Reklama

Trénovací kalhotky na učenie na nočník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aromar
Stálice 99 příspěvků 24.01.17 20:30
Trénovací kalhotky na učenie na nočník?

Ahoj holky, mám ročnú holčičku ktorá začína „chodit“na nočník. Chcela by som sa poradit máte niektorá skúsenosti s tzv trénovacími kalhotkami - látkovými, sťahovacími do ktorých sa dáva niečo ako vložka pre prípad nehody? Zháňami tipy na konkrétne oblúbené značky jak na kalhotky tak na vložky. Díky

Reklama

Reakce:

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 24.01.17 21:06

@Aromar dělá pokud vím Imse Vimse, jsou to jen kalhotky, nic se do toho nedává… (pokud si pamatuju dobře, už je to pár let).
http://www.anavy.cz/…ky-jesterky/ - pak Anavy - mají supr padnoucí pleny, tyhle vypadají taky dobře :palec:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 371 inzerátů 24.01.17 21:28

Neměli jsme, je to spíš o hlídání dítěte a jeho zralosti. Kalhotkami se to možná trochu podpoří, ale to dítě na nočník nenaučí chodit.

e008
Závislačka 3204 příspěvků 43 inzerátů 24.01.17 21:46

Za me to byla zbytecna investice. V roce cural casto, kalhotky chytly max jednu nehodu. A pokud mel kalhotky nebo plinky, cural porad. Az jsem prestala davat oboje a citil pocurane puncochace, pak zacal chapat. Ale dozrava az ted ve dvou letech, a to je bez plinky ve dne pul roku. Uspisit to nelze, az ted je schopen chvili zadrzet. Je to o jednotlivci. Znama se stejne starym chlapeckem zacli pred mesicem a uz si sam rika, i se vyslece a oblece.

smutná máma
Závislačka 4861 příspěvků 67 inzerátů 24.01.17 22:09

@Aromar ahoj, já mám zkušenosti s tréninkovými kalhotkami, ale už do nich nic nedávám. Používáme je asi od 20 měs. Nejmenší vel. S jsou nám už malé. Zrovna včera jsem je dala na bazárek. Udrží drobnou nehodu. Prostě, dítě si uvědomuje, že se počuralo. Záleží, kolik vyčurá. Nám jsou už teď 2 a čtvrt. Chystám se koupit ještě vel.L.Jsem s tím dost spokojená. Neříkám, že někdy nenasáknou i punčocháče, ale rozhodně nemám loužičky po bytě. Prostě velkou část chytnou tréninkové kalhotky.
Koukni kdyžtak ke mě na bazárek. Tam jsou fotky.
Dále používám i Bambino- mio a s těmi jsem taky spokojená. Ale ty jsou vesměs jednobarevné, bez obrázků.
Navíc zkušenost-kalhotky, které jsou v pase na gumu si dítě brzy začne stahovat před vykonáním potřeby samo.Ty zapínací na patentky a s vkládací vložkou si moc dobře nedovedu předsstavit. Ale možná se mýlím, jsem stará škola :mrgreen:.

Aromar
Stálice 99 příspěvků 25.01.17 19:06

Díky holky moc za užitocne rady:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama