Třepení nehtů, jak je zpevnit?

Anonymní
9.3.20 13:03

Trepeni nehtu jak zpevnit?

Ahoj, zacala jsem pracovat v kavarne, tak dost casto drhnu hrnecky, sklenicky a zacaly se mi trepit nehty, manikuru muzu mit v praci jen svetlou, gelove nehty jsem mela jen jednou na ples, vzdy jsem mela svoje krasne, dlouhe prirodne, a ted? Pahylky :( :( A jeste se mi jakoze loupou :zed: pouzivam leta zpevnujici olejicek od yves rocheru a peeling od avonu, ale uz mi to nezabira. Mate vy kdo se hodne macha ve vode s jarem nejaky typ? Klidne i nejaky doplnek stravy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15329
9.3.20 13:08

Biosil, chce to doplnit vitaminy zevnitr, nejake ty laky moc nezabiraji (a z avonu tuplem ne)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
9.3.20 13:40

Já teď po dvou letech sundala gelovky. Nehty jsem po nich měla jako papír. Pouzivam na ně věci od Eveline a za mě teda opravdu pecka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1920
9.3.20 13:54

Určitě bych přidala vitamíny, jinak mažu Měsíčkovým krémem a na nehty se mi osvědčil aj Levandulový a olejíček Aloe Vera, měla jsem tehdy myslím od Dermacol :think: Jinak tím Avonem si také nejsem jista :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
9.3.20 13:59
@Anonymní píše:
Ahoj, zacala jsem pracovat v kavarne, tak dost casto drhnu hrnecky, sklenicky a zacaly se mi trepit nehty, manikuru muzu mit v praci jen svetlou, gelove nehty jsem mela jen jednou na ples, vzdy jsem mela svoje krasne, dlouhe prirodne, a ted? Pahylky :( :( A jeste se mi jakoze loupou :zed: pouzivam leta zpevnujici olejicek od yves rocheru a peeling od avonu, ale uz mi to nezabira. Mate vy kdo se hodne macha ve vode s jarem nejaky typ? Klidne i nejaky doplnek stravy :kytka:

Chybí ti vitamíny a hlavně minerály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12081
9.3.20 15:06

Používat rukavice a suplementovat nějaké vitamíny - fajn je třeba haar vital komlex z DM drogerie - ccheš aby v tom byl zinek a selen, hodí se i křemik, používat co nejšetrnější odlakovače.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama