Třetí těhotenství jak to vzalo okoli

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 21:46

Třetí těhotenství jak to vzalo okoli

Zdravim :) zajímalo by mě jak vzala rodina, přátelé, okolí že čekáte třetí miminko. Kazdy bere standart dvě děti a prijde mi že když už jsou tři tak je to hrozně moc pro některé 😂 jak to bylo u vás děkuji za vaše reakce :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2802
30.10.21 21:51

Tchyne: 3 deti jsou na jednoho dospělého moc.
Ja: tak snad jsme dva, ne? Já a Honza.
Ona: No… dobře. Ale hlídat nebudu.

Jinak mamka překvapená, ale mile, sama má 3 deti. Kamarádky nadšený se mnou. Širší okolí snad bez výjimky reagovaly slovy: „jste zkusili ještě tu holku, že, tak jen aby to nebyl zase kluk“… na zabití. Ale poych relacích, že když to.bdue kluk, tak ho utopime a zkusíme to znovu, už babky daly pokoj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28268
30.10.21 21:52
@Anonymní píše:
Zdravim :) zajímalo by mě jak vzala rodina, přátelé, okolí že čekáte třetí miminko. Kazdy bere standart dvě děti a prijde mi že když už jsou tři tak je to hrozně moc pro některé 😂 jak to bylo u vás děkuji za vaše reakce :)

důležité přece je, jak to vnímáte vy dva s manželem? jestli máte dost financí, nervů, velikost bytu a auta - co na to říká okolí by mi bylo u pr…cinky,
okolí vám dítě šatit, živit ani vychovávat nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
30.10.21 21:58

V našem okolí ma spousta rodin 3 děti, my jen 2, už trošku větší a pořád doma od nich slyším, proč my jsme jen 2, když skoro všichni kamarádi jsou po 3. No jo, děti 😁 vidí jen to pěkné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
799
30.10.21 22:08

My se to báli říct..nakonec po 2 chlapečcích holčička, to se emoce uklidnily, ale být to kluk nechci pomyslet. Celkově jde vidět, že ostatní berou 3 děti jako problém, že je nás moc, moc hluku atd. Snaží se ty děcka separovat, jedna babička uz zkouší jak si bude brát jen jedno nebo to co s ní nejlíp spolupracuje. No mrzí mě to, ale nelituji. Jsme spokojeni, i když je všude bordel a je ti náročné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 22:15

Nedobrovolně mám jedináčka…
Kdyby to šlo mám 3 děti… V okolí mám rodiny se 3 dětmy a vždy remcaly jen ty největší drbny.

• Citovat
  • Nahlásit
33271
30.10.21 22:17

Úplně v pohodě. Dvě nebo tři jsou průměr. Znám rodiny s čtyřmi, pěti, šesti dětmi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
30.10.21 22:23

Kazdymu je do toho prd, pokud vy jste spokojeny :palec:

Mame dceru a pak dvojcata- kluky a jedna znama nam vysvetlila, ze kdybychom meli prvni dvojcata, tak dceru uz bychom si neporidili :zed: :zed:

Naopak nekteri pobavili - kamaradovi spontalne uklouzlo, ze dvojcata jsou jeho nocni mura, jako ze musi byt narocny a pak se omlouval :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55281
30.10.21 22:24

Dozvěděla jsem se, že jsme bílí cigáni od známých. Takové ty jejich vtípky.
Rodina spíš řešila, jestli mám šanci najít práci, když máme tolik dětí. Jestli budeme vše zvládat. Protože jsme dávno bydleli daleko od rodiny a muž za prací cestoval.
V okolí mám hodně rodin, které mají tři děti. Nemám pocit, že nějak vyčníváme.
Pak jsem zas poslouchala řeči, když jsem šla dobrovolně ve 2r. nejmladšího do práce. To bylo po 6,5r. na RD. Kdo chce, tak si řeči vždycky najde.
Jedním uchem tam a druhým uchem ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
30.10.21 23:02

Hele, asi takhle…
Máme „jen“ dvě děti. Že nás to stálo spoustu času, peněz a moje zdraví, to pominu…ale sotva jsme přivezli druhou holčičku z porodnice, kde strávila měsíc, jsme poslouchali, kdy že bude to třetí a že jestli teda zkusíme ještě toho kluka…
A kamarádi, co se obšťastnili třetím potomkem, zase od těch samých blbounů poslouchali, že se zbláznili a že tři děti je moc…
Ergo, ideální stav bude asi dva a půl dítěte… :mrgreen:. Lidi pindaj furt, jen se mění obsah jejich vejžblechtů… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
30.10.21 23:36

Většina mě má za nadpozemskou bytost. Mám kolem sebe lidi spíše se dvěma dětmi a naše 3 celkem brzy po sobě (nejstaršímu byly 3, když se narodil nejmladší) vnímají jako sci-fi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26714
30.10.21 23:44

Tak v současné době jsou rodiny se třemi dětmi snad běžnější než se dvěma. Aspoň v mém okolí, mezi známými ( po celé ČR).. U nás to bylo o radosti. Vzhledem k tomu, že jsem se podruhé vdala, nikdo nebyl překvapen, že jsem byla ve 3 měsíci. Dvě děti mám z prvního manželství, a manžel jedno. Ještě se mě občas někdo zeptá, jestli nebude ještě jedno ( nebude. Ale je to otázka vyplývající spíš z toho, že mám tři kluky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15105
31.10.21 00:06

Prakticky vsichni moji kamaradi maji 3 deti :nevim:. Mamce to rict - to jsem se trochu klepala. protoze uz kdyz jsem to nadhodila jako dvoudetna, tak to bylo prijimano dost nelibe. No, zvykla si, dokonce obcas i hlida (co jsou vetsi, nejmladsi je aktualne 4.5r, to uz jde). Tchyne nikdy moc nehlidala, tam mi to bylo jedno. Ale nasi sourozenci se s detmi zatim moc nepredvedli, tak jsou asi obe babicky rady, ze od nas maji prisun :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1209
31.10.21 01:02

Tchýně se zoufale rozbrečela, tchán se zeptal, jestli budeme mít děti, nebo jen holky. Táta mi řekl, že jsem se zbláznila a moje máma byla nadšená a prorokovala mi konečně do třetice toho kluka. Kamarádi a známí litovali manžela, že co když to zase bude holka a někteří nenápadně sondovali, jestli bylo dítě plánované, nebo jen neumíme používat antikoncepci. Na kontrolách u doktora též litovali nastávajícího otce, pokud se nepodaří kluk a vůbec jsem z celého těhotenství měla pocit, že tři zdravé děti nestačí, pokud aspoň jedno nemá penis. No máme tři zdravé holky a jsem za ně moc ráda. Jediný, kdo mi pomáhá, je tchýně a tchán, holky zbožňují a kdykoliv potřebuju, jsou připraveni přijet na pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65395
31.10.21 07:38

Moje máma řekla, že jsem blázen, ségra měla radost, v práci byly kladné ohlasy, i když občas někdo řekl, že jsem blázen, ale že chápe, že chci ještě holku. což byl velký omyl.. mám 3 kluky a muž má 4.do party.. PS, moje máma samoze malého zbožňuje, jen prostě ty její reakce stojí za to, no :think: já jsem ráda, že je mám. Většina lidí má jedno, max 2.. mě ta naše banda baví :mrgreen: kašli na okolí, remcalove se vždycky najdou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat