Trestni komise-predvolani bez dukazu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 20:33
Trestni komise-predvolani bez dukazu?

Dobry podvecer, pcr mne na zaklade obvineni sousedy navstivila zjistovala si moje aliby od svedku takze je nerealne abych v dany cas neco spachal.. Muzou mne i tak nekam tahat, nebo neel jen na zaklade toho ze si to mysli(sousede)..? To by mohl tahat kazdy kazdeho jen tak,, pro radost,,. Dekuji a prosim anonymne

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30552 příspěvků 27.05.19 20:38
@Anonymní píše:
Dobry podvecer, pcr mne na zaklade obvineni sousedy navstivila zjistovala si moje aliby od svedku takze je nerealne abych v dany cas neco spachal.. Muzou mne i tak nekam tahat, nebo neel jen na zaklade toho ze si to mysli(sousede)..? To by mohl tahat kazdy kazdeho jen tak,, pro radost,,. Dekuji a prosim anonymne

státní úřady mají povinnost prověřit oznámení. Pro svoji radost nic opravdu nedělají.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 20:40
@Burj Chalifa píše:
státní úřady mají povinnost prověřit oznámení. Pro svoji radost nic opravdu nedělají.

Ano, ale pokud na mne nemaji nic jen slovo souseda a ja mam pritom alibi od vicero lidi tak i tak mne muzou nekam tahat, nebo je to nesmysl?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 20:52

Můžou, k podání vysvětlení pokud to bude potřeba, nebo také ne pokud to k šetření potřebovat nebudou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 20:55
@Anonymní píše:
Můžou, k podání vysvětlení pokud to bude potřeba, nebo také ne pokud to k šetření potřebovat nebudou.

Byla za mnou prave pcr a byla i za svedky co potvrdili co jsem rikal, tak by me zajimal dalsi postup

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7139 příspěvků 27.05.19 20:55
@Anonymní píše:
Ano, ale pokud na mne nemaji nic jen slovo souseda a ja mam pritom alibi od vicero lidi tak i tak mne muzou nekam tahat, nebo je to nesmysl?

a když tak, ne nebudou tě tahat na laně, pokud bude potřeba, normálně ti pošlou obsílku

PaníBovaryová
Závislačka 4705 příspěvků 27.05.19 21:03
@Burj Chalifa píše:
@stinga píše:
a když tak, ne nebudou tě tahat na laně, pokud bude potřeba, normálně ti pošlou obsílku
:mrgreen: :mrgreen:
PaníBovaryová
Závislačka 4705 příspěvků 27.05.19 21:03
@Anonymní píše:

záleží od jakých lidí a jestli je to tvůj první přečin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:06
@PaníBovaryová píše:
záleží od jakých lidí a jestli je to tvůj první přečin

Prvni precin to neni, kdysi davno jsem mel opletacky s drogama, ale to uz je tak dobrych 5let.. Cikorky…

PaníBovaryová
Závislačka 4705 příspěvků 27.05.19 21:08
@Anonymní píše:
Prvni precin to neni, kdysi davno jsem mel opletacky s drogama, ale to uz je tak dobrych 5let.. Cikorky…

a za ty opletačky jsi byl odsouzen?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:14
@PaníBovaryová píše:
a za ty opletačky jsi byl odsouzen?

Podminene

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30552 příspěvků 27.05.19 21:14
@Anonymní píše:
Podminene

ještě jsi v podmínce?

PaníBovaryová
Závislačka 4705 příspěvků 27.05.19 21:16
@Anonymní píše:
Podminene

dobře a obvinění sousedky se také týkalo drog?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:19
@Burj Chalifa píše:
ještě jsi v podmínce?

Nejsem mel jsem ji pouze cca na rok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:21
@PaníBovaryová píše:
dobře a obvinění sousedky se také týkalo drog?

Nene, to je uplne o necem jinem.. Maximalne z toho muzou jak rikam zkouset prestupek, ale mam svedky kteri uz pcr vypovedeli kdyz se za mnou stavovali.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama