Třetí týden krvácení po SP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejka_13
Kecalka 448 příspěvků 02.12.18 21:08
Třetí týden krvácení po SP

Ahoj holky, ráda bych jen věděla, zda je to normální. Mám za sebou dva SP, tento je třetí. Měla jsem pouze gestacni vacek bez ničeho v něm, asi 8mm. Po vysazení utrogestanu jsem za dva dny začala krvácet. 14dní poté jsem byla na kontrole, vacek pořád ve mně byl. Od té oby postupně krvácení ustavalo, nikdy ale nepřestalo, tak na jednu vlozku denně. Dnes jsem začala zase silne krvacet, ještě více než ze začátku, jdou ze me velké kusy jako za celou dobu ne. Jedná se tedy konečně o potrat, tedy že ze mě vyjde/vyšel vacek?.. na kontrolu se mám objednat až přestanu krvácet, ale říkám si, zda je to takto normální. Předešlé dva SP jsem měla hned za sebou, ale to jsem neměla ani ten vacek.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 21:46

Já jsem po potratu krvácela v podstatě měsíc a bylo mi řečeno, že to normální je. Pokud by silné krvácení trvalo déle než 5 dní, šla bych na gyndu. Ale jinak by to potrat být mohl. Také ze mě šly fakt kusy a dost krvácela.

Andrejka_13
Kecalka 448 příspěvků 05.12.18 09:08
@Anonymní píše:
Já jsem po potratu krvácela v podstatě měsíc a bylo mi řečeno, že to normální je. Pokud by silné krvácení trvalo déle než 5 dní, šla bych na gyndu. Ale jinak by to potrat být mohl. Také ze mě šly fakt kusy a dost krvácela.

Zatím to trvá třetí den. Myslela jsem si, že už mám po tom silném krvácení, ale dnes ze mě vyšel asi 15cm kus.. je to normální? že ty kusy jsou tak velké? mám pocit, že už potrácim i játra (řečeno s nadsázkou).. a při chůzi mě dost bolí spodek, jak po porodu..

hela86
Stálice 92 příspěvků 05.12.18 22:06

tak si to radši nechte zkontrolovat od dr, jestli mate bolesti. Jinak signal problemu je i horecka, zmena barvy „ocistek“, muzou zacit jinak pachnout. Drzim palce a preji hodne sil, taky za sebou mam par SP, ale nakonec se povedl treti chlapecek

Andrejka_13
Kecalka 448 příspěvků 06.12.18 12:38

Díky za podporu, myslím ze mam za sebou „porod“. Od rána me bolelo břicho a pak ze me vypadl plodovy obal. Jsem ráda ze aspoň nebudu muset na žádný zákrok. Tak snad se krvácení teď zmírní, i když břicho bolí pořád.

BaraRed
Kecalka 450 příspěvků 06.12.18 12:54

Pokud v tobe zustal plodovy obal, jak rikas, tak tohle krvaceni s kusy byl potrat. Telo si vetsinou poradi a nekdy to trva. Ja jsem taky krvacela na dvakrat, nechapala jsem uz pak, kde se to ve me porad bere. Ale skoro po mesici to docela rychle zeslablo a bylo po vsem. Kdyby jsi krvacela jako z kohoutku, kdy by jsi musela menit vlozku kazdou hodinu, tak s tim bych radeji zasla, pokud by to trvalo vice, nez 3 dny. Ale pokud krvacis jen trochu, myslim, ze je to normalni. Brzy se uzdrav. :hug:

Andrejka_13
Kecalka 448 příspěvků 06.12.18 13:05
@BaraRed píše:
Pokud v tobe zustal plodovy obal, jak rikas, tak tohle krvaceni s kusy byl potrat. Telo si vetsinou poradi a nekdy to trva. Ja jsem taky krvacela na dvakrat, nechapala jsem uz pak, kde se to ve me porad bere. Ale skoro po mesici to docela rychle zeslablo a bylo po vsem. Kdyby jsi krvacela jako z kohoutku, kdy by jsi musela menit vlozku kazdou hodinu, tak s tim bych radeji zasla, pokud by to trvalo vice, nez 3 dny. Ale pokud krvacis jen trochu, myslim, ze je to normalni. Brzy se uzdrav. :hug:

Díky moc :* Ja uz si právě říkala ze uz musí být po všem a ono to přitom teprve začínalo. Poslední tři dny jsem krvacela teda dost ale prostě se to muselo vyčistit. Hrozně se mi ulevilo. A kdy se ti pak podařilo otěhotnět? Ja tím jak se to teď vleklo v podstatě od října tak si dám asi pauzu, hlavně je to můj třetí SP za sebou..

BaraRed
Kecalka 450 příspěvků 06.12.18 13:50
@Andrejka13 píše:
Díky moc :* Ja uz si právě říkala ze uz musí být po všem a ono to přitom teprve začínalo. Poslední tři dny jsem krvacela teda dost ale prostě se to muselo vyčistit. Hrozně se mi ulevilo. A kdy se ti pak podařilo otěhotnět? Ja tím jak se to teď vleklo v podstatě od října tak si dám asi pauzu, hlavně je to můj třetí SP za sebou..

No ja to mam dost cerstve, teprve vcera jsem dostala prvni ms po zt a sp, takze uvidime. :) Asi tomu ted dame volny prubeh a uvidime. Kdyz mas za sebou uz 3. sp, nemeli byste jit s partnetem na genetiku? Jine deti uz mas?

Andrejka_13
Kecalka 448 příspěvků 06.12.18 14:10
@BaraRed píše:
No ja to mam dost cerstve, teprve vcera jsem dostala prvni ms po zt a sp, takze uvidime. :) Asi tomu ted dame volny prubeh a uvidime. Kdyz mas za sebou uz 3. sp, nemeli byste jit s partnetem na genetiku? Jine deti uz mas?

chápu, já si řikala jak hned se zase začneme snažit, ale nějak po tom posledním zážitku si řikám, že teď nějakou dobu nechci nic řešit.. máme kluka 20měsíců, ten byl hned.. chtěli jsme 2 roky rozestup no ale jaksi to nevyšlo .. jojo už jsme byli na vyšetření i na genetice, z genetiky zatím nejsou výsledky, ale z imunologie zjistili nějaké pozitivní látky v krvi, které mohou mít za následek právě potraty, takže u dalšího těhu musím hned brát Stacil, který by na to měl pomoci.. a ty už máš dítě? a po jaké době ti přišla MS? už váš taky poslali ně nějaké vyšetření?

BaraRed
Kecalka 450 příspěvků 06.12.18 19:49

My jsme zacatecnici, snazili jsme se teprve od srpna a zatim nemame deti. Bylo to moje prvni tehotenstvi a prvni potrat, takze nas nikam neposilali. Ms jsem dostala mesic po sp. Genetika asi trva docela dlouho, ze? Tak snad se vam uz priste zadari a diky praskum donosis zdrave miminko. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >