Třetí dítě, plánování

583
8.11.19 17:30

Třetí dítě, plánování

Ahoj je tu někdo kdo by rád pokecal a plánuje třetí dítko? Já mám dvě děti z předchozího manželství a s nynějším přítelem by jsme chtěli ještě jedno. Prvotne Teda chtěl jen přítel a já sem to úplně odmítala, protože mi to z rozumovych důvodu jako je to že by nás bylo moc a že by byl velký věkový rozdíl mezi detma a taky že přítel je o dost starší nešlo ani predstavit. Jenže teď mám hodně času na přemýšlení, protože ležím doma po úrazu páteře a najednou mi došlo že ještě chci mít miminko že je to pro mě takový chybějící článek k šťastné rodině. Řešíte někdo podobné dilema? Ráda pokecáme, už z toho lezení doma silim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4872
8.11.19 17:55

Ahoj. Můžu se tě na něco zeptat? Tobě by nevadilo, že děti budou mít jiného tatínka? Budou to vlastně nevlastní sourozenci? Já si nedokážu vůbec představit, že bych měla ještě děti s jiným chlapem. Přijde mi to blbě vůči stávajícím dětem.

Edit: děkuji za upozornění, to s tím nevlastním sourozencem beru zpět

Příspěvek upraven 08.11.19 v 18:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23878
8.11.19 17:59

@vertunka pokud maji deti stejneho jednoho rodice, jsou vlastni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13471
8.11.19 18:09

A až neklapne současný vztah, můžeš mít čtvrté s dalším tatínkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
8.11.19 18:13

No to je právě to co mě samozřejmě hloda a proto sem ze začátku další dítě nechtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4872
8.11.19 18:29

A ten přítel ještě dítě nemá žádný? Když si psala, že je starší? A co svatba, tu by chtěl, nebo jen dítko? A jaký má vztah k tvým dětem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13219
8.11.19 18:32

Kolik je starším dětem? Já mám syna z předchozího vztahu a když mu byly 4 roky, tak se mi narodil druhý syn s novým přítelem. Určitě sem nechtěla zůstat u jednoho dítěte jen proto, že mi předchozí vztah nevyšel :nevim: kluci jsou prostě bráchové a starsi neřeší že má tátu jiného. On bere jako tátu i nového přítele. Ještě bysme chtěli jedno, ideálně kdyby se dotřetice povedla holčička :mrgreen: ale ne teda hned, menšímu je pul roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
8.11.19 18:37
@Kriss Tina píše:
Kolik je starším dětem? Já mám syna z předchozího vztahu a když mu byly 4 roky, tak se mi narodil druhý syn s novým přítelem. Určitě sem nechtěla zůstat u jednoho dítěte jen proto, že mi předchozí vztah nevyšel :nevim: kluci jsou prostě bráchové a starsi neřeší že má tátu jiného. On bere jako tátu i nového přítele. Ještě bysme chtěli jedno, ideálně kdyby se dotřetice povedla holčička :mrgreen: ale ne teda hned, menšímu je pul roku.

No syn má devět a dcera šest, přítele berou dobře, se svým tátou mají úžasnéj vztah máme je ve střídavý péči a s bývalým mužem vycházíme co se výchovy dětí týká líp než v manželství. Pracuju v porodnici a miminka mě už nic neříkali ale teď jakoby se něco zlomilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13219
8.11.19 18:40

@mikki 25 tak to by nebyl až tak hroznej věkovej rozdíl :) ještě máte čas o tom uvažovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
8.11.19 18:44
@vertunka píše:
A ten přítel ještě dítě nemá žádný? Když si psala, že je starší? A co svatba, tu by chtěl, nebo jen dítko? A jaký má vztah k tvým dětem?

Přítel děti má, má dceru z předchozího vztahu která k nám jezdí a bereme ji sebou na dovolené a výlety, děcka si hodně rozumí, sou jako sourozenci s ní a přítele berou dobře. Je starší o 14 let což sem hlavně brala jako důvod proč dítě už ne a taky ty moje dva aby si nepripadali odstrceni ale já bych rozdíly mezi detma nedelala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13471
8.11.19 19:09
@mikki 25 píše:
Přítel děti má, má dceru z předchozího vztahu která k nám jezdí a bereme ji sebou na dovolené a výlety, děcka si hodně rozumí, sou jako sourozenci s ní a přítele berou dobře. Je starší o 14 let což sem hlavně brala jako důvod proč dítě už ne a taky ty moje dva aby si nepripadali odstrceni ale já bych rozdíly mezi detma nedelala

A tři děti vám nestačí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4872
8.11.19 19:34
@mikki 25 píše:

Vůbec ale vůbec bych do toho nešla. Vše mluví proti. 3 děti už máte, oba jste se uz rozešli s druhým rodicem svých dětí, deti uz jsou velke a rozumi si - proc mezi ně zase dávat mimino, které má nejvíc pozornosti? Ne a ne.

Ale to jsem já. Jak to uděláte vy je na vás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama