Trestní oznámení za ublížení na zdraví? Podat - nepodat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
31190
2.1.22 01:11

Jsi trollík. 8 let by tě nějaká Máňa nehonila. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:12

@topazio Vyfotili si nasi SPZku u tatova auta.

• Citovat
  • Nahlásit
31190
2.1.22 01:12
@Anonymní píše:
@topazio Děláte u policie? Jak se mám bránit?

Jdi spát trolle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:13

@topazio Troll nejsem!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:14

V pondělí půjdu na policii a podám trestní oznamení.

• Citovat
  • Nahlásit
2.1.22 01:19

PROSIM O SMAZANI DISKUZE. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
2.1.22 01:26
@B4RC3LON4 píše:
Na třídě obránců míru že?

Teď si nemůžu vzpomenout na které třídě v Praze se to stalo…ale pachatelku sužovali stejné nepříjemné pocity jako pisatelku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 01:34

@Božislava Jako vazne??? Ne nejsem Olga Hepnarova. Pro tebe asi ano.

• Citovat
  • Nahlásit
154
2.1.22 01:34

Pokud jste skončila na psychiatrii, tak tam by Vám sociální pracovník měl poradit organizaci, která se zabývá těmito případy.

Nevzpomenu si, jak se organizace jmenuje, ale vím, že pomáhá lidem s úřady, právníky apod.

Další možnost před návštěvou policie je zavolat na linku důvěry. Objasnit situaci, oni Vás nasměrují, uklidní a dodají důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39037
2.1.22 07:55
@kvalipka00 píše:
PROSIM O SMAZANI DISKUZE. Diky
.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41887
2.1.22 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj jdu si pro radu.Kdy si jsem otravovala jednu „Máňu“ (měla jsem těžce nemocnou mamku.) Byla jsem v purbertě..(Bylo mi 16 let.) Napsala jsem jí blbka dopis s adresou. Jen že Máně se to nelíbilo tak na mě poslala celou svojí bandu atd.
Třeba po mě vyběhl chlap s pěstí když jsem šla na brigádu. Když jsem chodila běhat vyběhly po mě dva chlapy a běželi po mě. Mám za celých 8 let takových historek strašně moc. Skončila jsem s psychiatrickou diagnozou. Cely jsem to odsrala. Mám to podávat? Díky

TO měla podat Máni máma už dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6517
2.1.22 08:38
@Anonymní píše:
Ahoj jdu si pro radu.Kdy si jsem otravovala jednu „Máňu“ (měla jsem těžce nemocnou mamku.) Byla jsem v purbertě..(Bylo mi 16 let.) Napsala jsem jí blbka dopis s adresou. Jen že Máně se to nelíbilo tak na mě poslala celou svojí bandu atd.
Třeba po mě vyběhl chlap s pěstí když jsem šla na brigádu. Když jsem chodila běhat vyběhly po mě dva chlapy a běželi po mě. Mám za celých 8 let takových historek strašně moc. Skončila jsem s psychiatrickou diagnozou. Cely jsem to odsrala. Mám to podávat? Díky

Obavam se, ze mas smulu, kdyz si vzpomenes po x letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
2.1.22 09:11

Bože, ať už je pondělí 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24060
2.1.22 09:45
@Anonymní píše:
V pondělí půjdu na policii a podám trestní oznamení.

Běž, aspoň se kluci trochu pobaví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7464
2.1.22 10:00
@Anonymní píše:

Ty jsi taky dobrá Máňa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat