Třetí původně nechtěné těhotenství končí samovolným potratem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:08
Třetí původně nechtěné těhotenství končí samovolným potratem

Ahoj holky, omlouvam se za anonymitu. Pred 14 dny jsem objevila // a byla dost prekvapena. Treti miminko v planu nebylo. Priznam se, ze nam s manzelem oboum v hlave probehla i myslenka na interrubci, ted je mi z toho zle :zed: Ale meli jsme duvody, ktere nejsou predmetem… Nicmene mi chvili trvalo, nez jsem si na zvykla na to, ze nas bude 5. Ale zvykla a i manzel a zacali jsme se z toho tehotenstvi tesit. Dnes jsme o miminko prisli :,( Jsou to paradoxy. Jsme z toho strasne smutni. Citim strasnou prazdnotu. Je tu nekdo s podobnym pribehem? Pokusili jste se pak znova o miminko i kdyz puvodne nebylo v planu? Prijde mi nesprave nezkusit to znova… Mozna ze me mluvi hormony. Tezko rict…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se za anonymitu. Pred 14 dny jsem objevila // a byla dost prekvapena. Treti miminko v planu nebylo. Priznam se, ze nam s manzelem oboum v hlave probehla i myslenka na interrubci, ted je mi z toho zle :zed: Ale meli jsme duvody, ktere nejsou predmetem… Nicmene mi chvili trvalo, nez jsem si na zvykla na to, ze nas bude 5. Ale zvykla a i manzel a zacali jsme se z toho tehotenstvi tesit. Dnes jsme o miminko prisli :,( Jsou to paradoxy. Jsme z toho strasne smutni. Citim strasnou prazdnotu. Je tu nekdo s podobnym pribehem? Pokusili jste se pak znova o miminko i kdyz puvodne nebylo v planu? Prijde mi nesprave nezkusit to znova… Mozna ze me mluvi hormony. Tezko rict…

Ano stalo se mi to minulý rok…Je to pár dní co jsem našla pozitivní test a už se nemůžu dočkat až půjdu k Dr.Jen to asi s rodičema sekne :mrgreen: A také mám strašný strach aby bylo vše v pořádku. Nebyt toho loňského, které nedopadlo, tak bych nad dalším neuvažovala…

Uslava
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 22.06.19 20:17

Jdi si lehnout a odpočiň si a nerozebírej to tu dnes. Je to moc živé, další odstrašující případy ti k ničemu nebudou. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:28

@Uslava mas pravdu. Jen je to tezky. Nikomu jsem to ani nerekla, ze jsem byla tehotna, tak jsem se potrebovala trochu vypovidat, nemam to s kym probrat :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:31
@Anonymní píše:
Ano stalo se mi to minulý rok…Je to pár dní co jsem našla pozitivní test a už se nemůžu dočkat až půjdu k Dr.Jen to asi s rodičema sekne :mrgreen: A také mám strašný strach aby bylo vše v pořádku. Nebyt toho loňského, které nedopadlo, tak bych nad dalším neuvažovala…

Tak to mame uplne stejne. Nasim jsem radsi ani nerekla, ze jsem tehotna, aby je nesmejklo. Diky za prispevek, dava mi to silu a nadeji. Budu muset jit ale asi na manzela opatrne :hug: Jak mas deti od sebe?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:33
@Anonymní píše:
Tak to mame uplne stejne. Nasim jsem radsi ani nerekla, ze jsem tehotna, aby je nesmejklo. Diky za prispevek, dava mi to silu a nadeji. Budu muset jit ale asi na manzela opatrne :hug: Jak mas deti od sebe?

A tobe moc gratuluju a neboj. Vse bude v poradku. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:38
@Anonymní píše:
Tak to mame uplne stejne. Nasim jsem radsi ani nerekla, ze jsem tehotna, aby je nesmejklo. Diky za prispevek, dava mi to silu a nadeji. Budu muset jit ale asi na manzela opatrne :hug: Jak mas deti od sebe?

No my máme 4 děti cca po dvou letech, nejmladšímu bude 5.Nase to bude pate :mrgreen: U nás to rodina věděla, teď raději mlčím. Mezitim mě ještě potkalo mimoděložní, takže jsem ani nevěřila, že se povede, spíš jsem si říkala že už nám není souzené a ejhle. U nás byl spíš iniciátor manžel… :mrgreen: Neboj chce to čas. Ted si odpocin, já byla psychicky hodně v háji. Uvidis, pokud to děťátko má přijít, tak k vám přijde. ;) Držím palce.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 22.06.19 20:41

Já bych raději počkala, až trochu vychladneš, přemýšlíš teď pod vlivem hormonů a rychlých změn, pokud jste už třetí dítě nechtěli, asi jste k tomu měli nějaké pádné důvody - počkejte měsíc, pak si s manželem sedněte a v klidu rozeberte, jestli ano nebo ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se za anonymitu. Pred 14 dny jsem objevila // a byla dost prekvapena. Treti miminko v planu nebylo. Priznam se, ze nam s manzelem oboum v hlave probehla i myslenka na interrubci, ted je mi z toho zle :zed: Ale meli jsme duvody, ktere nejsou predmetem… Nicmene mi chvili trvalo, nez jsem si na zvykla na to, ze nas bude 5. Ale zvykla a i manzel a zacali jsme se z toho tehotenstvi tesit. Dnes jsme o miminko prisli :,( Jsou to paradoxy. Jsme z toho strasne smutni. Citim strasnou prazdnotu. Je tu nekdo s podobnym pribehem? Pokusili jste se pak znova o miminko i kdyz puvodne nebylo v planu? Prijde mi nesprave nezkusit to znova… Mozna ze me mluvi hormony. Tezko rict…

nechej si trosku odestup a pak uvidis..
ja trochu podobný příběh mám, tedy bez happy endu- pokud je happy endem mimino- ja jsem neplánovaně otěhotněla uz počtvrté, ale byla jsem šťastná, další dítě jsem moc chtela.. Ale bohužel se na konci 14. týdne ukázala hodne vážná genetická vada a šla jsem nakonec na potrat.. do dalšího už jsme pak nešli (věk, manžel nechtěl).. ale tobě přeji, ať se správně rozhodnes, i kdyz si dej trochu odestup!
prosím zachovat anonym- osobní info..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 20:50

Já dva roky po narození dcery ukecávala přítele na druhý. On mi jasně říkal, že chce už jen jedno dítě. Naše dcera byla už jeho čtvrtá. A jedno dítě mi slíbil, jinak bych s ním asi nezačala :P Ale další už rezolutně neeee. Ale ze zdravotních důvodů jsem přestala brát antikoncepci a škodolibě nechala ochranu na něm. No, občas se neuhlídal, takže jsem otěhotněla, řekla mu to, tak se s tím nějak začal smiřovat, ale asi v 8tt jsem samovolně potratila. No, strašně jsem to ořvala, nevěděla jsem, jestli bude další. Přítel tedy se mnou spal dál bez ochrany, ani nepřerušoval (já v duchu vždycky jásala) přesto jsem každou menstruaci ořvala, protože jsem nevěděla, jestli si to najednou nerozmyslí. Naštěstí se mi podařilo otěhotnět asi tři měsíce po potratu a teď už máme skoro tříletýho syna. Přítel je happy, že jsem ho ukecala (on prohlašuje, že jsem ho znásilnila :mrgreen: Opakovaně), protože má po čtyřech holkách konečně syna :mrgreen:

klarka.vali
Povídálka 31 příspěvků 22.06.19 21:27

Ahojky :kytka:,stalo se mi naprosto stejne v roce 2017. V květnu jsem zjistila, že jsem těhotná. Nejdrive šok, pak jsme to s manželem zpracovali, začali se těšit. No a v 9tt jsem potratila.Za dva měsíce jsem otehotnela znovu a dnes máme doma třetího 16měsíčního raracha. A to máme všechny děti přesně 20mesicu od sebe. :pankac:.Taky jsem z toho byla tenkrát špatná. Hlavně ten první týden. Běž si teď lehnout :hug:

Tunrida
Hvězda diskuse 49908 příspěvků 22.06.19 21:30

Bohužel ano. Loni na podzim jsem neplánovaně potřetí otěhotněla. Dcerka se měla narodit za dva týdny. V březnu se nám narodila mrtvá. S odstupem času jsme o tom s mužem mluvili a řekla jsem mu, že bych třetí dítě chtěla, i když původně v plánu nebylo. Domluvili jsme se, že snad příští rok to zkusíme, ale mám obavy, že nebude chtít. Jo, jsou to paradoxy. Život dcerky jsem vybojovala proti všem, všichni mě přesvědčovali o potratu, být to manželovi, i on by volil potrat. To období po zjištění těhotenstvi bylo peklo. A všechno úplně zbytečně.

micta
Nadpozemská drbna 25886 příspěvků 22.06.19 21:38

@Tunrida je mi to líto :hug:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 22.06.19 21:54
@Anonymní píše:

Ja to takhle mela se ctvrtym. Neplanovane jsem otehotnela, take jsme uvazovali o interrupci. Nakonec jsme se rozhodli, ze si mimco nechame, ale nedopadlo to. A ja jsem se „zblaznila“ a chtela mimco, tak ho mame. Nakonec jsme se jeste po ctyricitce rozhodli, ze chcem jeste jedno (teda spis manzel by moc chtel). Zadarilo se po 2 letech, ale.zas to nedopadlo :(. Tak uvidime. Ty si odpocin, nic si nevycitej a dej tomu cas :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 08:06

Holky, diky za vase prispevky s podobnym pribehem. Ja si rikam, ze to je jedna velka zkouska a porad se ptam, kdo si se mnou takhle zahrava. Taky jsem byla na zacatku zoufala, ty // jsem cely den obrecela a dalsi taky. Po tydnu a kus jsem sla na gyndu, kde mi teprve spadl kamen ze srce, kdyz se me doktor zeptal, jestli chci rict moznosti potratu. Vedela jsem, ze to neudelam a kdyz jsem vysla ven, uz jsem se jen smala, s manzelem jsem se objali a rekli si, ze to dame, ze uz nikdy nebudem o tom uvazovat. V tu chvili jsem teprve byla tehotna… Na par dni… Vcera vecer mi rekl, ze to priroda za nas vyresila. Tuto vetu jsem pouzila v tech prvnich dnech, kdy jsem v to doufala :zed: ale ted uz to slyset nechci. Nic jsem mu nerekla, bychom se nepohadali, protoze na to nemam. Na drhou stranu pravdu asi ma, ale je to tezky to prijmout.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama