Třetí dítě do 5 let a jak řešit kočárek?

5
18.6.20 07:04

Třetí dítě do 5 let a jak řešit kočárek?

Dobrý den, zajímá mě Váš názor 8o Dcery budou mít po narození třetího miminka necelých 5 let a přesně 2 roky. Dvouletá dcera je velmi živá a kočárek využíváme denně. Nemám řidičák, takže pokud je manžel v práci, doktory atd. chodím s dětmi sama pěšky.
Miminko se narodí v prosinci, takže si zase říkám, že tandem kočárek vyuziji tak maximálně do léta. Jen výjimečně budu brát všechny tři najednou. Nejstarší chodí do školky :roll: ale zase pokud bude třeba jít do poradny, lékárny ta dvouletá mi to nezajde ( město je cca 2,5 km ) Chodí krásně, ale zase je živá a za ruku jde tak 5 minut a pak frrrr :D
U těch tandem kočárků mě odrazuje hlavně malý prostor a cena těch kvalitních. Mám Joie Mytrax a ten určitě neprodám a nechám, ale jak řešit miminko??? Koupit jen normální hluboký kočárek a spoléhat, že se to vždy nějak udělá nebo by jste investovali do tandem kočárku a případně jakého?
Moc Vám děkuji za názory :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2480
18.6.20 07:10

Co přidělat na kočárek skate? Pokud bude dvouleťačka unavená, sveze se, jinak může jít po svých. A nebo miminko do šátku/nosítka a dvouleťačka do kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
18.6.20 07:11

Co zkusit k normálnímu kočárku takovou tu plošinu na kolečkách, kde se starší veze :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
18.6.20 07:22

Starší dcera měla kočárek moc ráda, tak jsem. koupila z druhé ruky Britax Agile double a do něj vloženou tašku. Opravdu se mi to vyplatilo a prakticky za stejnou cenu jsem ho prodala. Chtěla jsem syna nosit, ale to se mu začalo líbit až v půl roce. Ted čekáme třetí a rozdíl bude opět stejný. Kvůli místu zatím dvojkocar nechci, u syna kočár navíc už moc nepoužíváme. Tak doufám, že to zvládneme pěšky. Plánuji opět zkusit na mimino nosítko. Prostřední by šel za ruku, případně mám ještě starší golfac. Skate je to taky super nápad, ale když půjdeme a nejstarší už vidím, jak mrci, že chce na něm jet taky. Stále zůstala na chůzi lenivejsi. Jinak děti máme věkově obdobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
18.6.20 07:23

Ano bud ke kočárku skate a nebo mimi do šátku nosítka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3854

Taky mám 3 děti do 5 let, ale dvouletý rozdíl mám u prvních 2. Kočárek jsem řešila tak, že starší dostal k němu stupatko. Už před porodem jsem ho na to naučila a chodila co nejvíc bez kocaru. Nakonec na něm jezdil jen 2 měsíce, protože pak napsal sníh a v tom to nejelo. Takže musel po svých asi 14 sní před těma druhýma narozeninama. Občas jsem za kočár zaprahla sane, když opadl sníh, jezdil na motorce. Stupatko bych využívala dýl, ale v tom sněhu to fakt nešlo. Takže pokud by pecka čekáte v prosinci a jste někde na vesnici, stupatko bych určitě neporizovala. Buď bych zainvestovala do toho sourozeneckeho, nejlépe z bazaru a pak ho zase prodat. Nebo dvouletak bude muset pěšky, chvíli na sanich, v nohách mimina apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2685

Budu mít děti po roce, a dvojkocar kupovat nebudu.. Přijdou mi neprakticky, hnusný, a nechci vypadat jak s autobusem.. :lol: :mrgreen: mimčo strčím do nosítka, a starší do sporťáku, nebo obráceně. Starší na záda, mimčo do kočáru, popřípadě pořídit skate na kočár. Z druhé ruky otázka pár stovek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72048
18.6.20 07:26

Ja dvojkocar mela a nemuzu ho vynachvalit, mela jsem Perego Duette, dala se na jedno misto procvaknout plnohodnotna korba pro mimino a druhe melo sportak. A perfektne se s nim jezdilo, jen to tedy neni do jineho MHD nez nízkopodlažního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18447
18.6.20 07:26

Pokud vas ceka nekolikrat tydne 5 km, tak kup tandem. 5 km ti dvoulete dite v rozumnem tempu, kdy ty jdes nekam na cas, neujde jeste dlouho. Jine by to bylo, pokud by jsi jezdila autem, to bych resila maximalne stupatkem, ale pokud to mas chodit pesky, tak si to zjednodus co nejvic, co to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
18.6.20 07:31

Já mám holky 2r3m od sebe a tandem velebím do dnes (měli jsme baby jogger city select). Starší byla hodně kočárková a hlavně spací, tzn jsem je obě naložila v poledne do kočárku a měla jsem 2h „klid“. O výletech do zoo atd ani nemluvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18447
18.6.20 07:33

@pamapi ja tandem take prodala s minimalni ztratou, z domu byl pryc hned druhy den po podani inzeratu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2426
18.6.20 07:41

Mám děti od sebe rok a půl a využíváme skate. Není tak drahý a na rychlé přesuny je ideální. Na delší výlety máme pro starší dceru lehký skladný cestovní kočárek. Jinak tape sama nebo se veze na skatu. A když je s námi tatínek, tak se tedy nejraději nosí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8662
18.6.20 07:59

Záleží jak moc jste akční a jak je dvouleťačka zvyklá spát v kočárku. Já mám holky o 2 a tři čtvrtě, akční jsme dost, kupovala jsem jen skate, ale třeba na celodenním výletu jsem musela děti vystřídat na spaní v kočárku a mimino tu dobu nosit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24181
18.6.20 08:16

Skate, přídavné sedátko, Mladší do šátku/nosítka a starší do golfek a nebo bazarový tandem, který pak zase prodáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49289
18.6.20 08:52

My mame tri deti behem 4,5r., mladsi dva jsou od sebe 18 mesicu. Zvladli jsme to bez dvojkocaru, stupatka. Nejstarsi nepotrebovala a prostredni chodila nebo jezdila na enduru, kdyz se slo ven a do skolky. Na vylet a delsi trasy jsme brali dva kocary.
Chtela jsem sourozenecky nebo pro dvojcata kocar koupit. Muz hudroval, ze mam kocar za 30 tis. kombinaci a golfac, ze to staci. Takze jsem tehdy ustoupila. Ale zpetne bych ten pro dvojcata nebo sourozence vzala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama