné pro odreagovačky ;) doma jsem tam taky, ale aspoň večery se snažím trávit s rodinou.. je fakt, že od doby puberty o to ale mláďata extra nestojí :lol: max. si nechají šimrat zádíčka a nožky u Ulice, páč je s příchodem Klímových začla bavit :zed: čímž se vysvětluje, proč tam scénáristi hodili zrovna tohle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
8.4.21 18:36

Sice nejsem rodič ale syn, sociální sítě jsou zlo dle mého a vidím to na mámě… uvaří uklidí vše udělá ale potom tráví x hodin na fb a jen scroluje dolů k čemu to je prosím vás? několikrát jsem jí i říkal ať se na to vykašle že to je k ničemu ale bez úspěchu.. Já osobně si taky něco užil na netu ale po 30 denní přestávce bez všech sociálních sítí jsem si uvědomil jaká ztráta času to je a začal se věnovat koníčkům které mám rád.. a do teď mám pouze mess a ig kde mám jen můj okruh přátel, žádných 1000 lidí a x populárních lidí :) Schválně to zkuste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lady2
8.4.21 18:58

@Ama666 Tyjo super, že ses ozval, protože mě taky zajíma jak to berou děti, teda ty asi dítě už nebudeš, kolik ti je let? :hug: je škoda, že maminka tomu tak propadla, je to hrozne, hlavně, když jí to říká takto rozumný syn :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
62853
8.4.21 19:00

@Lady2 jsem na mobilu ve chvíli, kdy nejmenší spí a starší mají buď školu, nebo lítají venku atd.. Výčitky nemám, těch pár minut denně nikoho nezabije. Hry nehraju, na fb jsem ve skupinách ala zahrada, brouci, ptáci, tvoření, vaření atd.. Takže nic šíleného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31321
8.4.21 19:05
@Ama666 píše:
Sice nejsem rodič ale syn, sociální sítě jsou zlo dle mého a vidím to na mámě… uvaří uklidí vše udělá ale potom tráví x hodin na fb a jen scroluje dolů k čemu to je prosím vás? několikrát jsem jí i říkal ať se na to vykašle že to je k ničemu ale bez úspěchu.. Já osobně si taky něco užil na netu ale po 30 denní přestávce bez všech sociálních sítí jsem si uvědomil jaká ztráta času to je a začal se věnovat koníčkům které mám rád.. a do teď mám pouze mess a ig kde mám jen můj okruh přátel, žádných 1000 lidí a x populárních lidí :) Schválně to zkuste.

Počkej, maminka všechno udělá, uvaří, uklidí a Synáček jí bude vykládat, že má SVŮJ volný čas trávit jinak?

Vždyt je snad jedno, jestli si prohlíží FB, nebo luští křížovky anebo čte nějaký brak?

Co by sis představoval, že by měla dělat, aby to Tobě vyhovovalo? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10465
8.4.21 19:07
@Ama666 píše:

No a ty schvalne zkus varit, uklizet, prat, luxovat, vytirat, a jak rad si pak na chvili k tomu pc sednes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat