Trestní oznámení

Anonymní
12.2.16 15:45

Trestní oznámení

Zdravim, na manžela bylo podáno trestní oznámení, v pondelí jde na policii podat vysvětlení. přijde to oznámení i mně a jemu do práce? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17700
12.2.16 15:46

Proč by mělo chodit tobě nebo jemu do práce? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
12.2.16 15:49
@Anonymní píše:
Zdravim, na manžela bylo podáno trestní oznámení, v pondelí jde na policii podat vysvětlení. přijde to oznámení i mně a jemu do práce? Děkuju

Proč by mělo? Je snad dospělý a za své činy zodpovědný, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
39253
12.2.16 15:58

Nikam to nepřijde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.16 16:03

Je to nedorozumeni, penize vratil, jen tam ma dolozit doklad o platbe. A postou domu to prijde? Diky moc, hlavne nechci aby byl v praci problem, u nej ani u mne

• Nahlásit
  • Citovat
1518
12.2.16 16:09
@Anonymní píše:
Je to nedorozumeni, penize vratil, jen tam ma dolozit doklad o platbe. A postou domu to prijde? Diky moc, hlavne nechci aby byl v praci problem, u nej ani u mne

Jste plnoletí?
Pokud ano, rodičům ani do práce ani do školy ;) nic nepřijde.
Proč by něco mělo chodit vůbec tobě, když je to TO na něj? Jak jsi na to přišla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39253
12.2.16 16:12
@Anonymní píše:

Tak to vysvětlí, doloží. Problém práci by mohl nastat až po odsouzení, ne kvůli obvinění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
28.9.19 15:00

Zdravím, chtěla bych se poradit jestli nemáte podobné zkušenosti. Můj bývalý partner na mě údajně podle jeho slov podal trestní oznámení za to, že mu odmítám vrátit pneumatiky, které mi kupoval na moje auto, které sehnal už před rokem a ptom co jsme se rozešly je už nechtěl zpět. Půjčoval si na ně od svého nevlastního táty a kupoval je on, v tu dobu měly cenu 5 500kc, otci jsme peníze vracely ze společných peněz. Je zadlužený, má exekuce a je bez peněz a kola po mě chce teď zpět aby je mohl prodat a mít z nich peníze. Jeho poslední slova byly tak si je prodej a peníze si vem třeba pro malou (máme spolu dvouletou dceru). Je možné aby za takovou věc mohl na mě podat trestní oznámení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
28.9.19 15:06

@matina.a No, podat jít může co chce, ale akorát si zaklepou na čelo. To bych fakt neřešila. Tyhle socky po rozchodu, to je katastrofa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
28.9.19 15:24

Se akorát ztrapní, nemusíš mu nic vracet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14620
28.9.19 15:24

Podat ho může, ale postup policie bude takový, že vyslechne všechny zúčastněné, poklepe si na čelo a odkáže dotyčného na občansko-právní spor. S tímhle se fakt zabývat nebudou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8934
28.9.19 15:28

@matina.a On na tebe podal trestní oznámení za to že ti koupil před rokem pneumatiky a proto že má exekuce, tak je chce vrátit aby měl peníze? No, podat si může co chce… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
28.9.19 15:30

Podat za to, podle jeho slov nechci mu vrátit jeho majetek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8934
28.9.19 15:34

@matina.a Kašli na něj, atˇsi podá třeba dvacet TO, stejně mu to k ničemu nebude, jen ti vyhrožuje. Jen tak mimochodem, na dítě ti platí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
28.9.19 15:36

Pokud má zrovna práci tak mu to strhávají exekučně. Neplatil takže jsem to vyřešila soudně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama