Třetí těhotenství - ano nebo ne?

Napsat příspěvek
29442
5.4.17 14:30

Já si myslím, že se není o čem rozhodovat. To dítko už tady je. Máte kde bydlet, netrpíte chudobou a nouzí, podle psaní mi přijdeš jako naprosto pohodová (i když momentálně lehce vyděšená těhule :mrgreen: ). To dáte. Mám pár známých a kamarádku, které mají tři kousky hodně brzy po sobě a daly to. Ono ti ostatně nic jiného nezbývá.

Já čekám taky třeťátko, plánovaně, ale tedy s větším rozestupem po předchozích dvou a můžu Ti říct, že okolí to přijalo opravdu nad očekávání dobře. Mám takový pocit, že čím víc dětí, tím to všichni beru lépe. Dokonce se mi několik kamarádek svěřilo, že mi závidí. Že kdyby byly mladší, začaly s dětmi dřív, tak by do toho třetího šly ještě taky. Musím říct, že mám opravdu zatím jen pozitivní ohlasy a lidem se to hrozně líbí.

Hlavu vzhůru, ono se to nějak vyvrbí, sedne si a budete jednou rádi, že ten třetí kousek máte. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
5.4.17 16:59

Je mi taky 34, jsem potřetí těhotná a termín mám taky v listopadu. Starším dětem budou v létě 4 a 2. Třetí teda bylo plánované s tím, že pokud třetí, tak hned teď (ideálně do 35). Nevzdávala bych se dítěte, které už je počaté, jenom proto, že nebylo plánované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
5.4.17 21:07
@KKatka23 píše:
@DanielaD no teď možná jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: věřím tomu, že místama to moc hezký nebude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

je to pravda trochu masakr, ale netrvá věčně :) :) já doufám, že někdy budu samostatní:) Ber to s úsměvem :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 22:25
@Bizky píše:
@mokan ono se to nějak uděla i s tím autem. Není nic hezčího, než když partner podá takovou. Tohle kdyby mi někdo řekl, asi bych se rozbrečela ještě víc a vypadalo by to na úmrtí minimálně 10ti osob :mrgreen: já bych se tomu vážně nebránila :D uvidíš, určitě budete nakonec strašně rádi, že jste tomu drobeckovi umožnili šanci na život :hug:

To je hezky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 22:33

Co já by jsem dala za mimi…mám jedno a jsem velmi šťastná maminka…chci druhé, partner taky ale boji se jak to da, je o mnoho starší než já. Finance a nic u nas není problém, jen jeho věk. Nedělám natlaky, ale vim ze i on chce…jen se boji jak to da no…ale je úžasný. Já mu porad říkám ze chci velkou rodinu :lol: Takže snad se dockam i třetího mimiska :srdce: Docela ti zavidim ;) Mas úžasného chlapa a žádné starosti.Ty to dáš!!! Jak pises tak na me pusobis ze jsi prima holka ;) Promiňte za anonym, je to citlivé téma pro me :kytka: A gratuluji maminka :kytka: :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
21810
5.4.17 22:40

@mokan to zvládneš…První rok bude hustej, ale to uteče jak voda. Ty věkový rozestup nejsou zas tak hrozný, kolikrát holky otěhotní pár týdnů po porodu.
A tvůj věk? Neboj se! já v tomto věku čekala naše čtvrtý, úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
6.4.17 00:00

Mám tři děti. Dva kluky 5 a půl, 3 a půl a holku 1 a půl. Třetí jsme plánovali, ale o něco později. Osud rozhodnul jinak a já otěhotněla dřív, i přesto, že jsem z toho byla ze začátku trošku vyděšená, neměnila bych. Některé dny jsou náročnější, jiné méně. Děti jsou parťáci a mají mezi sebou moc hezký vztah. Jsem šťastná a spokojená, že mám velkou rodinu. Takže za mě tři děti určitě ano :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
6.4.17 00:52
@mokan píše:
@Bizky @Bizky KDYŽ jsemt o říkala manželovi (se šíleným mláčem) tak mne objal a říká: Jééééžiši, a já se vylekal, že někdo umřel! Neboj, tak koupíme větší auto :). PS: to, že už nemám za co, protože jsme nedávno hodně unvestovali do chaty v horách, to mu nějak nedošlo :)

To je moc pěkný :kytka: Už nic neřeš, máš vše co potřebuješ, abys zvládla i ty horší dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama