Trestní oznámení - výživné, platil a nyní nezaplatil

Anonymní
30.6.20 13:12

Trestný oznámení - výživné, platil a nyní nezaplatil

Dobrý den,
bývalí přítel a otec mé dcery neplatil výživné. Podala jsem na něj trestní oznámení. Následovalo kolečko na policii pak státní zástupce a pak to skončilo u soudu. Mezitím začal pravidelně platit někdy pošle i splátku dluhu.
Každý měsíc musím soudu dokládat, že mi výživné dal.
Teď k mé otázce.
Jeden měsíc mi teď nezaplatil. Nevíte někdo co bude nyní následovat?

Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.6.20 15:44

Minimálně ho zastřelí… Chudák chlap, mít s takovou p*zdou dítě, která ho tahá po soudech a mámí z něj peníze na dítě a když jednou vynechá, už přemýšlí jak ho udat znovu :pocitac:

Manželova ex na nás taky jednou poslala policii protože tři měsíce nezaplatil. Ta mrcha dělala samé obstrukce, ale o prachy se vždycky hlásila a pak schválně tři měsíce ticho a bum. Naštěstí děcka pochopily co je zač a vykašlaly se na ní jak to jenom šlo a odstěhovaly se. Ty budeš něco podobného.

• Nahlásit
  • Citovat
13808
30.6.20 15:48
@Anonymní píše:
Minimálně ho zastřelí… Chudák chlap, mít s takovou p*zdou dítě, která ho tahá po soudech a mámí z něj peníze na dítě a když jednou vynechá, už přemýšlí jak ho udat znovu :pocitac:Manželova ex na nás taky jednou poslala policii protože tři měsíce nezaplatil. Ta mrcha dělala samé obstrukce, ale o prachy se vždycky hlásila a pak schválně tři měsíce ticho a bum. Naštěstí děcka pochopily co je zač a vykašlaly se na ní jak to jenom šlo a odstěhovaly se. Ty budeš něco podobného.

Mámí z něj peníze na jeho vlastní dítě? To jako vážně? Tak snad otec dítěte ví, že dítě musí někde bydlet a nežije ze vzduchu. Jednou si ho pořídil, tak holt musí platit. A tvého manžela ex byla schválně 3 měsíce ticho? Co kdyby platil jak měl? Tak by na něj žádná policie nemusela chodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 15:52

@Monchichik Tak možná kdyby neutekla přes půl republiky za nemakačenkem, kterého živila… Jo a byla schválně tři měsíce ticho, do té doby psala co měsíc pošli prachy. Hlavně že když platil nad rámec třeba litr, to držela pusu

• Nahlásit
  • Citovat
34676
30.6.20 15:52
@Anonymní píše:
Minimálně ho zastřelí… Chudák chlap, mít s takovou p*zdou dítě, která ho tahá po soudech a mámí z něj peníze na dítě a když jednou vynechá, už přemýšlí jak ho udat znovu :pocitac:Manželova ex na nás taky jednou poslala policii protože tři měsíce nezaplatil. Ta mrcha dělala samé obstrukce, ale o prachy se vždycky hlásila a pak schválně tři měsíce ticho a bum. Naštěstí děcka pochopily co je zač a vykašlaly se na ní jak to jenom šlo a odstěhovaly se. Ty budeš něco podobného.

To je hruza, chtela penize pro dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
30.6.20 15:55
@Anonymní píše:

jj, chlapa, co naseka decka a nestara se o to, jak je zivit, pozlatit. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
30.6.20 15:56
@Anonymní píše:
@Monchichik Tak možná kdyby neutekla přes půl republiky za nemakačenkem, kterého živila… Jo a byla schválně tři měsíce ticho, do té doby psala co měsíc pošli prachy. Hlavně že když platil nad rámec třeba litr, to držela pusu

tys ty penize mel posilat automaticky, matka nema povinnost se o ne pripominat. Byl jsi liknavy, tri mesice ti bylo fuk, z ceho decka zijou a jeste stekas. Fakt odpad-tvuj chlap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13808
30.6.20 15:58
@Anonymní píše:
@Monchichik Tak možná kdyby neutekla přes půl republiky za nemakačenkem, kterého živila… Jo a byla schválně tři měsíce ticho, do té doby psala co měsíc pošli prachy. Hlavně že když platil nad rámec třeba litr, to držela pusu

No já pořád nechápu, proč by si měla o nějaké výživné každý měsíc říkat…nad rámec platit nemusí, to je jeho dobrá vůle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 16:03

Odpad je spíš ta ex a její chování v minulosti… patří jí jak skončila sama někde v prčicích. Děcka na ni kašlou a skoro tam nejezdí, zato za námi jezdí a rádi… no nic, končím páčko.

• Nahlásit
  • Citovat
88
30.6.20 16:58
@Anonymní píše:

Promiňte víte o mě kulový. Udala jsem ho, že neplatí až po 2 letech, byla jsem najivní a stále myslela, že se mu rozsvítí a začne se o malou zajímat nebo aspoň na ní platit.
Vůbec se o ní nezajímá, nezavolá jí a nebere si jí.
A vy mě tu budete soudit, že chci aspoň aby dal své dceři výživné?
Jen mě zajímalo jak je to dál, když už je to u soudu. Nic víc. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
1.7.20 16:51

A jak to skončilo? Už padnul rozsudek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31932
1.7.20 17:24

Doučit gramatiku a nebýt naJivní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2727
6.7.20 14:13
@Anonymní píše:

Proč anonymně, hrdinko? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama