Trávení večerního času s manželem

Anonymní
4.2.20 19:51

Traveni vecerniho casu s manzelem

Chtela bych se zeptat, jak u vas vypada bezny vecer, kdyz deti ulozite a pak mate volny vecer pred sebou?
Kazdy den v pul 8 ulozim batole a chodim spat v pul 10. A kazdy den tento volny cas travim sama v obyvaku. Batole uspavam vzdy ja, pote, co usne, se manzel take odebere do loznice a ja tu zustanu sama. Nasadi si sluchatka a kouka na videa a nebo hraje hru a me to mrzi. Chtela bych, aby lezel vedle me v obyvaku a byli jsme spolu. Jak to vypada u vas doma?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

142
4.2.20 19:54

U nás bohužel to samé. Já čtu dětem pohádky a uspávám a chlap leží na gauči s mobilem v ruce. Když přijde z práce, sedá k mobilu a bere si ho potom i do postele :roll: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
4.2.20 19:54

My jsme teda po uspani dítěte spolu v obýváku a delame různý věci, ale většinou koukame na filmy nebo seriály, někdy si něco zahrajeme nebo dodelavame, co se nestihlo přes den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
4.2.20 19:55

Jsme spolu na gauči. Někdy koukame na telku, někdy si každý něco dělá na počítači, on pracuje, já si čtu.. Ale jsme spolu. Jen velmi zřídka chodíme spát každý v jinou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2358
4.2.20 19:55

My se kazdy den stridame v uspavani a potom jsme spolu v posteli a koukame na netflix nebo telku… mame oblibene serialy spolecne… pres vikend hrajeme i spolecenske hry do noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
4.2.20 19:56

Díváme se na film, zahrajeme si spol.hru, vaříme na další den a nebo jen čumime do telefonu a jsme rádi, že je „klid“ nebo já si čtu a manžel má taky nějakou svoji činnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3375

Jsme spolu v obýváku - koukáme buď na seriál nebo film. Občas si u toho otevřeme vínko, někdy filmy sledujeme, někdy je máme jako kulisu a mluvíme o všem možným. Ale hlavně se oba v klidu navečeříme :mrgreen:
Děti chodí do postele v 19.30, ale usínájí až kolem 21hod. Ale jsou v postýlkách potichu a jen si šeptem povídají.
Jsou dny - třeba 1 do měsíce, kdy ještě manžel musí něco udělat do práce, ale i tak je se mnou v obýváku - vedle mě, takže Tě plně chápu - kdybyvh vedle sebe toho chlapa po celém dni neměla, taky by mi to mrzelo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274

Uložím dceru, přijdu za partnerem a čas trávíme podle dohody. Buď se spolu díváme na film, on mě hladí ve vlasech, pak se to většinou zvrtne. Nebo se domluvíme, že jsme spolu v obýváku a on třeba je na počítači/telefonu a já si čtu nebo cvičím, nebo společná vana/sprcha.. někdy je třeba po uspání i pracovat (teď se stěhujeme). Ale většinou jsme spolu, když u malé nevytuhnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1566
4.2.20 19:59

Deti nemame, ale prijede dom kolem 6, ja kdyz mam smenu tak me po ceste nabira, navecerime se, podivame se na az kviz, pak si bud neco pustime nebo hrajem hru, kolem pul 9 se jdu koupat, to si manzel diva na svoje veci nebo je v dilne, pak kdyz je ordinace tak se divame spolu, kdyz ne tak kazdy na svym pc, ale ve stejne mistnosti, manzel vetsinou se sluchatky, ja si treba i nekdu ctu, neco vyrabim.. spat chodi kolem 11-12 ja mezi 12-1, nemam nejak pocit ze by me zanedbaval…vikendy jsou jine, mame sobotni obedy/vecere venku, nejaky vylet, kino, bazen.. nedeli vetsinou stravime pulku velkym nakupem a pak na gauci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 19:59
@Kaileee píše:
My se kazdy den stridame v uspavani a potom jsme spolu v posteli a koukame na netflix nebo telku… mame oblibene serialy spolecne… pres vikend hrajeme i spolecenske hry do noci.

Ty jo, tak to mate pekne nastaveny. Tak by se mi to taky libilo.

• Nahlásit
  • Citovat
220
4.2.20 20:05

Mladsi jde bez problemu spat v 7, starsiho zahanime do pul 9. Pak sedime u tv, nebo jsme na mobilu, manzel nekdy hraje hry se sluchatkama. Nekdy neco rozebirame. Ja vetsinou pracuju pres mobil, protoze me klientky maji cas vetsinou az vecer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
4.2.20 20:06

Podnikáme spolu, takže dořešíme pracovní věci, což se týká i nejbližšího programu co se dětí týče. Kdo vyzvedne, jaké jsou plány apod. Potom si zapneme telku, někdy si k tomu dáme víno a nějaký obložený talíř, nebo se to zvrtne až v něco víc… :srdce: :oops: No a pak se domluvíme kdy půjdeme spát, jdeme vždy společně - hlavně tedy proto, abychom tam mladší necourali dvakrát, spí ještě u nás v ložnici v postýlce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 20:07
@Anonymní píše:
Chtela bych se zeptat, jak u vas vypada bezny vecer, kdyz deti ulozite a pak mate volny vecer pred sebou?
Kazdy den v pul 8 ulozim batole a chodim spat v pul 10. A kazdy den tento volny cas travim sama v obyvaku. Batole uspavam vzdy ja, pote, co usne, se manzel take odebere do loznice a ja tu zustanu sama. Nasadi si sluchatka a kouka na videa a nebo hraje hru a me to mrzi. Chtela bych, aby lezel vedle me v obyvaku a byli jsme spolu. Jak to vypada u vas doma?

Většinou uspávám já ale když jdu cvičit nebo někam s kamarádkou tak patner a mě to nevadí, dceři je 14 měsíců a je tuhá do 5 minut. Od 20 hodin máme klid. V klidu se oba navečeříme, kouknem na nějaký film a hodně si povídáme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 20:07

Každý pracujeme na svém pc v jiné místnosti. Když si chce povídat, tak jsem z toho na nervy. Já si povídat nepotřebuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 20:08

Pustíme Xbox a jdeme hrat :mrgreen:
Nebo juknem na horor a nebo je sex :mrgreen: a horor :mrgreen:
Ale jo, někdy si dělá svoje i na PC.
Nicméně máme,,sobotu,,
To jsme spolu, máme volno a věnujeme se kolikrát opravdu sobě.
Hrajeme hry, zajdeme do kina či bowling a večer film.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama