Trávíte s partnerem volný čas v partě přátel nebo rodin či sami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 15:31
Trávíte s partnerem volný čas v partě přátel nebo rodin či sami?

Ahoj,

chci se zeptat zda v dlouhodobém vztahu/manželství trávíte volný čas/dovolené raději s partnerem a dětmi sami nebo vyhledvate partu přátel nebo dokonce rodinu?
Máme s manželem v tomto dost rozdílný názor.
On chce společnost - i na dovolené nejlépe kombinace přátel a rodiny!
Já mám radši svůj klid a pohodu.
Na začátku vztahu (15let ????????????) jsme si vystacili sami…
Dost mi lidé začínají vadit a i manžel tím, ze to “domlouva”…
Přemýšlím o rozvodu. Neboť trávit trochu toho volna tak jak nechci :think:
Prosím o anonymita - chodí sem spousta známých a nechci vyvolávat konflikt. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 21.08.18 15:36

My jsme nejraději sami, max s dcerami. :srdce: Dovolenou s partou známých bych už nedala. To mě ani jako dvacítku nebavilo. Párkrát jsme vzali na dovču tchány, ale nebylo to ono. Starost navíc. Ale rozvádět se kvůli takové malichernosti by mě nenapadlo. Mluvila jsi s ním o tom? Rázně bych mu řekla, že na dovolenou s nikým dalším nejedu. Zkus ho nalákat na romantické chvíle ve dvou ;) .

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 21.08.18 15:36

Trávíme volný čas většinou sami. My nejsme zrovna kolektivní a z představy týdne s partou přátel nám oboum naskakuje kopřivka. Nevím, jak bych fungovala s někým, kdo to má opačně

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 21.08.18 15:39

Sami, většinou jen my dva. Já bych treba na velkou rodinnou dovolenou jela ráda, ale rodinu mám daleko :oops: pokud ti to opravdu tak vadí, zorganizuj něco jen pro vás dva, jako překvapení. Treba to jen chce malou změnu. Jestli přemýšlíš o rozvodu, problémů nejspíš bude víc? Když jste sami, máte si s manzelem co říct?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 15:41
@berusa.m píše:
My jsme nejraději sami, max s dcerami. :srdce: Dovolenou s partou známých bych už nedala. To mě ani jako dvacítku nebavilo. Párkrát jsme vzali na dovču tchány, ale nebylo to ono. Starost navíc. Ale rozvádět se kvůli takové malichernosti by mě nenapadlo. Mluvila jsi s ním o tom? Rázně bych mu řekla, že na dovolenou s nikým dalším nejedu. Zkus ho nalákat na romantické chvíle ve dvou ;) .

Ano, mluvila, ale on to nechápe a jede podle sebe…
On není empaticky.
Hlavně má takové ty typické mužské přátele - co chtějí prtickovani :zed:
Pro mne to maličkost není..
Na dovolené a výlety jezdíme často a tím pádem to není otázka 1× ročně par dnů.

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 21.08.18 15:42
@Anonymní píše:
Ahoj,chci se zeptat zda v dlouhodobém vztahu/manželství trávíte volný čas/dovolené raději s partnerem a dětmi sami nebo vyhledvate partu přátel nebo dokonce rodinu?
Máme s manželem v tomto dost rozdílný názor.
On chce společnost - i na dovolené nejlépe kombinace přátel a rodiny!
Já mám radši svůj klid a pohodu.
Na začátku vztahu (15let ????????????) jsme si vystacili sami…
Dost mi lidé začínají vadit a i manžel tím, ze to “domlouva”…
Přemýšlím o rozvodu. Neboť trávit trochu toho volna tak jak nechci :think:
Prosím o anonymita - chodí sem spousta známých a nechci vyvolávat konflikt. :srdce:

Tak s ním nejezděte. Jeďte někam sama, pokud není ochotný nějakého kompromisu.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6473 příspěvků 21.08.18 15:43

My dva

peta81
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 21.08.18 15:44

my jsme s manzelem v tomhle oba stejni, desni samotari :lol: na dovcu jedine sami, samozrejme s detmi. s zadnou partou bych nejela, s rodinou take ne. kazdy rok stravime par dnu na chate se segrou a jeji rodinou a leze nam to na nervy :lol: kdysi jako mladi jsme jeli s kamarady k mori a stejne jsme se vzdycky trhli a udelali si svuj program.
zkuste se domluvit na nejakem kompromisu. jako duvod k rozvodu snad tohle neni :nevim:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 21.08.18 15:46

My to střídáme, jenže my máme společné přátele s podobně starými dětmi. Takže když rodinná dovolená, tak v bandě, bavíme se všichni. Pak si dáváme sólo a to bez dětí. Sami s dětmi max prodloužený víkend. Rozhodně bych to ale neviděla jako důvod pro rozvod. Tak pošli manžela s dětmi na dovolenou v bandě a pak jeďte sami ne, troska kompromisu????

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 21.08.18 15:47

Občas sami, ale to většinou bez dětí, často s rodinou(švagr, bratranci, sestřenice s rodinami a sem tam se tam vyskytne i nějaký kamarád).
Převažuje asi širší rodina.

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 21.08.18 15:47

My jezdíme většinou každy zvlášť :lol: pokud uz dohromady, tak jen sami s dětmi. Jednou jsem kývla na dovolenou s tchanovci a nedopadlo to zrovna dobre :D ale abys kvůli tomu zvažovala rozvod mi prijde trochu mimo

suwari
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 21.08.18 15:50

My jezdíme s manželem a dětmi.Vubec by nás nenapadlo jezdit s kamarády nebo známými :oops: :D
Já tě teda chápu,mně by tohle taky vadilo a to dost.Na dovolené si chci odpočinout a jet si program podle sebe(nebo dětí).
Já navíc jezdím ráda i sama :P
Ale jako důvod pro rozvod bych to asi neviděla..Řekla bych,že s nimi nepojedu a hotovo.A to bych taky dodržela.Nikdo tě přece nemůže nutit 8o .

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 21.08.18 15:51
@peta81 píše:
my jsme s manzelem v tomhle oba stejni, desni samotari :lol: na dovcu jedine sami, samozrejme s detmi. s zadnou partou bych nejela, s rodinou take ne. kazdy rok stravime par dnu na chate se segrou a jeji rodinou a leze nam to na nervy :lol: kdysi jako mladi jsme jeli s kamarady k mori a stejne jsme se vzdycky trhli a udelali si svuj program.
zkuste se domluvit na nejakem kompromisu. jako duvod k rozvodu snad tohle neni :nevim:

Taky jsme jednou za bezdětna jeli s další dvojicí na týden do Tuniska. Tak od půlky pobyt jsme dělali všechno proto, abychom je ani u jídla nepotkali… Ještě teď, skoro po 20 letech, na to vzpomínáme, jaká to byla prima bojovka.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 21.08.18 15:53

My jak kdy. Kdyz je dobra spolecnost jsme radi ve spolecnosti ale vystacime si i sami.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 21.08.18 15:54
@ivašot. píše:
Taky jsme jednou za bezdětna jeli s další dvojicí na týden do Tuniska. Tak od půlky pobyt jsme dělali všechno proto, abychom je ani u jídla nepotkali… Ještě teď, skoro po 20 letech, na to vzpomínáme, jaká to byla prima bojovka.
:mrgreen: povidej. To jste je predem znali nebo moc ne?
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >