Trestní oznámení na vládu ČR

221
12.3.21 22:48

Trestní oznámení na vládu ČR

Pokud by měl někdo zájem, může se přidat k podání trestního oznámení na naše vlastizrádce.
https://aliancenarodnichsil.cz/…na-vladu-cr/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2186
12.3.21 22:54

Text je napsán takovým způsobem, aby oznamovatelé nemohli být napadeni z křivého obvinění.
To se říká kdoví jestli aneb: „nechoď Vašku s pány na led“
Jsou už dva rozdílné (opačné) rozsudky soudů na to zda škola musí v této době učit (studenti se dožadovali vyučování).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4613
13.3.21 05:58
@Luboš P píše:
Text je napsán takovým způsobem, aby oznamovatelé nemohli být napadeni z křivého obvinění.
To se říká kdoví jestli aneb: „nechoď Vašku s pány na led“
Jsou už dva rozdílné (opačné) rozsudky soudů na to zda škola musí v této době učit (studenti se dožadovali vyučování).

Ani nahodou, at jdou Ti co chteji podepisovat pracovat do nemocnice..kdyby se lide tolik nekontaktovsli, tak nepraskaji spitali ve svech s koronou pacosi. Ano, jasne muze za to i nezavreny vyroby, ale to by ekonom. klekla, v evrope ekon.jede a zavrenim bychom prisli o odberatele atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
13.3.21 12:15

O většině nařízení a momentální situaci celkově si myslím své…ale podívat TO na vládu mi přijde přes čáru také :nevim:
Za co bych já osobně vládě nejraději za poslední dny nafackovala jsou odměny zdravotníkům. Hlavně, že je dají doktorům a sestrám na covid odděleních, dokonce i sociálním pracovnicím…ale takovým záchranářům, kteří jsou tomu vystaveni možná ještě více než chudáci v nemocnicích, na ty se kašle. (Ok možná nyní, jak se o tom začalo mluvit se někde peníze najdou, ale kdo ví no). Toť můj názor a to vůbec nezlehčuji poslání lékařů a sester, pouze si myslím, že momentálně se té „pozornosti“ na ně, obrací až přespříliš, s ohledem na ostatní profese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
13.3.21 19:20

Moc díky za info. Vyžádala jsem si mailem zaslání upřesňujících info, shledám-li možnost úspěchu, ráda podpořím!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
13.3.21 19:33

Takove pocinani nechapu. Kazdy chce, aby vlada situaci resila (a nerikam, ze ji resi bezchybne), ale jak se to dotkne jeho pohodli, je zle a podavaji se zaloby. Stejna omezeni jako tady, plati i jinde a prijima se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
15.3.21 09:21

@AZ29 děkuji, aspon nás bude více a začne se to řešit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
15.3.21 16:07

@Embý Neodpovedeli mi. Mail mozna zapadl, zkusim to znovu. Chtela jsem znat v cem konkretne spatruji poruseni uvedených paragrafu. Jestli to neni jen vykrik do tmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
15.3.21 16:29
@Tajeka píše:
Takove pocinani nechapu. Kazdy chce, aby vlada situaci resila (a nerikam, ze ji resi bezchybne), ale jak se to dotkne jeho pohodli, je zle a podavaji se zaloby. Stejna omezeni jako tady, plati i jinde a prijima se.

Nemáš pravdu. Stejná nebo podobná omezení platí i jinde a také se proti nim i jinde protestuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat