Trávíte večery s partnerem spolu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 00:41

Trávíte večery s partnerem spolu?

Ahoj,
s přítelem jsme spolu přes rok, zažili jsme si nepěkné chvilky, on je hodně závislý na mobilu. Třeba dnes na výletě v přírodě řešil, kolik mu kdo dal “lajků na twitteru”. Pro mě psycho, já mobil vytáhla z kapsy jen, když mi volali rodiče. Včera jsem udelala svačiny na výlet, dnes ráno vše pobalila, udelala snídaně, vstávala v 8:00, s touhou, abychom vyjeli včas (měli jsme to 80km cesty a 15km tůru) a přítel vylezl z 9:30 a jen se najedl a oblékl a mohli jsme jet. Večer tedy umyl psa, ale já jsem mezitím vse uklidila, vycistila, udelala jídlo … tak se semnou tedy najedl, 10 minut a pak ze jestli mi nevadí, že půjde na kompa (s kamarády, kteří jsou single a buď bydlí u maminek, nebo v nějakým sharovanym bytu, bez ambicí se v životě posunout, je nám všem min. 27 let) na hodinku. Já na nej čekala a seděla, přišel v 11, když jsem klimbala na gauči a šel zase hrát. Jediný večer, který jsme spolu strávili byl včera - ale to až třeba od 21:30 a ve středu, kdy jsme byli v divadle. Jinak je stále zalezly v pracovně a hraje, nebo internet …
Ještě mě dnes zarazilo - jsme spolu ten rok a já mám 3 roky hypotéku na byt, kde žijeme. On by chce porad hrozne moc připsat, ze prý má ho**o, platí mi poměrnou část na energie a příspěvek na bydlení, ale nevím, přepisovat na nej polovinu hypo a byt? Já se musela otáčet, abych na ni měla a ještě jsem musela vyplatit bývalého, což nebylo málo … nevím no.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
481
14.11.21 00:50

Vadilo by mi to hodně. Společné večery jsou něco, na co se celý den těším. Nekonají se teda 7 večerů v týdnu. Ráda si občas vyrazím s přáteli a naopak, nebo se učím jazyk, ale o to je to pak lepší.

A vadí ti jeho chování už delší dobu? Byt na něj v žádném případě nepřipisuj! 8o On něco vlastní? Má něco našetřeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 00:53
@Lingua píše:
Vadilo by mi to hodně. Společné večery jsou něco, na co se celý den těším. Nekonají se teda 7 večerů v týdnu. Ráda si občas vyrazím s přáteli a naopak, nebo se učím jazyk, ale o to je to pak lepší.A vadí ti jeho chování už delší dobu? Byt na něj v žádném případě nepřipisuj! 8o On něco vlastní? Má něco našetřeno?

Pro mě také - po celém dnů mi to přijde hezké a fajn relax … cítím se osaměle :?

Našetřeno má, ale to protože predemnou bydlel u svých rodičů a o víkendu jezdil za ex … nevlastní nic. :nevim:
Vadí mi to, jenže ho mám tak ráda, že jakmile přejde těm vztek s obejme mě, je to pryč … a pak se to zase celé opakuje … :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
481
14.11.21 01:07

Objetí ti dá ale každý. Objímají i ti, kteří své partnerky týrají. Jemu je jedno, že tě to trápí? Ten byt vůbec nepřepisuj! Když už bych někdy teoreticky uvažovala nad přepisem bytu, tak bych ho přepsala po svatbě, ale opravdu v dlouholetém stabilním vztahu s dětma. (ale jako žena, která půjde možná na rodičák ani to ne). A partner, který je co k čemu by to stejně nevyžadoval. Nenech se do toho natlačit, nikdy od nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
14.11.21 01:26

Trávíme spolu každý večer. Ve dnech volna jdeme ven nebo doma hrajeme hry jeden vaří a druhý si na hodinku, dvě skočí zahrát na počítač. Večer dáme jídlo, film nebo seriál. V pracovní dny spolu povečeříme, on jde kolem desáté spát a já ještě řeším věci na PC. Jestli tobě vadí to jaký má režim, tak mu to řekni, promluvte si. Alespoň jeden den v týdnu můžete být spolu. Pokud není ochotný a schopný nechat kamarády jeden jediný den v týdnu, tak je sobec.
Hypotéku a byt ani náhodou nepřepisovat. Když je takovej chudák a nic nemá, ať vezme úspory a taky hypotéku a koupí si taky byt. :nevim: Ale to by pak neměl platit ani část tvé hypotéky, jen tak půlku záloh, jídla, internet a možná pojistky na byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
14.11.21 01:38

Rozhodně bych na něj nic nepsala. A pokud se ti něco nelíbí, tak si promluvte. Na co být ve vztahu, ve kterém nejsi spokojená?
Můj chlap dělá většinou přes noc, takže večery spolu moc netrávíme. Ale když má volno, tak se nám věnuje. Rád hraje na PSku, ale když po něm něco chci nebo se na něčem domluvíme, nemá problém to vypnout. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4382
14.11.21 01:38

Precti si po sobe jeste nekolikrat svuj uvodni prispevek. Neni snad mozne abys to sama nevidela. Takhle se chova muj mladsi v patnacti, teda predevsim to vecerni hrani na kompu s kamosema, a ani to nedela denne, ma plno jinych zajmu i povinnosti.

Jste spolu rok, to ma byt vztah uplne jinde nez telefon v ruce na vylete a vecery u kompu. A prepsani bytu ani nekomentuju, o tom si snad ani vterinu neuvazovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
14.11.21 02:03

Nic nepřepisovat!! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
573
14.11.21 03:04

Já bych nic nepřepisovala ani na vlastního manžela, natož na přítele, kterého znám rok 8o (a to mám s manželem krásný vztah, ale nevidím důvod na něj cokoliv přepisovat).
Jinak večery spolu trávíme a rádi. Ne každý den, protože oba máme své koníčky a přátele, ale většinu dní ano.
Ale s bývalým přítelem jsme většinu večerů trávili každý v jiné místnosti (jeden např. u TV druhý u PC). A taky nám to vyhovovalo, ale oběma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
14.11.21 05:51

Určitě nic nepřepisovat :cert: ať si klidně koupí vlastní byt a ten pronajímá, když ho tak trápí, že nic nevlastní!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8638
14.11.21 06:14

Být i hypotéka jsou tvoje. Není důvod cokoli přepisovat. Natož po roce vztahu.
On ti platí jen bydlení, nikoli hypotéku.
To by ti musel dát polovinu všeho, co si doposud zaplatila za byt a platit polovinu hypotéky. Ale zvládáš platit, nemáš potřebu se o hypotéku dělit. A nemůžeš vědět, jak dlouho vás vztah vydrží. A dělit se o byt není jednoduchý.
Pokud má peníze a pocit, že chce něco vlastnit, tak ať si koupí svůj byt. A může ho zatím pronajímat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
14.11.21 06:54
@Anonymní píše:
Ahoj,
s přítelem jsme spolu přes rok, zažili jsme si nepěkné chvilky, on je hodně závislý na mobilu. Třeba dnes na výletě v přírodě řešil, kolik mu kdo dal “lajků na twitteru”. Pro mě psycho, já mobil vytáhla z kapsy jen, když mi volali rodiče. Včera jsem udelala svačiny na výlet, dnes ráno vše pobalila, udelala snídaně, vstávala v 8:00, s touhou, abychom vyjeli včas (měli jsme to 80km cesty a 15km tůru) a přítel vylezl z 9:30 a jen se najedl a oblékl a mohli jsme jet. Večer tedy umyl psa, ale já jsem mezitím vse uklidila, vycistila, udelala jídlo … tak se semnou tedy najedl, 10 minut a pak ze jestli mi nevadí, že půjde na kompa (s kamarády, kteří jsou single a buď bydlí u maminek, nebo v nějakým sharovanym bytu, bez ambicí se v životě posunout, je nám všem min. 27 let) na hodinku. Já na nej čekala a seděla, přišel v 11, když jsem klimbala na gauči a šel zase hrát. Jediný večer, který jsme spolu strávili byl včera - ale to až třeba od 21:30 a ve středu, kdy jsme byli v divadle. Jinak je stále zalezly v pracovně a hraje, nebo internet …
Ještě mě dnes zarazilo - jsme spolu ten rok a já mám 3 roky hypotéku na byt, kde žijeme. On by chce porad hrozne moc připsat, ze prý má ho**o, platí mi poměrnou část na energie a příspěvek na bydlení, ale nevím, přepisovat na nej polovinu hypo a byt? Já se musela otáčet, abych na ni měla a ještě jsem musela vyplatit bývalého, což nebylo málo … nevím no.

Takového nepotřebuješ, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14320
14.11.21 07:05

Ty už jsi to tu řešila, že? A co jsi poprvé nepochopila? 8o A to nerýpu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6019
14.11.21 07:17

Tak si představ, že s tímto nedospělým jelítkem budeš mít děti.
To je jak z hororu.
Já jsem rozvedená. Můj manžel dělal něco podobného. Uložili jsme děti a on si šel koukat na YouTube a apod. Na svůj PC. Komunikace nula. Marné bylo přemlouvání, že bych chtěla, abychom si třeba spolu sedli a povídali. Udělal to z donucení, seděl vedle mě jak pecka a poslouchal, co říkám. Nenápadně sledoval hodiny na zdi…
Byli jsme spolu dvacet let dohromady i s manželstvím.
Skončilo to blbě, dělal to poslední asi tři roky.
Teď mám muže, žijeme spolu dva roky. Je pracovně vytížený. Ale večery, když přijede, děti jsou ve svých pokojích a hrají si… Tak trávíme spolu. On sice někdy u toho pracuje na PC. Já se třeba dívám na TV, nebo si něco dělám v kuchyni. Díky propojenosti mého domu, kdy máme celé spodní patro otevřené, tak spolu mluvíme. On se třeba zvedne od PC a jde z mnou k televizi. I třeba jen proto, aby mi dal pusu a pohladil mě.
U vás pokud je toto na začátku už, tak se rozluč s normální budoucností.
Bohužel. 27 let už velmi dospělý věk, kdy byl vaše zájmy měly být úplně něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1700
14.11.21 08:00

Tak to by mi vadilo. Nepotřebuji s mužem dávno trávit každý večer, ono to ani nejde - spoustu večerů tak nějak „zabijou“ děti, někdy má nějakou akci apod. Ale pokud jsme doma oba a děti spí, tak neexistuje, že bychom si každý dělali něco svého bokem. Jsme spolu. Mimochodem, můj muž taky miluje PC hry. Teď stáhnul hrozně hezkou hru pro dva lidi. Vtipné ve tvém kontextu - je to o pžíběhu rozvádějících se rodičů, kteří k sobě musí nalézt cestu. Je to fakt super. Tak možná byste taky mohli zkusit nějakou hru :think: Když na tom tak ujíždí. Ono je teda otázka, co za program nabízíš ty - jako asi si chlap nebude sedět vedle tebe celý večer na gauči a hledět si do očí. Pokud jen zapneš TV a sedítě vedle sebe a čumíte na něco, tak pak mně osobně by bylo jedno, jestli čumí do té obrazovky taky, nebo o kousek vedle do PC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat