Třetí porod a nástřih

Anonymní
24.5.16 12:25

Třetí porod a nástřih

Zdravím,

omlouvám se za anonymitu, třetí těhotenství je čerstvé a nechci ho zatím ventilovat před známými.

Chci se zeptat jak jste to měli u třetího porodu s nástřihem? Stane se že je ještě třeba nebo už se většinou rodí bez? Díky za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3272
24.5.16 12:28

Zkus aniball a řekla bych, že se nástřihu hravě vyhneš (já se mu vyhnula už při prvním porodu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2055
24.5.16 12:30

Treti porod me ceka cca za mesic a s nastrihem teda nepocitam :nevim: :mrgreen: nemela jsem natrih uz u druhyho, tak snad…
Pak dam vedet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23235
24.5.16 12:31

Při třetím porodu (ani těch dalších) mě nikdo nenastřihoval a ani nedošlo k žádnému poranění. Bez anibalu ani žádných dalších pomůcek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 12:33

@zamlklinka Já měla aniball u druhého a bylo to bez nástřihu tak jsem si říkala, že bych s tím třeba už u třetího cvičit nemusela a půjde to taky bez.. :think:

@Zorbas určitě dej, to mě zajímá a držím palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
623
24.5.16 12:33

Stejně jako u pe-terka. Třetí porod byl přitom po 11 letech od druhého…Ráda na něj vzpomínám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
24.5.16 12:34

Řekla bych, že nástřih tě čeká pouze v případě, že miminko nebude donošené (do 38tt se nastřihuje kvůli tlaku hráze na hlavičku) nebo bude koncem pánevním a budeš rodit spodem nebo bude mimčo obřík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
24.5.16 13:57

Ahoj,
tak mě, bohužel, u třetího nenastřihli. :? Prý se 3. nástřih nedělá. :( Syn má velkou hlavu (vážně, doteď po něm dětí čepice jeho o 5 let starší bratr :lol: a přilbu na kolo měl vždy junior - dětské mu byly malé :zed: ), vážil 3720g. No, byla jsem pěkně roztržená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
24.5.16 13:58
@Anonymní píše:
Zdravím,

omlouvám se za anonymitu, třetí těhotenství je čerstvé a nechci ho zatím ventilovat před známými.

Chci se zeptat jak jste to měli u třetího porodu s nástřihem? Stane se že je ještě třeba nebo už se většinou rodí bez? Díky za zkušenosti.

záleží na velikosti mrněte - pokud je moc velké, nástřihu se nejspíš nevyhneš i tak :think: on se nedělá už ani u druhého porodu, ale třeba náš malý měl hlavu 39 cm, když ho dr viděla, tak radši střihla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13511
24.5.16 14:01
@Anonymní píše:
Zdravím,

3. + 4. bez nástřihu, předchozího cvičení a jakéhokoli poranění. (Děti obvod hlavy 38 a 34).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
24.5.16 14:02

Bez nástřihu i bez poranění…necvičila jsem, nemasírovala…Ale já neměla nástřih ani poranění ani u druhého porodu(taktéž jsem se nijak nepřipravovala),děti mám takové normální -3,5kg a 3,26kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
24.5.16 14:03

Ono je to spíš porodnice od porodnice. V jedné tě automaticky šmiknou už i při malém plodu, jinde ti povedou porod tak, aby jsi porodila přirozeně a bez nástřihu i to velké dítě.
Třetí už jde samo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
24.5.16 14:17

První dva porody s nástřihem, třetí bez - jen malé poranění (jeden steh), malý šel ven s rukou u hlavy. Ale u třetího jsem pila maliníkový čaj a jedla lněné semínko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
24.5.16 17:01
@Bajuska píše:
První dva porody s nástřihem, třetí bez - jen malé poranění (jeden steh), malý šel ven s rukou u hlavy. Ale u třetího jsem pila maliníkový čaj a jedla lněné semínko.

A myslíš si, že ten maliník, nebo lněné semínko ovlivnilo nástřih? :lol: Těžko.
To jsou babské rady na vyvolání porodu v podstatě, na lepší průběh. Já to měla přímo naordinované od doktorky kvůli potřebě rodit před termínem.
Výsledek nula.
Bez nástřihu, ovšem jen a jen díky správnému napolohování při tlačení a vstřícnému personálu.
Ani annibal není samospásný, četla jsem tu plno holek, co ho nepoužily a přesto díky vedení porodu porodily velké děti bez nástřihu.
Ovšem-víra tvá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
24.5.16 17:35

Já rodila druhou i třetí bez nástřihu - v porodnici, kde jsem rodila, ho podle mě nedělají „pro jistotu“. Ale obě mě natrhly. Ale bylo to nic v porovnání s prvním porodem.
Takže nevím. Myslíš, že tě střihnou jen tak? Dělají to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama