Trávíme čas s dětmi, nakupuje za nás iTesco

1.6.15 17:39

Trávíme čas s dětmi, nakupuje za nás iTesco

Milé maminky,

všem vašim ratolestem, malým i velkým, přejeme krásný den dětí! Dnes určitě není čas na nákupy, ty za vás rádi obstaráme my. Vy si dnes hrajte, bavte se a užívejte si svých dětí! Napište nám, co jste dnes místo nákupů společně dělaly a čím jste své malé potěšily.

Těším se na vaše příspěvky o tom, jak trávíte svůj čas s dětmi, když už nemusíte na nákupy. Ráda se dozvím i o vašich zkušenostech s on-line nákupy potravin na iTesco.cz a o tom, co se vám na službě líbí, nebo byste rády změnily. Také vám ráda odpovím na vše, co vás ohledně nakupování přes internet zajímá. Jsme moc rádi, že vám už více než tři roky můžeme usnadňovat nakupování.

Za celý tým Tesco Potraviny on-line přeji všem nádherný den! :kytka:
Petra

Diskuse v rámci oficiální spolupráce

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

25324
1.6.15 17:46

To je placená reklama, nebo soukromá reklama?

• Nahlásit
3376
1.6.15 17:49

@momi33 Řekla bych, že placená…vyskakuje to na mě i vpravo. Jinak k „tématu“ nenakupuju v tescu ale ocenila bych, kdyby tuto službu nabízel jiný řetězec :roll:

• Nahlásit
25324
1.6.15 17:50

@Ainy no,já taky ne.
A za ty peníze, to už sednu do auta, a vím, co si dovezu.

• Nahlásit
13324

Tak online nakupuju klidně dvě hodiny, než to celé proklikám :D méně času trávím v obchodě, výhoda je, že nemusím jezdit do města :)

• Nahlásit
3376

@momi33 Já raději pěšky do Lidlu :mrgreen:

• Nahlásit
1.6.15 17:52

Uprimne si radsi dojdu :)

• Nahlásit
13148
1.6.15 17:53

A kolik stojí dopravné?

• Nahlásit
13324
1.6.15 17:54
@chipsa píše:
A kolik stojí dopravné?

49-99 korun

• Nahlásit
25324
1.6.15 17:55
@Margery píše:
49-99 korun

pcha :lol:

• Nahlásit
1136
1.6.15 17:56

V tescu někdy nakupuji, ale neberu tam zeleninu, ovoce a maso. To si raději vyberu sama. A docela mě vadí, že nemají v nabídce anti-perspiranty ve spreji, i když je v Tescu běžně prodávají. Jinak jsem spokojená.

• Nahlásit
1.6.15 17:57

@chipsa Cena za dopravu se pohybuje v rozmezí mezi 49 Kč a 99 Kč podle času a dne doručení, které si během objednávky zvolíte. Cena závisí pouze na vytíženosti daného časového úseku, na velikosti nákupu ani vzdálenosti nezáleží. A na první nákup je doprava zdarma, pokud nakoupíte nad 499 Kč.

• Nahlásit
9175
1.6.15 17:57
@Ainy píše:
@momi33 Řekla bych, že placená…vyskakuje to na mě i vpravo. Jinak k „tématu“ nenakupuju v tescu ale ocenila bych, kdyby tuto službu nabízel jiný řetězec :roll:

Když vidím Tesco na Smíchově, tak by mě přejde chuť na nákup na itesco.

• Nahlásit
25324
1.6.15 17:58
@Margery píše:
Tak online nakupuju klidně dvě hodiny, než to celé proklikám :D méně času trávím v obchodě, výhoda je, že nemusím jezdit do města :)

no,2h strávíš u pc nákupem, a ušetříš čas osobním nákupem 8o :lol:
bezva :palec: a navíc dáš peníze za dopravu :palec:

• Nahlásit
9020
1.6.15 17:58

Cca jednou za měsíc v online Tescu nakupuju, už vpodstatě od vzniku této služby a jsem moc spokojená ;). Beru ovoce i zeleninu, občas i maso (většinou lososa v akci) a nikdy nebyl problém.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama