Reklama

Třetí dítě, přenášení a zcela nepřipravené porodní cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaceenka811
Stálice 55 příspěvků 13.10.18 13:31
Třetí dítě,přenášení a zcela nepřipravené.por.cesty

Ahojky holky. cekam třetí dítko (předešlé dvě taky vyvolavane, ale stačila jedna tableta a jelo to, cesty byly nachystane) příští týden mi hrozí vyvolání ale Dr kroutil hlavou že vůbec nejsem připravena, čípek dlouhý, zavřená, malý vysoko.ze to bude nejen na indukci ale i preindukci.jsem nešťastná…když jsem odcházela tak mi říká:tak mu zkuste domluvit ať jde sám. a já se ptám je vůbec možné aby se porod sám rozběhl s tímto nálezem??nebo doufám marně.. :(

Reklama

Reakce:

kaceenka811
Stálice 55 příspěvků 13.10.18 13:33

Ještě dodám že zkouším vše možné ,piju maliník,sexuje­me,hybu se ,teplé koupele…

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 13.10.18 13:43

Máš správně určený TP? Sedelo stáří dle utz v prvním trimestru a dle ms?
Pokud je mimino vysoko, tak bych zkusila dlouhé procházky v náročném terénu a poskakování na míči, pokud hlavička nenaléha, cesty nemají důvod zrát.
A zvážila bych, kam až jsem ochotna s vyvoláním zajít, ono jak jednou doktoři začnou a nejde to rychle, tak se další a další urychlovače nabalují a ne každé tělo reaguje tak, jak si představuji.

kaceenka811
Stálice 55 příspěvků 13.10.18 13:47

Ano termín mám určitě správně.mic doma nemám :( ale na procházky chodím i se snažím dost hýbat (naštěstí mi to nedělá vůbec problém ,cítím se skvěle).aha takže když nenaléha tak asi doufám marně v nějakou změnu co?

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 13.10.18 13:58

@kaceenka811 ono dost záleží na terénu při tom chození, mělo by tě to nutit držet rovnováhu, takže přes kameny, kořeny, ne po rovné hladké cestě.
Jinak hlavička tlačící na spodek dělohy způsobuje vyplavování oxytocinu. Takže před porodem nepravé kontrakce, při porodu účinné.
Rodila jsem jedno z dětí, když bylo hodně nahoře, bylo to nadlouho, sice praskla voda, ale dlouho se nic nedělo, porod postupoval pomaleji než ostatní. Jako nakonec se podařilo, ale nebyla to taková brnkacka jako předchozí porod.

Hadumi
Extra třída :D 13413 příspěvků 13.10.18 14:09

Já měla porod vyvolávaný 3 týdny před TP, nic nebylo připraveno. Stačilo trochu popohnat a byl z toho překotný. Takže, podle mne, nepřipravenost porodních cest nic neznamená …

Uživatel je onlinekacakaca
Závislačka 2557 příspěvků 13.10.18 14:23

Taky cekam treti a po terminu. V pondeli dite vysoko, vse zavrene. V patek otevrena na 3cm, vse pripravene. Zmena muze prijit kdykoli. Skakala jsem vcera na balone a rekla bych, ze se mi hlavicka pak provrtavala mezi kostma pri prochazce. Od pulnoci mam krece, ale nonstop, kontrakce stopuju az ted. Ja bych si ten balon sehnala. Taky jak jsem v presu z terminu vyvolani a komplikace, kvuli ktere bych rada dite rychle venku, tak pri bolestech se nezatinam proti te bolesti, jak je prvni instinkt, ale rikam si Pojd, pojd sem a zhluboka dycham nosem dovnitr a pusou ven. Jinak muj prvni vyvolavany porod 14 dni po terminu pri zcela nepripravenych cestach byla rychlovka, 6 hodin.

pazitka
Kelišová 6193 příspěvků 13.10.18 14:37

mam tri deti a nepripravene porodni cesty jsem mela vzdycky, i po prijezdu do porodky (praskla mi voda), jednou se to pak rozjelo samo, dvakrat indukovali a fakt jeste hodinu pred narozenim deti mi tvrdili, ze se nic nechysta a dite je vysoko.. rekla bych, ze se na to az tak moc neda spolehat a ze jak se to rozjede, pujde to..
ten treti (indukovany) porod byl pak hrozne rychly- asi za dve hodky z 0 na 10… moc drzim palce!

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 13.10.18 15:12

Mám cerstve za sebou vyvolávány porod i s preindukci a nebyl žádný problém, zavedli mi balonkovy katetr do čípku na noc a z 1 prstu jsem byla do rána na 3cm úplně bez bolesti :) Zato vlastní indukce teda nic moc, sice to bylo daleko rychlejší než první porod spontánní, ale hned jsem měla silné kontrakce po 2 minutách… Jsem ráda, že už to mám z krku :)

kaceenka811
Stálice 55 příspěvků 13.10.18 15:45

Díky holky .jen jsem chtěla vědět jestli můžu v něco dobrého doufat nebo fakt čekat na to vyvolání..no nějak jít ven musí :) @dickys ten balonek prý zavádí i tady u nás tak uvidím.jsem ráda že to nebolí :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >