Reklama

Třetí den horečky - šestá nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leon týnka
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 06:44
Třetí den horečky - šestá nemoc?

Ahoj, poprosím o radu, dcerka má čerstvě šest měsíců a trápí nás už třetí den horečky od 38 do 39 stupňů. Dávám střídavě paralen a nurofen, vždy na chvíli zaberou. Na pohotovosti jsme včera byli když teploměr v zadečku ukázal 39,5 stupně. CRP má nízké, krk i ouška v pořádku. Nevyčůrala se, takže moc netestovali. Kdyby to prý ale bylo ledvinami nebo močákem, tak by bylo i vysoké CRP. Tudíž mě napadla šestá nemoc. Ale nevím, zda na ni není ještě brzy. Jakou s ní máte zkušenosti prosím? Kdy ji vaši prcci dostali a jak dlouho trvaly horečky než přišla vyrážka? Předem díky!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 16.07.18 06:48

5 dni horecky, 6.den vyrazka

Leon týnka
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 06:52

@Verun83 Mohu se zeptat na věk, kdy jste onemocněli?

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 16.07.18 06:53
@Leon týnka píše:
@Verun83 Mohu se zeptat na věk, kdy jste onemocněli?

Byly ji asi 2r.

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 16.07.18 07:06

moje děti měli kolem půl roku oba..horečka 4 dny ( nešla ničím srazit ) čtvrtý den teplota spadla a osypali se..
Ale co vím tak ted řádí prostě jen pár dní trvající horečka která nemá žádné jiné následky..Jen pár dní teplot které pak samy od sebe odejdou..Také jsme to měli před pár týdny..lehla nám celá školka..dr nic nenašla..Takže jen léky na sražení teplot a za 4 dny byl klid

hapolda
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 16.07.18 07:54

Obe moje dcery ji meli kolem 8-9 mesice. Obe horeckovaly tri dny, potom vyrazka. Starsi mela mnohem horsi prubeh, srazit to moc neslo, delali jsme zabaly a psi kusy aby jsme srazili akespon o kousek, mladsi byla relativne v pohode, teplota vzdy po leku klesla.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 16.07.18 07:54

Můj syn měl šestou nemoc už čtyřikrát :zed: nejpevnější asi v 5mesicich. Tři dny horečky, 40-41° pořád jsme jen střídali nurofen, paralen, zábaly, bylo to šílené. Čtvrtý den vyrážka a konec.

hapolda
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 16.07.18 07:58
Obe moje dcery ji meli kolem 8-9 mesice. Obe horeckovaly tri dny, potom vyrazka. Starsi mela mnohem horsi prubeh, srazit to moc neslo, delali jsme zabaly a psi kusy aby jsme srazili akespon o kousek, mladsi byla relativne v pohode, teplota vzdy po leku klesla.
@Lucius08 píše:
Můj syn měl šestou nemoc už čtyřikrát :zed: nejpevnější asi v 5mesicich. Tři dny horečky, 40-41° pořád jsme jen střídali nurofen, paralen, zábaly, bylo to šílené. Čtvrtý den vyrážka a konec.

8o ja myslela, ze to muzes dostat jen jednou :pocitac:

blumen
Hvězda diskuse 40329 příspěvků 16.07.18 08:01

Kdyz nic nenajdou, tak klidne i zuby.

blumen
Hvězda diskuse 40329 příspěvků 16.07.18 08:02

@Lucius08 co vim, tak sesta opravdu jen jednou. Ale telo muze vyrazkou reagovat i na obycejnou virozu a sestka to neni

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 16.07.18 08:04

@hapolda
Virus po prodělaném onemocnění doživotně přetrvává v lidském organizmu, jeho reaktivace je běžným jevem
Neštovice také můžeš chytnout vícekrát, i když se říká že po jednom prodělání už máš doživotní imunitu.. :nevim:

Leon týnka
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 11:19

Holky děkuji, lehce jste mě uklidnili, že to víc jak 4 dny v žádném z případů netrvalo. Je to síla, když malá hoří a člověk přemýšlí jak by jí jen ještě mohl pomoct :,(

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 16.07.18 14:48

@hapolda @blumen vážně ne. Taky jsem si myslela, že může být jen jednou. Doktorka mi říkala, že může být víckrát. Vždy to mělo úplně stejný průběh.

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 16.07.18 22:10

Zrovna ted je to u nas ve fazi vyrazky. Dcera (18.7. bude mit 5mes) - tri dny horecky okolo 38,5 po cipkach klesly na 37,5 a od soboty vyrazka(bez teplot) dneska uz ustupuje. Starsi to mela v 6mesicich.

blumen
Hvězda diskuse 40329 příspěvků 17.07.18 10:41

@Leon týnka tak jak to vypada?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama