Třetí patro bez výtahu s novorozencem

Anonymní
1.6.20 14:16

Třetí patro bez výtahu s novorozencem

Zdravím všechny. Teď nevím, jak začít, asi bych ráda trošku uklidnění :? Bydlíme (zatím to jinak nejde…) ve třetím patře bez výtahu. Teď jsem těhotná, ale když jsem nebyla, měla jsem 52kg. Kočárek mám Cam, přesný model nevím. Potřebujeme ještě šetřit, přítel aktuálně práci nemá, vše se to sešlo, takže v bytě musíme zůstat. Miminko není otočené, takže asi půjdu císařem. Bojím se, jak budu kočárek s malým tahat do třetího patra bez výtahu. Asi spíš než kritiku bych poprosila o naději, že se to zvládnout dá. Barák nemá kocarkarnu, sklepy, musím s kočárem nahoru… Bojím se hlavně šestinedělí, že budu mít bolesti a s malým budu muset k doktorovi atd. Vidina procházek, to už je asi sci fi. Strašně mě to trápí. Omlouvám se, asi jsem se potřebovala i svěřit. Je to byt jedna plus jedna navíc. Mělo to být a rok max, ale prostě se situace změnila a budeme tam zůstávat asi dlouho a mám z toho všeho strach. O rodiče jsem přišla už v pubertě, nepocházím z Prahy a jinou rodinu nemám… :(, takže nemám kam jinam jít ani na nějakou dobu treba aspoň a šestinedělí. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5483
1.6.20 14:17

Fakt nejde kocar nekde dole pridelat k zabradli? Aby nikomu neprekazel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29982
1.6.20 14:18

Není možno nechat kočárek dole? My ho máme privazany k zábradlí zámkem na kolo. Nikomu to nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
1.6.20 14:19

A ani dole pod schodištěm se ten kočár nedá nechat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
644
1.6.20 14:21

Případně nemáte auto? Kamarádka to tak měla a nechávala si kočárek v autě před domem, dítě pak nosila ve vložné tašce ke kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
1.6.20 14:24

Jestli přítel nemá práci, tak by přece neměl být problém, aby kočárek snesl on ne?
Nebo jak píší výše - nechat někde dole, kde nebude zavazet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
1.6.20 14:26

Kamarádka nechávala kočár v autě, aby ho nemusela tahat nahoru a dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22997
1.6.20 14:27

Kamarádka si takhle nechávala kočárek v kufru v autě před barákem…pořád lepší, než ho tahat po schodišti. Ono toho budeš mít dost i po normálním porodu, takže tahání kočárku tam a zpátky (denně, nebo i víckrát), to není zrovna dobrej nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
1.6.20 14:28

Pokud budeš rodit teď, tak může kočárek nosit chlap, když nemá práci. :nevim: Jinak přivázat dole k zábradlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
1.6.20 14:29

Řešila jsem to samé.. 3. patro, výtah není, kočár těžký a já po císaři..Není tu sklep, dole se nezamyká, chodili tu fetky a dole chodí bezdomovci.
Kočár dávám do auta do teď. Dítě do ruky nebo když byl menší, tak vajíčko.

Každopádně já po císaři chodila docela dobře a jizva se zahojila rychle no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50399

Ne, tři patra nahoru a dolů bych opravdu kočárek netahala. My jsme druhé patro bez výtahu a nosila jsem dítě jenom s vložnou taškou, to bylo v pohodě. Ale kočár zůstal dole. Popřípadě šátek/nosítko, mě už kolikrát nebavilo kočár vůbec tahat, tak jsem nosila - navázala jsem už doma a rozvázala až po návratu. A jako bonus jsem nemusela řešit, když mi dítě dole usnulo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503

Chlap je doma, kočárek ti vynese a snese, k doktorovi může s tebou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23097
1.6.20 14:36

Do třetího patra bez výtahu jsem zvládla dvoje těhotenství a dvě miminka. Ale kočárek jsme měli dole, u zadního vchodu. Představa, že s miminkem, fusakem a nákupama vleču ještě kočár se mi zdá nereálná, to se strhneš. Kor po sekci. Opravdu tam není sklep, náležící k bytu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3724
1.6.20 14:41

V sestinedeli máš nosit jen miminko a nic těžkého, kor po císaři to budeš ráda že vylezes schody ty. A i pak tahat 3 patra dítě, kočár a třeba ještě nakup to by mě hrablo. Mě stačilo v domě 1 patro a to jsem měla jen dítě a nákup a kolikrát sem musela jít i 2×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
1.6.20 14:50

Nositko, chlap, nebo rampa do 3.patra. Nic jinyho asi není možný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama