Trexan neo – zkušenosti

15.11.19 19:31

Trexan neo zkusenosti

Ahoj zakladam diskuzi na téma trexan jakákoliv zkušenost s tímto lékem mě zajímá dostala jsem ho teď na psoriatickou artritidu…děkuji hezký večer :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6821
15.11.19 20:07

@Mišulemišule Ahoj, mám 1× týdně.
Na každého působí jinak. Já osobně s ním nemám problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
15.11.19 20:25

@Mišulemišule Záleží taky na tom, jakou dávku bereš. Sice nemám přímo Trexan Neo, ale Metojet, ale všechno je to na stejným metotrexátu. Mně bývá často nevolno den po aplikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 07:05

Beru každý pátek 3 ráno a 3 večer a v sobotu kyselinu 1 ráno jednu večer…přijde mi to hrozně moc proč se bere jen jednou týdně a jak to prosím funguje? děkuji hezký den :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
16.11.19 10:29

@Mišulemišule Tak proč máte předepsanou takovou dávku během jednoho dne netuším, to měla být spíše otázka na Vašeho doktora. Jak funguje se dočtete v příbalovém letáku, akorát nevím, proč listovou berete hned druhý den, doporučuje se brát o nějakém odstupu od metotrexátu, protože snižuje účinky metotr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 19:09

Myslíte že je to hodně…řekl mi že na me tělo je to akorát…mám nadváhu jestli myslel toto…proč se teda ta kyselina bere @Evullka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 19:11

@Jannys prosím kolik máte dávku a taky berete i kyselinu listovou? já to mám na artritidu můžu vědět na co vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6821
19.11.19 15:38

@Mišulemišule psala jsem výše, že mám 1× tabletku týdně.
Taky záleží v jakém artritidu máte.
A samozřejmě den po trexanu beru taky kyselinu listovou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama