Třetí porod po 11letech

31
12.9.20 13:06

Třetí porod po 11letech

Ahoj holky, jsem 34tt+1d a trmín mám 23.10.První syn se narodil po termínu když už jsem měla jít ten den na vyvovávačku, V noci mě chytly bolesti a k ránu už jsme jely. Kolem poledne byl na světě. Druhý syn se narodil druhý den po termínu. Doktorka mi den před porodem udělala ten hmat. V noci bolesti, tak jsme jely a brzy byl venku.Tak si říkám kdy půjde ven ten třetí prdola po 11letech :D Chtěly jsme s přítelem holčičku, ale bude to zas kluk :lol: Já mám z manželství kluky 13let a 11let a on z předešlého vztahu kluka 7let :D Beru Tardyferon-Fol protože mi kleslo od minula železo. Magnosolv už neberu, ale začala jsem pít bylinkový čaj pro těhotné s maliníkem jednou denně vlažný. Dneska pocituju mírné menstruační bolesti dole v podbřišku. Tak uvidím. Pochybuju, že bych rodila dřív, ale radši už se zbalím :) Ve Středu jdu na kontrolu, tak uvidím :) Zajímá mě jaký byl váš porod po takové době a kdy.

Příspěvek upraven 12.09.20 v 13:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4308
12.9.20 13:15

Moc nevím, na co se ptáš.. Můj třetí porod trval stejně dlouho, jak první. Ale byl teda po 3 letech od druhého. Ten druhy byl kratsi, ale celkove jsem jako nejkratsi vnimala třetí, protože jsem nejdyl byla doma a malá se narodila asi 40 minut po příjezdu do porodnice. Jinak začátek 35tt je ještě málo, máš čas, na porod zatím nemysli. Malinik by se podle mě tak brzo taky pít neměl, ale kdo ví, jestli vůbec má nějaké účinky.. chápu nedockavost, ale fakt klid, máš spoustu času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
12.9.20 13:29

První dítě narozeno 39+3, druhé 40+0 a třetí až po Hamiltonovi 40+5 :nevim: u všech poslíčci od cca 32.tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9371
12.9.20 13:41

No 34+1…to by bylo hodně brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
12.9.20 13:53

@chaela Zajímá mě jak to měly ostatní co potřetí rodily :-) Vím, že mám dost času, ale trochu se i bojím. Voda mi nepraskla ani u jednoho kluka, tak snad to poznám pokud praskne u třetího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
12.9.20 13:54

@Tarinka jo.Je to brzy.Budu radši v klidu a čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
12.9.20 14:36

@Jaja30 tak já jsem dnes 38+1 a poslíčky mám už od 30tt dost intenzivní… A teď poslední týden i bolesti v podbřišku a stejně nic… Čekám ale druhé… Kamarádka rodila teď nedávno 4. Dítě po 10 lete :palec: od 3. A ještě 10 dní přenášela… Takže to je různý… :palec: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
12.9.20 14:39

Dvakrát jsem přenášela, třetí porod 38+1. Ale mezi prvním a třetím porodem mám jenom 3,5 roku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12583
12.9.20 14:50

U mě byl třetí porod nejdelší a nejbolestivější, rodila jsem 8 dní po termínu a to jsem poslíčky měla už jak dlouho a dost bolestivé…nejlepší a nejmíň bolestivý byl ten první a stejně tak to bylo i s těhotenstvím.. :nevim:

Ale u tebe to tak samozřejmě být nemusí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama