Trestní oznámení za ublížení na zdraví? Podat - nepodat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 00:57

Trestní oznámení za ublížení na zdraví? Podat - nepodat?

Ahoj jdu si pro radu.

Kdy si jsem otravovala jednu „Máňu“ (měla jsem těžce nemocnou mamku.) Byla jsem v purbertě..(Bylo mi 16 let.) Napsala jsem jí blbka dopis s adresou. Jen že Máně se to nelíbilo tak na mě poslala celou svojí bandu atd.
Třeba po mě vyběhl chlap s pěstí když jsem šla na brigádu. Když jsem chodila běhat vyběhly po mě dva chlapy a běželi po mě. Mám za celých 8 let takových historek strašně moc. Skončila jsem s psychiatrickou diagnozou. Cely jsem to odsrala. Mám to podávat? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26591
2.1.22 01:00
@Anonymní píše:
Ahoj jdu si pro radu.Kdy si jsem otravovala jednu „Máňu“ (měla jsem těžce nemocnou mamku.) Byla jsem v purbertě..(Bylo mi 16 let.) Napsala jsem jí blbka dopis s adresou. Jen že Máně se to nelíbilo tak na mě poslala celou svojí bandu atd.
Třeba po mě vyběhl chlap s pěstí když jsem šla na brigádu. Když jsem chodila běhat vyběhly po mě dva chlapy a běželi po mě. Mám za celých 8 let takových historek strašně moc. Skončila jsem s psychiatrickou diagnozou. Cely jsem to odsrala. Mám to podávat? Díky

Ne.
Vždyť si za to můžeš sama. Máňa může mít schovaný dopis a může taky podat TO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5692
2.1.22 01:02

Asi to podej. Jinak hrozí, že si uděláš řidičák na nákladní auto, v autopůjčovně si půjčíš nákladní auto a pak s ním schválně najedeš do houfu lidí, čekající na refýži na příjezd tramvaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4239
2.1.22 01:04

Co znamená, že jsi ji otravovala? A co tě k tomu vedlo? Aby se to ještě neotocilo proti tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:05

@topazio TO. Myslím trestní oznamení. Myslím že by to vyhrála protože mám psychiatrickou diagnozu, díky za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
26591
2.1.22 01:06
@Anonymní píše:
@topazio TO. Myslím trestní oznamení. Myslím že by to vyhrála protože mám psychiatrickou diagnozu, díky za názor.

A v té době jsi ji měla? Když si psala ten dopis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26591

Vyhrála? To si nemyslím.
Jestli jsi v 16 letech žádnou diagnózu neměla.
A na koho chceš podat TO?

Příspěvek upraven 02.01.22 v 01:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
@Božislava píše:
Asi to podej. Jinak hrozí, že si uděláš řidičák na nákladní auto, v autopůjčovně si půjčíš nákladní auto a pak s ním schválně najedeš do houfu lidí, čekající na refýži na příjezd tramvaje.

Na třídě obránců míru že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:08

@Serpentini Napsala jsem jeden pitomý dopis, vlastně dva. Tak nejak se za to stydím.

• Citovat
  • Nahlásit
26591
2.1.22 01:08
@Božislava píše:

Nebo je dotyčná trollík. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26591
2.1.22 01:09
@Anonymní píše:
@Serpentini Napsala jsem jeden pitomý dopis, vlastně dva. Tak nejak se za to stydím.

Ty budeš troll. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:10

@topazio Ne ale potom co na me Mana nabehla tak jsem ji mela..

• Citovat
  • Nahlásit
26591
@Anonymní píše:
@topazio Ne ale potom co na me Mana nabehla tak jsem ji mela..

Nemáš šanci holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Božislava Spíš ty budeš troll.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:11

@topazio Děláte u policie? Jak se mám bránit?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat