Trestní oznámení na neplacení výživného

15
22.12.19 21:19

Trestní oznámení na neplacení výživného

Dobrý večer, je tu některá maminka co podávala trestní oznámení na otce pro neplacení výživného v ČR a otec utekl záměrně do Německa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1089
22.12.19 22:05
@piruetka píše:
Dobrý večer, je tu některá maminka co podávala trestní oznámení na otce pro neplacení výživného v ČR a otec utekl záměrně do Německa?

Ne, ale dodám..že najít a zažalovat pro neplacení výživného je na delší etapu i kolikrát i když otec bydlí v ČR a zdráhá se..
Peníze nemusíš vidět i léta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 22:06

Bez na exekutorsky urad a vyrizuj to tam. Mam zkusenost a cekam az konecne prijdou penize. pokud otec pracuje pujde to snadno. drzim palce

• Citovat
  • Nahlásit
15
22.12.19 22:40
@Anonymní píše:
Bez na exekutorsky urad a vyrizuj to tam. Mam zkusenost a cekam az konecne prijdou penize. pokud otec pracuje pujde to snadno. drzim palce

V Brně to podané mám. A nevím jestli to půjde snadno, když se všemu vyhýbá, tak zase radši uteče jinam. A v Nemecku je nezabavitelná částka 1080€,tak vůbec nevím jestli uspěju, když on pracuje pod agenturou tak moc mít nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.12.19 22:42
@KahlanAmnel píše:
Ne, ale dodám..že najít a zažalovat pro neplacení výživného je na delší etapu i kolikrát i když otec bydlí v ČR a zdráhá se..
Peníze nemusíš vidět i léta.

Mám o něm informace v Nemecku jen nechce platit. Státní policie to bude předávat kriminální policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.12.19 22:54
@Anonymní píše:
Bez na exekutorsky urad a vyrizuj to tam. Mam zkusenost a cekam az konecne prijdou penize. pokud otec pracuje pujde to snadno. drzim palce

Ty taky řešíš výživné z Německa? Přes exekutorsky úřad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 07:15

@piruetka zkusenost primo z nemecka nemam. Optej se kde to mas podane. Ja musela vyplnit vse co o neplatici vim. Vse jsem znala i zamestnavate, cislo uctu, adresu. Oni vzapeti posilali dopis o srazkach do zamestnani a strhli mu vylohy exekutora. Jenze ten blb si podal na soud zadost o zruseni exekuce a resilo se to pres soud, coz se to samozrejme protahlo. Soud jsem vyhrala. Meli by ti rict, jak to bude probihat v tvem pripade, kdyz je v nemecku a vyhyba se svym povinnostem. Drzim palce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat