Trenažér Kettler - kolik jste zhubly?

andelka91
5.1.19 00:17

Trenažér Kettler-kolik jste zhubly?

Zdravím, otázka je jasná :-)Cvičíte někdo na trenžéru/rotopedu?
1.Jak často?
2.kolik minut?
3.kolik a za jak dlouho jste zhubly?
Děkuji moc všem a prosím o anonym, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9817
5.1.19 08:37

Tak asi záleží i jak jste na tom. Já teda nemám doma ketler. Běhám třikrát týdně 4km večer když dděti usnou. Nejdřív deset minut rychlá chůze do kopce na rozehřátí, pak půl hodina běhu, pak zas se chvilku projdu a pak ělám cviky na rozestup břišních svalů teda. Ten rozestup se mi hodně zlepšil, na váze zatím nějak zlepšení není, přibrala jsem za tu dobu tři kila. Ale to tak mám vždycky - nabírám svalovou hmotu. Lézt dolů to začne časem :) začla jsem ted po třetím porodu v půlce listopadu :) já nemám nějak jako nadváhu, jen prostě to rozklepaný břicho po porodu, takže se neomezuju nijak v jídle a jen sportem prostě to časem sundám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
5.1.19 09:37

Ja hubla s rotoprdem.

1. 3 dny cviceni, den volno
2. Ze zacatku 20 min, kazdy tyden jsem zvysila o 10 min, az jsem se dostala na hodinu. Pak jsem na to nemela cas, tak jsem jezdila HIIT
3. Zhubla jsem asi 35kg cca za rok

Drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andelka91
5.1.19 19:55

@TeSudička děkuji,to jsem potřebovala slyšet :-)Já budu dnes cvičit teprve 3den,20-25minut(mám velkou nadváhu),na zátež č.2 a určitě chci každý den,+stravu jsem hodně změnila a hned se cítím lépe :-)Děkuji za držení palečku.

• Nahlásit
  • Citovat
777
5.1.19 20:00

Urcite cvic max 3 dny a pak si dej den volno, abys stihla regenerovat. Pokud chces, napis mi vzkaz, muzu poradit a muzem se navzajem podporit- ja tedka jedu zpevnovacku a chci jeste dolu 5-7 kilo :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andelka91
5.1.19 20:02

@TeSudička děkuji,ozvu se až budou děti spát :srdce: .

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama