Třetí dítě? Čekání na MS, zatím negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 15:02
Třetí dítě?? Čekání na MS, zatím negativní test

Raději anonymně… Je mi 35let, mám 8letou zdravou slečnu a 7měsíční holčičku, která není ale úplně zdravá, má vrozenou srdeční vadu a stále čekáme, jestli se upraví nebo ne. Po druhém porodu jsem dostala menstruaci až za 5,5měsíce, tedy kolem 20.července. Od té doby jsem měla menstruaci hned po třech týdnech a pak zase po třech týdnech-první den poslední MS je tedy 31.8.Těsně před toutu MS jsme se s manželem pomilovali, nedali si pozor, další sex byl až 13.9., to se ale do mě neudělal(anti­koncepci jsem zatím nebrala - Já vím, jak jsem stará, tak jsem hloupá..) Momentálně čekám na MS a ta nikde. Včera a dnes jsem zkoušela test, zatím negativní. Docela mám z toho obavy, opravdu bych asi šťastná nebyla, protože jsem se především chtěla věnovat druhé dceři, u které zatím není vyloučena operace. Jsem z toho dost špatná, abych pravdu řekla. Vím, že reálná šance na další těhu tu zřejmě je.. navíc pořád cítím, jakobych to měla dostat a zatím nic a z dřívějších těhotenství tento pocit dobře znám. Ani nevím, co čekat za odpověď, spíš jsem to potřebovala ze sebe dostat, asi nezbyde zatím než čekat.. Navíc mám veliké obavy, aby se srdeční vada neprojevila u dalšího dítěte. Je tu někdo, kdo to měl po porodu ještě takhle rozházené-myslím MS?

Reakce:
janullka123
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 25.09.14 15:15

Já osobně si myslím, že pokud byl styk těsně před MS, která pak přišla a poté 1 „přerušuvaný styk“, že šance na těhotenství moc veliká není a spíš si myslím, že se MS ještě nesrovnala.. (mě to trvalo asi 6 měsíců a upřímně neznám nikoho, kdo by měl MS po porodu hned pravidelnou)
Ale vyloučit se to s jistotou zatím samozřejmě nedá a jak se říká, „náhoda je někdy blbec“ a nezbyde, než pár dní počkat..

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 25.09.14 15:24

Tak teď nezbývá než čekat nebo si zajít na krev a budeš mít jasno. I když mně se taky MS rovnala snad rok.
Moc ti přeju, aby to dopadlo přesně jak ty chceš! :hug: :hug: :hug:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 25.09.14 15:27

Řekla bych, že se ti ještě nesrovnal cyklus, ten třítýdenní byl zřejmě anovulační a pocit, že to máš dostat může být buď silnější PMS nebo taky teprve ovulace ;) (já tohle nikdy za bezdětna neměla, ale po každém porodu mám tyto projevy horší, při ovulaci sotva lezu, PMS mám šílenou a dokonce zase po letech bolestivou ms. Při nepravidelném cyklu po druhém porodu jsem měla cyklus 20-40 dnů a když mě začlo 30DC blbě od žaludku a motala se mi hlava, tak jsem mohla jen hádat, zda je to ovulace, pms nebo těhotenství :lol: )
Kdybys otěhotněla před ms, na testu by už něco bylo, kdybys otěhotněla při tom posledním uváděném datu, ještě se tona testu nemusí ukázat.
Uklidni se, test bych zkusila tak za 5dnů, pokud by nepřišla menstruace. ;) A začněte se chránit aspoň kondomem, ať takhle nestresuješ každý měsíc.

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 25.09.14 15:40

Tak ja po znovunajeti MS po odkojeni mela tolikrat pocit ze jsem v tom a nikdy jsem nebyla. Ale ty pocity byly uplne stejny jako v tehotenstvi, dokonce jsem letela k Dr, ze se se mnou neco deje. Myslim, ze se ti to jeste nesrovnalo, hormony umi potrapit. Jeste jak se tehotenstvi bojis, o to vic si priznaky vsugerovavas. Bude to dobry :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 16:04

Hrozně moc holky děkuji! Ještě mě napadlo-nevím, jestli to může souviset. V pondělí před týdnem jsem si donesla klíště. Může to zpoždění popř. souviset i s nějakým onemocněním/bo­relioza, klíšť. encefalitida/ co klíště přenáší? Já vím, jsem asi paranoidní, ale zkouším všechny možné varianty v úvahu.

janullka123
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 25.09.14 16:07

MS se může zpozdit kvůli nachlazení, ale s klíštětem, to fakt nevím, spíš si myslím, že cyklus ještě neměl šanci se srovnat - jestli byl po porodu poprvé 20.7., tak je vážně ještě brzy

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 25.09.14 16:46

Klíště před týdnem. blbost.

Jestli jsi otěhotnět měla, těhotná jsi, to ukáže čas.
Jestli jde o zatím rozhozený MS cyklus taktéž.
Jaký je smysl této diskuse? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 22:17
@berry4 píše:
Klíště před týdnem. blbost.Jestli jsi otěhotnět měla, těhotná jsi, to ukáže čas.
Jestli jde o zatím rozhozený MS cyklus taktéž.
Jaký je smysl této diskuse? :think:

Chápu, že pro tebe blbost a nechápeš smysl diskuse, přesto díky za příspěvek :nevim:

Jinak jsem opravdu ráda, za ostatní názory. Chápu, že se to na emiminu nevyřeší, ale už si fakt po osmi letech nepamatuju, kdy a jak přišla MS po porodu a jsem ráda za zkušenosti těch, co prošly třeba něčím zdánlivě podobným. Sžírá mě ta nejistota, bohužel teď musím čekat.. na MS, dvě čárky, či zázrak??

janullka123
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 25.09.14 22:51

No já smysl diskuse pochopila.. tazatelka samozřejmě nečeká přesnou odpověd, jen chtěla znát názory (a možná i zkušenosti) jiných, protože ta doba, po kterou musí počkat, než se vše vyjasní, se jí zdá nekonečná..kdo nezažije, asi nepochopí :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 21:15

@janullka123 @Janinka1983 @Bibi239 @Aladinka holky děkuji, dnes se mi ulevilo, MS dorazila, ufff a díky za příspěvky

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 27.09.14 21:19

Tak super :kytka:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 27.09.14 21:25

Tak výborně a nezapomeňte na ochranu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >